Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Tebrik ederim canim Allah saglikli eli ayagi duzgun bir sekilde kucagina almayi nasip etsin insallahhh :)

HTC ChaCha A810e cihazımdan gönderildi

Allahm bizede nasip etsin nede güzel çift çizgi D tebrikler canım Rabbim kucağına almayıda nasip etsin

o his bende de var ama çıkmıyo işte hayırlısı bakalım

hayirlisi olsun canim ins olur en kisa surede ben bundan bi hafta once falan uykuya dalmisim okuldan gelince uyandim bianda icime hamileyim hissi dogdu elim gobusume gitti nasip iste rabbim belkide ruymda gosterdi ama bn hatirlamiyrm ruyayi

Hayırlı olsun canımm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Esesim nasilsin bebegim nr var ne yok?:) Biz topiklerde geziniyorum ALLAHim yaa en kisa zamanda bebislerimizi kucagimiza almayi nasip eylesin:) :)

napaım kuzum bat 6 haziran,geldi gelcek bekliorm :2:
sen neler yapıosun fatosummm

napaım kuzum bat 6 haziran,geldi gelcek bekliorm :2:
sen neler yapıosun fatosummm

Ayy hadi insALLAH guzel haberler ver bana ALLAHIm GUZEL ALLAHIM sevindirsin seni:) :) :) brn fena kasik agrulariyla bugun yataktan kalkamadim annem geldi bana esim istanbula gitti diye yanluz kalmayayim birazcuk anniskom baksin bana :)) :))

Canımmm hayırlı olsuuuuun
Ayy benim bat da cuma günü çatlıyorum meraktan bat gelmeden yapsam mı acepp o testin markası ne sabah mı yaptın testi canım? ??

Oyyy çok sevindim tatlimmmmm muhteşem birgun bugün yaaa Allahima sonsuz şükürler olsun ya. Saglikla kucagina almak nasip olsun inşallah. Tebriklerrr

hayirlisi olsun canim ins olur en kisa surede ben bundan bi hafta once falan uykuya dalmisim okuldan gelince uyandim bianda icime hamileyim hissi dogdu elim gobusume gitti nasip iste rabbim belkide ruymda gosterdi ama bn hatirlamiyrm ruyayi

Hayirli olsun cnm ya bugün ne bereketli boyle ya bi ben rüya göremedim ya çok inanıyorum rüyaya her arkadasim ruyasini gördü hamile kaldigi ay

Sen hala test yaptirmadin mi arzum yaaa

Black napıyosun bacım. ..ağrılarin devam ediyo mu bizim bata da az kaldıııı :))) test yapmamak için direniyorum çatlıyorum meraktan ama negatif görcem diye ödüm kopuyo...ama hayırlısı olsun

bu.arada kesinlikle bal corek otu tarcin karisimini yapin kizlar ben onun sayesinde oldugunu dusunuyorum
Evt katiliyorum bende ayni...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…