Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

o kanama geç yumurtladıysan yumurtlama kanaması olabilir. ve 21. gün yumurtladıysan, umarım çalışma olmuştur o dönem:)) üstüne 14 gün koy. 7 haziran olması gerkiyo batın. tabi bunlar sadece varsayım. adet döngünü bilmiyorum sonuçta.

üzme canım kendini pes etmek yok inanmak var.Hayırlı zaman bu değil demek ki.

evt biraz absurt oldu kabul ediyorum nereye kaçıyon benimkide laf ha ha daha çok oturman gerekiyo

evet oturmam gerekiyo benim niden çünkü hamileyim ben

Kızlar dua edin içli köfte yapıyom yetişsin yaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yahu açım açlıktan ölüyom diyom sen içli köfte diyon olucak işmi

Allah korusun canım Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın inşallah.

hb canım iyiyim çok şükür.2 gün kaldı regle bekliyorum bnde 1 yılı geçtik bakalım ne olucak.hayırlısı hepimiz için :)
Amin canım inşallah.

Adet sancisi gibi sancim var . Daha hafif ama gerci benimki geldikten sonra artiyor. Beklemedeyim

Gelin kizlar yapim sizede ooohhh miss:)
İnşallah gelmesin kırmızı da nşallah hamilesindir canım..

İnşallah çok bekletmez canım bebişin. Ovulasyon testini tavsiye ederim.

Canım biraz bekle bencede ate gününde yap istersen.

Son düzenleyen: Moderatör:
bak seni ne teselli eder henüz kırmızılar gelmedi ve hala umut var bence çabuk bayrağı bıraktın dur bakalım hayırlısı hem bu ay olmazsa gelecek ay olacak o kadar......

Inanilmaz sancim var sarindim yatiyorum kızlar size bişey sorcam adetin 3.Günü hormon testi yaptirayim diyorum da devlet hastanesine gidicem Dr adet iken alttan muayene etmeye kalkmaz dimi?

Yok canım yapmaz direk testleri ister canım korkma. Yaptır bence de bende yaptırcam bu ay.

Canım medismart testlerini duydum ama eczane yok yakınımda, ınternetten de bı kac yerde gordum stok yok yazıyo nereden alabılırım bılgın var mı canım

yaş kaç aşkım ne zamandır bebe istiyon bi anlatıver:)

25 yasindayim 19 haziranda 26 olcam :) dort aydir bebs istiyoruz ama bu kadar zor olacagini bilsem valla ilk gunden baslardim bebs calismalarina :beer::):) dogum gunu hediyesi olur belki bebis ins vardir..ins.ins. ins. enerjiniz cok yuksek bu arada masallahhhhh :beer::)

cnm kız daha küçüksün annem olur inşallah tam verimli yaşların bak biz kartlaştık umut sizinkinin yarısı RABBİM tez zamanda hayırlı sağlıklı evklatlar versin bizlere inşallah.....

Üzülmüorum da belirsizlik deli ediyor bitanem ya. aman saldım çayıra valla 10 gün yapmıycam testte kan testi de ah ettim.

netten surelab diye 10 lu gebelik testi sipariş ettim bata 4 gün var heycanlıyımmm inşaallah gelmiştir bebişim.
Regl olanlar hayırlısı Rabbim saatini biliyor o yüzden üzmeyin kendinizi.
Ohhh ne güzel inşallah güzel haberler verirsin canım bize o testlerle...
Bende 2010 ağustos valla görüştüğüm arkadaşlarım hala var hatta biri iki sokak üstüme taşındı :)

Canım medismart testlerini duydum ama eczane yok yakınımda, ınternetten de bı kac yerde gordum stok yok yazıyo nereden alabılırım bılgın var mı canım
Canım o testi ilk defa duydum inan bir fikrim yok iyi bir testmi?

testler temiz çıkmış benim bi arkadaşım var onu bekliyom zavallım onunda olmuyo rahimi ters o 4 yıldır ugraşıyo ama canım sıkıldı temizde niye olmuyo bebiş gene rahim filmine gidecez öyle gözüküyo kuzum benim arkadaş 150 ye yaptımıştı ama bilmiyom cnm ya

bende sık banyo yaparım hayırlısı cnm inşallah saglıklı bir hamiş olursun gururumuz olursun

cnm kız daha küçüksün annem olur inşallah tam verimli yaşların bak biz kartlaştık umut sizinkinin yarısı RABBİM tez zamanda hayırlı sağlıklı evklatlar versin bizlere inşallah.....

amin insallahhh... nasip olursa ilk bebis olacak ama bn cok stres yapiyorum doktorada gitmedim daha once bu ay da olmazsa gidicem artik..sizin yas kac? rabbim saglikli bbisler nasip etsin hepimze ins hayirli zamnda

sal çayıra canım o zaman kafan rahat olur ya sanki sen bu ay hamile olacan gibi geliyor ama bakalım doğru mu hissediyorum.inşaallah canım güzel haberler veririm 3 gün içinde gelcek kargonuz diyor bakalım bekliyecem:))Benim kız senin oğlandan 1 yaş büyük

amin insallahhh... nasip olursa ilk bebis olacak ama bn cok stres yapiyorum doktorada gitmedim daha once bu ay da olmazsa gidicem artik..sizin yas kac? rabbim saglikli bbisler nasip etsin hepimze ins hayirli zamnda
bencede bu ay olmazsa doktora git bir sorun varsa zaman kaybetmezsiniz cnm....benim yaş seninkinin 10 fazlası :)bir oğlum var teyzesi 15 yaşında ona kardeş getirecez inşallah:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…