Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

netten surelab diye 10 lu gebelik testi sipariş ettim bata 4 gün var heycanlıyımmm inşaallah gelmiştir bebişim.
Regl olanlar hayırlısı Rabbim saatini biliyor o yüzden üzmeyin kendinizi.

saglıklı hamişler inşl cnm benim rabbim kimseye göstermesin inşlh bide paşa gibi erkek evlat verir rabbim sana

Kızlar 30 gün döngü de kaçıncı günler yumurtlama dönemi daha yuksek ıhtımal oluyodu?

Bu ay fırsat az değerlendirelim bari o günleri:26:

Boşver Cnm yağmuru ya git hadi merak ettim iyice

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ya bende merak ediyorum ama yine 0,01 görmek istemiyorum daha adete de var bekleyesim var ya ne bilim.

Ya bende hormon testlerimi yaptırmadım guart nodul yok çok şükür. usg yaptırdım ama prolaktin ve lh e2 felan onlar biraz ürkütüyor. adet olursam bu ay hemen yaptırcam onları eğer fırsat bulursam iyi bir yer ayarlarsam da rahim filmi çektirmek istiyorum. dışarıda da çok pahalı ya 350 tl acıyorum o kadar da verilir mi birkaç ay daha denesem mi ne bilim.

İnşallah hamişsindir de bebişin acıkıyodur tatlım.

evet gülüm ve fazla duş alma inşallah vardır dr bana demişti ilk aylarda sık duşa girmeyin diye ay çok sevinirim vallahi emeklerin boşa gitmesin rabbim sesini duysun cnm allah gönlüne göre versin

Vallaha girdim bile neyse daha girmem bari dicem ama hastalık bizde yaa. oğlan bile sıkılınca atıyo kendini küvete valla bana su faturası 120-130 geliyo hep eşim çok dertli ama kendi de günde 3 kere duşa girer üşenmeden.

vardır EVVELALLAH inşallah:)

hayırlısı inşalah Rabbim daha fazla bekletmez cümlemizi...

bak falcı teyzem ne yazmış kahve falıma : hanende her mevsim bahar havası var keyfiniz ve muhabbetiniz hiç eksik olmuyor. bir süredir merakla beklidiğin haber artık yolda hazırlıklı olman gerek... bavulunu hazırla yakında uzun ve keyifli bir yolculuk görünüyor

kız gebe kalıp kaçmayımı düşünüyon yoksa?

hamileyim sanmıştım değilmişim.Dün kan tahlili yaptırdım.kocaman bir 0.255.sat 4 mayıstı.25 mayısta bir kaç damla kanamam olmuştu.yerleşme kanaması sandım.değilmiş demek ki.bu işin niye olmadısı yok iyi biliyorum ama tekrar nasıl motive olacam bilmiyorum.kendimi aptal gibi hissediyorum.güya yoruluyordum ayakta durunca hamileydim çünkü.pffff beni ne teselli eder.olacak inşallah.ama bilmiyorum ama....

2009 şubat ayında kızıma hamile iken foruma üye oldum temmuz anneleri topiğinde öyle güzel muhabbetimiz oldu ki sonra dağıldık ama bazılarıyla face de görüşüyoruz.Bu Topikte neşeli bir topik inşaallah bebeklerimize kavuşur tatlı muhabbetler ederiz

Kızlar dua edin içli köfte yapıyom yetişsin yaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…