Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

hayırlısı canım seve seve. Hangi markayı nereden aldın? Bu testler kaçlı oluyo bıde fıyatı nedır? Çok soru sordum affola

ben certain 2 li ovu. Testı kullandım. 7 li olanda var. Fıyatlar 20 tl cıvarı yükselıyor. Ö. Degıl canım dua edelım bırbırımıze..

Inanilmaz sancim var sarindim yatiyorum kızlar size bişey sorcam adetin 3.Günü hormon testi yaptirayim diyorum da devlet hastanesine gidicem Dr adet iken alttan muayene etmeye kalkmaz dimi?

Ediyorlar canım özellikle adetin 3.cü günü yapılan muayeneden daha çok verim alıyorlar. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
insallahhhhh...dayanamiyorum ama test yapsam cikarmi acaba?
test erken yapan arkadaşlara pek öncü olmamaya çalışıyom gaz vermem çünkü acısını yaşamak nedir biliyorum ama günün geçsin söz gaz verecem yap diye ..........bu arada erken değil aslında ama bence bekle cnm bazı bebeler kıvrandırmayı seviyo sarfansarı arkadaşımızın 8 gün geçtikten sonra belli oldu daha önceki testleri negatifti:)

ayy cok sagol ya..icimi rahatlattin yapmicam bir kac gun daha bekliyim bakalim..bu konulari insan kimseyle konusamiyor en yakin arkadasin bile olsa hemen kisir muamelesi yapiyor..hayirlisi hakkimizda hayirli ise rabbim nasip etsin insallah..

Canmm bende 3 gun kala kanda baktirdimnegatif cikti (<0.1000) umudu kestim kirmizilari bekliyoruum ama 4 gun gecti hala gelen giden yok kist oldu diye korkuyorum ama bebisim belki benimledir

Inanilmaz sancim var sarindim yatiyorum kızlar size bişey sorcam adetin 3.Günü hormon testi yaptirayim diyorum da devlet hastanesine gidicem Dr adet iken alttan muayene etmeye kalkmaz dimi?
Canımmm ben bi kere randevu aldım dr dan adetim gecikmisti randevu aldıktan bir gün sonra adet oldum ama randevu almisken gideyim dedim alttan muayene etti bi sıkıntı var mı diye...benim ilk vajinal muyenemdi dr bayan olmasina rağmen çok utanmistim tedbirli gitmende fayda var canım dr bakabilir

bencede erken cnm günün geçsin inşallah yeniden test yaparsın sonra gelsin mutlu bebiş haberleri:)

ayy cok sagol ya..icimi rahatlattin yapmicam bir kac gun daha bekliyim bakalim..bu konulari insan kimseyle konusamiyor en yakin arkadasin bile olsa hemen kisir muamelesi yapiyor..hayirlisi hakkimizda hayirli ise rabbim nasip etsin insallah..
cnm öylelerinin beyni kısır sağolsunlar biz bize yeteriz peteğim......oya başarın bir skeç proğramından alıntı ''bizden ayrılmayın anacığım''.....

bencede erken cnm günün geçsin inşallah yeniden test yaparsın sonra gelsin mutlu bebiş haberleri:)

Canm bat 4 gun gecti hayirlisi bakalim bugun sabah testolsa yapardim hemen ama test yoktu birde benm adetten 1 gun onca yumurta aki akintim oldu birliktelik oldu o gun yumurtladiysam o gunde bisi olmus olabilir

aynen cnm bazı bayanlar adetten hemen önce tekrar yumurtlayabiliyomuş baktırırsanda kanda baktır ......hadi hayırlı haberlerle sevindirirsin bizi inşallah....

Ne yapicam bilmiyorum hsg mi rahmi mi cevirtsem daha beklesem mi ne kimse bilmiyor bebek istediğimizi. Kime danisiyim kime ne sorayim ne diyim hic bilmiyorum ya

Oyyy belim kopuyo. ..... Hala gelen giden yok yahu uyuyamıyoum daaa

iPad- bir çaresi bulunur çıkmazların, bir uyuyup uyanalım...

Canım benim geçmiş olsun seni böyle üzgün görmek istemezdim Rabbim şifa versinn üzülmek yok canım

onu ben de yaşadım 4 aylık bebeğim öldü karnımda ne ağlamıştım eşimle her şeyde vardır bir hayır Rabbim kızımı sağlıklı verdi 5 yaşına geldi şimdi kardeşini bekliyoruz 4. ayımız inşaallah gelir bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…