Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

walla kahkaha attım ya Allah iyiliğini vermesin aşılamada da öyle oluyo ama spermler yıkanıyo aşılamada :) birde kuzenin nasıl içine boşalamıyomuş ki :26::26:

anladım canım ama düne kadar olanlar negatif çıkmıştı dimi çok sevindim tatlım .İnşaaallah canım ben de çift çizgili resim koyarım buraya

ayy canım İnşallh pozitif çıkar

Tebrikler :))) nekadar güzel bir gün hep güzel haberler. Bende heyecanlandım hemen test alıcam

Hemen yap tatlım güzel haber ver bize hadi

walla kahkaha attım ya Allah iyiliğini vermesin aşılamada da öyle oluyo ama spermler yıkanıyo aşılamada :) birde kuzenin nasıl içine boşalamıyomuş ki :26::26:

Aman canım ya neyini yıkıyor ki spermin üstünde pis bişey olsa içeri boşaldığında da kalmaz mı üstünde? Bana aşılama hep çok mantıksız gelmiştir keza bana göre ona o kadar para vereceğine tüp yaptırmak daha mantıklı yemin ederim para tuzağı. Al iş doğal aşılama aynı sperm aynı meni yani

anladım canım ama düne kadar olanlar negatif çıkmıştı dimi çok sevindim tatlım .İnşaaallah canım ben de çift çizgili resim koyarım buraya
evet negatifti canım inşallah sende güzel haberler verirsin canımmm

bacım kolayı var çeşme altına tutsunlar:)

bacım kolayı var çeşme altına tutsunlar:)

kızlar bugün bnm doğum günümmmmm:)))

bat yarın ama ne olumlu ne olumsuz belirti var hayırdır inşallah??? gerçi 14.gün yumurta az gelişmişti ondan mıdır ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…