Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Benimde bazen oyle oluyo canm o normaldir bence bisi deildir o ya nekadar zamandir istiyosunuz canm bebek bide buay ovulasyon testi yaptnmi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

1,5 senedir istiyoruz. Yok yapmadım canm. Ama bu ay düşünüyorum.. Ama şu kahverengiler ney bi anlasam. Ona göre önüme bakacağım..

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sanırım adet oluyorsun kuzum sikma canını uzme kendini testler yapildimi 1.5senedir olmuyor diye

Hadi hayırlısı.artık herşeyi kafama takar oldum. ama neden bilmiyorum ufak bir ümid var içimde. Bellidir sadece Real'in geldiğini kabullenemiyorum

canm bendede batmalar ağrılar uyku hali bulandı hepsi var bu 2 gündür arttı hatta bugün iş birza yoğundu kasıklarım beliim okadar cok ağrıdı ki ama hala tek çizgi canm hemen acile git cok ağrım var ama gebelik şüpem var kanda gebelik baktırcaktım de bakarlar zaten

Sanırım adet oluyorsun kuzum sikma canını uzme kendini testler yapildimi 1.5senedir olmuyor diye

Metaformin al dedi.. Şeker ilacı..3-6 ay kullan işe yaramazsa hormon tedavisi yapacakmış..

Acaba birgün diyorum şu çift çizgiyi görebilecekmiyim

Metaformin al dedi.. Şeker ilacı..3-6 ay kullan işe yaramazsa hormon tedavisi yapacakmış..

Herşeyin hayırlısı böyle üzülup umutsuzluga kapilma bak ben geçen yıl hemen ilk ay hamile kaldim 2bucuk aylikken gelismedigi icin kürtaj oldum onun üzüntüsü daha ağırdı oyüzden saglikla sagliklisi olsun elbet zamanı vardir

Sende haklısın. Allah hayırlısıyla versin inşallah..bende sorunu şu.ben bu ay ilk defa bütün hamilelik belirtilerini yaşadım. Aklına gelebilecek güler belirtiyi ve bunlar adet günüm geçtiğinde ortaya çıktı.Hatta hala göğüslerim hiç ağrımadığı kadar ağrıyor ve rahmin bulunduğu yerde hafif bi çıkıntı var. Karnımı içine çeksemde orası hafif şiş.yani demek istediğim çok ama çok ümitliydim. Hatta tamam bu ay oldu dedim. Ama şuna çok karışık bi durumdayım..

Bende geçen ay kesin hamileyim dedim senin gibi goguslerime dokunamiyodum uclari inanılmaz agriyodu kasiklarima kramp giriyodu sonra adet oldum bende cok yıkıldım ama bak gene buay insanın ümidi oluyo

kizlar kizlar kizlar HAMİLEYİMMMM allahima binlercebkez sukurler olsun yarim saattr foruma girmeye calisiyorum allahim en kisa surede isteyen herkese nasip etsin nasil mutluyum anlatamam esimle havalara uctuk resmen daha simdden yavas hareket et egilme uzanma ayyy meger oda ne cok istiyomus hala ellerim titriyo buda resmi..yarin kan testi yaptircam insallah..

Hayırlı olsun canım :) bize de dua et

hayırlı olsun cnm rabbim sağlıklı sıhatli kucagına alamayı nasip etsın bizede dua et bizlerden dualarını esirgeme bat geçmişmiydi senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…