Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

dimi kız bi güzel de çitileriz oh tertemiz:)

Merhaba canım bsy sorucam. Adetm 2gub gecikti. Yumrtlama gnunde iliski yasadk. Dün pembe bir iki damla kanamam oldu. Bugun test yaptdm 0.5 cikti. Geçen hafta 0.09du. Gebelk varmi snce. Geç döllenme olmuş olablirmi. Cnm ck skkn

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba canım bsy sorucam. Adetm 2gub gecikti. Yumrtlama gnunde iliski yasadk. Dün pembe bir iki damla kanamam oldu. Bugun test yaptdm 0.5 cikti. Geçen hafta 0.09du. Gebelk varmi snce. Geç döllenme olmuş olablirmi. Cnm ck skkn

bence 2 gün sonra tekrarla.. 0,01 olup artan gördüm ben..

Cnm kanama yerleşme kanamasıysa hemen çıkmaz bence dimi arkadaşlar yani geç döllenmeye benziyo bence biraz bekle cnm ayyy hadi hayırlısı sırada sen varsındır inşallah......

:) saol bitanem evet ben söyledim yok ben normal yolla hamile kaldım da kuzenin olmuyodu eşi çok içeri giremiyormuş içerde boşalamıyor yastıkta koysam dışarı çıkıyorlarmış o da bu yontemle ilk ayda hamile kaldı. Ondan tavsiye ettim bir nevi aşılama gibi aşılamada da aynı durum soz konusu oluyo eşin yapmazsa sen yap canım kaldır ayakları bas içeri sonra da ayaklar foraaa

O nasil bisey ya kendi kendimi hamile birakmis gibi hissederim ya

ben geldim ben geldim.. bugun gunum bu saate kadr hic bisey yok regl olmadim sari akintim basladi kasiklarim ara ara agriyor ve gobegime igne batar gibi oluyor..kocis merkeze gitti bugun ilk siparisim test oldu hemen yapsammi ki gelince varsa cikarmi? kucucuk bi dogu ilcesinde yasiyoruz eczane iki tane ve artik ikiside neredeyse bizi taniyor :beer: tm gunmde regl olacagimi dusunerek nettende almadim ayyyyyy ins bebis vardir ya heyecanim ceneme vurdu kusura bakmayin..

Canım geç döllenme değilse çıkar diye tahmin ediyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hem bende 4 yumurta oldu çok farklı zamanlarda çatladı.hemde adete 1 hafta kala başladılar çatlamaya.. geç döllenme olabilir. şunu öğrendimki heran herşey olabilir. doktorlar bile pek çok şeyi anlayamıyor.
Allahım ol derse oluyor..

Cnm kanama yerleşme kanamasıysa hemen çıkmaz bence dimi arkadaşlar yani geç döllenmeye benziyo bence biraz bekle cnm ayyy hadi hayırlısı sırada sen varsındır inşallah......

Rabbm cümlemze nasip eylesn insAllah. Inanin kafayi yemek uzerym. Ama hc gecikmez adetm 28 dedin mi olurdun iki gn gecip brde o kanamayla 0.5ciknca hrycnlandm. Insalllahhhh olr

Ben haftaya adet olcm galiba her zamanki gibi kronik bel agrim bas gösterdi

blacberry canım senle belirtilerimiz benziyor benimde yumurtlama gününden beri akıntım yok kuru.Eğilip doğrulurken midem bulanıyor.kasıklarım da belimde ağrı var.Beklemek çok zor yarın da sabah idrarı ile bakacağım bakalım ne olacak.Çok düşünmek istemiyorum ama beynim sürekli düşünüyor

hem bende 4 yumurta oldu çok farklı zamanlarda çatladı.hemde adete 1 hafta kala başladılar çatlamaya.. geç döllenme olabilir. şunu öğrendimki heran herşey olabilir. doktorlar bile pek çok şeyi anlayamıyor.
Allahım ol derse oluyor..

evet ben bi kere dr a gittim 14.günümdü yum yok dedi dr ovü yapıyodum ben o ay dr yok deyince ben bıraktım ovüyü tabi sonra 20.gün solda batma hissettim dedimki bir ovü yapayım inanır mısın kopkoyu çiftçizgi gördüm ve sonraki 2 gün ağrım oldu :)) dr a dedim ki böyle böyle oldu yok dedi bana o kadar kısa sürede büyüyemez olmaz dedi ama oldu işte neyse üstelemedim sonuçta hamile kalamamıştım çünkü :)

:) saol bitanem evet ben söyledim yok ben normal yolla hamile kaldım da kuzenin olmuyodu eşi çok içeri giremiyormuş içerde boşalamıyor yastıkta koysam dışarı çıkıyorlarmış o da bu yontemle ilk ayda hamile kaldı. Ondan tavsiye ettim bir nevi aşılama gibi aşılamada da aynı durum soz konusu oluyo eşin yapmazsa sen yap canım kaldır ayakları bas içeri sonra da ayaklar foraaa

yok eşimde yaparda heralde kendi aşılamamızı bizmi yapsak diyim bakim dur bu akşam :) bizdede spermler geri geliyo genelde ondanmı oluyo acep yani bir damla bile yeter diyolar ama bizde yarısı dışarı geliyodur heralde. :KK14:

merhaba hanimlar banada aranizda yer varmii
bebek istiyoruz bu 3. ay 21 haziran adet tarihim , hayirlisi olsun in$allah

30 yasindayim 2 çocuk annesiyim

bu ay sogan kuru yapiyorum

baskada ne yazsam bilemedim valla ayrinti oalrak :)))

X