Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

inşşş hamileyizdir kuzum :)

Bu ay kasıklarımda ara ara kramplar oluyo ve regl dönemimde göğüslerim hiç acımaz bu ay acıyor buna güveniyorum günümde geçti sayılır. Normalde sık tuvalete çıkarım zaten ama bu ay yapmadığımda anında baskı oluyor kasıklarımda falan filan :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evet canım ben gebelik testi yaptım dün ve bugün çizgi çok silik değil pembemsi böle ama geçen ayda böle olmuştu bana bilemiyorum çok sevinemiyorum o yüzden inş bu kez yanılmam çünkü biraz daha belirgin duruyor

E çizgi çıktığında negatif olma ihtimalı yok diye duydum. O zaman idrar testinden hepten vazgeçtim çift çizgi hiç görmedim ama görsem çıkdırırım ...

iyi dayanıyosun test yapsaymışsın kızzz mutlaka silik milik bişeycikler görürdün :))

aslında öle kuzum bende geçen ay kesin hamileyim moduna girdim sanırım tutunamadı bakalım ptesi herşey belli olcak belkide adet olcam

Teste verdiğim oaraya acır oldum beklicem bu ay ya sabır deyip ....

ben geçen ay laboguick marka aldım bi sürü :)) onun için rahat rahat kullanıyorum haklısın aslında nasipte varsa gelecek kuzucuklar inş annişlerini çok bekletmezler melekler

ben geçen ay laboguick marka aldım bi sürü :)) onun için rahat rahat kullanıyorum haklısın aslında nasipte varsa gelecek kuzucuklar inş annişlerini çok bekletmezler melekler

Amin inşAllah hayırlısı 7 aydır Beklemedeyiz Allah'ım ol derse olacak ...

Benimde öyleydi ovu testim yumurtlama zamanındaki kipkirmizi idi bata 4 gün kala şuan 8 .haftadayiz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kız iki gün olmuş tekrr yapmadınız mı test? Ben senden ümitliyim ha

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

kızlar 6 gun once beta hcg 4.00 cıktı.doktor 3 gun sonra tekrar yapalım demıstı testı. adet olmama suan 4 gun var bugun bır test yapayım dedım sankı çoook sılık bır cızgı var ve ılk 5 dk da cıktı banamı oyle gelıyor yaaa bırde sız bakın ne olurr.

kızlarr ne olur bırsey soyleyınn varmı cızgıı

Haha çok tatlısın ya :) kuzum öyle deme olur olur.
Ya bak bilmiyorum ama ben bu ay şöyle yaptım engin araştırmalarım sonucu
-Adetin ikinci günü bal çörekotu tarçın kürüne başladım 12 gün yaptım.
-Gün içinde 4 tane falan incir yedim.
-Eşime sabah keçinoynuzu pekmezi yedirdim akşam da keçiboynuzu kaynatıp içirdim.
- Adetim 3 temmuzda bitti hemen 4 ünde iki günde bir ilişkilere başladık
-14 ünde akıntı geldi o gün çalıştık 15 inde ovulasyon testim pozitifti o gün de çalıştık bi de 16 sında da çalıştık. -İlişkilerden sonra ayaklarımı dikip valla abarttım ama 1 saat falan bekledim. Uykusuz kaldım ama napim
- Bazı günler ilişkiden önce eşime kahve içirdim.

Şimdi bunlardan sonra inşallah hamile olurum diye dua ediyorum. Olursam da burda haber veririm :) Olmazsa kısmet temmuzda deneriz yine. :) ama bu ay gerçekten ne öğrendiysem yaptım :):):)

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Çizgi var görüyorum :) kendimde de görmek dileğiyle :)

yaa ınss vardır bebıss ne olur dua edın korkuyorum bır yandan da. ıns canım sende bu ay gor ıns. ama ınankı ınsan gorse bıle korkuyot acaba test yanlıs olabılırmı dıye dusunmeden edemıyorum sabah tekrar yapıcam testı ıns bu ay bebeıslerımız gelır

Çizgi belli canim. Bence iki gün sonra tekrarla adet olmazsan da kan ver kesin sonuç al.

var demıı benım gozum yanlımıyor:):) yarın kan testı yaptırcam tekrar ayy ıns vardırr korkuyorumda. allahım ısteyen herkese nasıp etsın ıns bu ay herkes hamıs olsun bende dahıl ıns

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…