Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

testler temiz çıkmış benim bi arkadaşım var onu bekliyom zavallım onunda olmuyo rahimi ters o 4 yıldır ugraşıyo ama canım sıkıldı temizde niye olmuyo bebiş gene rahim filmine gidecez öyle gözüküyo kuzum benim arkadaş 150 ye yaptımıştı ama bilmiyom cnm ya

bende sık banyo yaparım hayırlısı cnm inşallah saglıklı bir hamiş olursun gururumuz olursun :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Canım benimde rahim ters ama ilkinde oldu kendiliğinden dr da demişti sen nasıl hamile kaldın diye bende normal dedim :) ne bilim bu sefer başka dr a gitmiştim o da çevirt dedi ya tüpler açıksa çevirtmeye ne gerek var ki? o da filmde belli oluyor bakalım.150 ye iyiymiş nerde çektirdi acaba istanbulda mı canım?

Üzülmüorum da belirsizlik deli ediyor bitanem ya. aman saldım çayıra valla 10 gün yapmıycam testte kan testi de ah ettim.

Ohhh ne güzel inşallah güzel haberler verirsin canım bize o testlerle...
Bende 2010 ağustos valla görüştüğüm arkadaşlarım hala var hatta biri iki sokak üstüme taşındı :)

Canım o testi ilk defa duydum inan bir fikrim yok iyi bir testmi?

Canım bu testi kullanıp yanlıs tespit yapan kımse olmamış hep doğru tutmus, ama nereden alacağımı bılmıyorum, eczaneye de uzagım bi şekilde bulmam lazım :KK31:

teşekkür ederim.etrafa üzüntümü belli etmiyorum ama baya bozuldum yahu.Allah ım hepimize tez zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin.

canım öyle oluyor bozuluyor insan 3 aydır ben de yaşıyorum onu 4. ayım bu ay.kızım bekletmeden ilk ay gelmişti ne güzel bir şeymiş.Beklemek zor ama Rabbim bilir zamanını kaç aydır düşünüyorsun bebek.

sal çayıra canım o zaman kafan rahat olur ya sanki sen bu ay hamile olacan gibi geliyor ama bakalım doğru mu hissediyorum.inşaallah canım güzel haberler veririm 3 gün içinde gelcek kargonuz diyor bakalım bekliyecem:))Benim kız senin oğlandan 1 yaş büyük :KK16:

Evet canım okula gidiyor mu seninki? benimki gitmiyor bu sene özel anaokuluna versem diyorum hiç sevmiyor okulu psikolojik olarak hep mutsuz oluyor kreşe gidince bende kıyamıyorum. İnşallah bu ay gelmiştir canım valla takınca acaba mı diyorum gidim kan verim diyorum vazgeçiyorum sonra. evde de hiç keyfim yok ya çok taktığımdan ya da ne bilim amannn ben olmasam da üzülmem artık bu ay nedeni çözmem lazım. İnşallah senden güzel haberler alırız bitanem Rabbim kızçene göndersin bi sağlıklı hayırlı kardeş inşallah...:KK54::KK54::KK54::KK54:

bak seni ne teselli eder henüz kırmızılar gelmedi ve hala umut var bence çabuk bayrağı bıraktın dur bakalım hayırlısı hem bu ay olmazsa gelecek ay olacak o kadar......

çok entersan bir süreç oluyo hamile kalma süreci.içimde hem koca bi ses bak kasığın ağrıdı bak yoruluosun kanamanda oldu bence hamilesin diyor.diğer ses hayır hayır bunlar psikolojik pozitifi görmeden ne hamileliği diyor.ağrımı sızımı kendimden saklar oldum.umuda kapılıpta üzülmeyeyim diye.haklısın annelik eldeki bayrağı ne pahasına olursa olsun bırakmamaktır evladı için.inşallah bu güzel benzetmen hoşuma giti leylaup.bayrağı bırakmayayım dimi.inşallah bakalım nasip artık.sevgiyle onu bekliyoruz :KK43:

Rabbim şifalar versin canım ben de napiiim bat 6 haziran gün sayıyorum blackle ayniyiz :))

Kardiii canım benim adet olcam gibi kasıklarıma ağrı giriyo sonra geçiyo sonra yine giriyo sonra yine geçiyo gece kasık ağrıma uyandım valla dedim ahhaa geldi kırmızılar baktım yok. hiç akıntım yok. belim ikiye ayrılıyo kürler sanırım şaşırttı beni :KK51::KK51::KK51::KK51:

cnm bende radyomarda çektirdim 300 e bence ki inşallah adet olmazsın ama olursanda bu ay çektir cnm.....

Evet canım çektirmem lazım tüpler tıkalımı değil mi geçen ayki dr kontrolümde alttan elle kontrol etti rahim duvarın biraz kalınlaşmış dedi. Bunun anlamı da rahim kendini gebeliğe hazırlarmış ve kalınlaşmaya başlarmış. geçen ay ailemin yanındaydık çalışamadık tabi boş bir aydı. bu ayda olmadı hemen rahim filmi hormon testihepsini halletmem lazım. Bi de aylam hemen randevu veriyorlar mı canım? Yani ne zaman aramam lazım? Şimdi adet olunca 1. günü mü arıyım nasıl oluyor?

Kızlar ovulasyon testlerinizi aldıgınız siteyi yazarmısınız bana, nereden alıcam bulamadım:KK31:

Ovulasyon testi mi erken gebelik mi canım?

Yok canım yumurtlama donemı takıbı ıcın olan kıtlerden bunlar. Hanı gebelık testı gıbı ıdrarla yapılan ve lişikiye girmen gereken gunlerı gosteren kıt. Bakalım duzenlı yumurtluyosam ınsallah hemen kısmet olur, once bulmak lazım tabı.

Ediyorlar canım özellikle adetin 3.cü günü yapılan muayeneden daha çok verim alıyorlar. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
hadi ya utanirim ama ben ki :KK43: ben 2 ay önce başka biyerde vajinal muayene olmuştum bi sıkıntı yoktu sadece hormon tahlile yaptırmak istiyorum.

Canımmm ben bi kere randevu aldım dr dan adetim gecikmisti randevu aldıktan bir gün sonra adet oldum ama randevu almisken gideyim dedim alttan muayene etti bi sıkıntı var mı diye...benim ilk vajinal muyenemdi dr bayan olmasina rağmen çok utanmistim:KK17: tedbirli gitmende fayda var canım dr bakabilir

Ben hazırlıklı gideyim ozaman canım saol :)
Yok canım yapmaz direk testleri ister canım korkma. Yaptır bence de bende yaptırcam bu ay.:KK54:
Ya bencede yapmasin temizlenince yine giderim muayene edelim derse :)

Kızlar ovulasyon testlerinizi aldıgınız siteyi yazarmısınız bana, nereden alıcam bulamadım:KK31:

Yok canım yumurtlama donemı takıbı ıcın olan kıtlerden bunlar. Hanı gebelık testı gıbı ıdrarla yapılan ve lişikiye girmen gereken gunlerı gosteren kıt. Bakalım duzenlı yumurtluyosam ınsallah hemen kısmet olur, once bulmak lazım tabı.

anladım cnm gittigidiyora baktın mı ben ordan alıyorum hep ve iki güne elime ulaşıyor

Merhaba Arkadaşlar,

Geçen ay yaptığım ovulasyon testinde reglimin 17. ve 18. günü pozitifti. Zamanı kullanamadık ve testten 15 gün sonra regl oldum. bu ayda reglimin 15. gününde ovulasyon testine başlıycam. Zaten ortalama olarak tahmin ettiğim bir zaman var şuan ama benim reglim genel düzensizdir. Ovulasyon testi yapmadan yapmadan da denemeye başlamıyız. Yoksa testin pozitif çıktığı zamanı mı değerlendirelim. Sperm ne kadar birikirse o kadar sağlıklı oluyor deniliyor. Bir taraftan da bebek için 2 günde bir birlikteliğin gebelik şansını arttırdığı söyleniyor. Ben kararsız kaldım. Sizce izlemem gereken yol nedir. Umarım bu ay anne adayı olmak hepimize nasip nasip olur.

Sevgiler.

Evet canım çektirmem lazım tüpler tıkalımı değil mi geçen ayki dr kontrolümde alttan elle kontrol etti rahim duvarın biraz kalınlaşmış dedi. Bunun anlamı da rahim kendini gebeliğe hazırlarmış ve kalınlaşmaya başlarmış. geçen ay ailemin yanındaydık çalışamadık tabi boş bir aydı. bu ayda olmadı hemen rahim filmi hormon testihepsini halletmem lazım. Bi de aylam hemen randevu veriyorlar mı canım? Yani ne zaman aramam lazım? Şimdi adet olunca 1. günü mü arıyım nasıl oluyor?
cnm normalde 10un da biteceğini düşünüyosan 11 için şimdiden randevu al olmazsa zaten gitmezsin olursan en azından randevunu almış olursun kafan rahat olur devletten yaptıracaksan ki bazı devlet hastaneleri sevk ediyo ücretsiz çektiriyorsun ozaman randevu alırsın yine olmazsa gitmezsin.....

X