Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

canım dayımın kızında da rahim tesliği vardı dr senin çocuğun zor olur demişti o ara hamile kaldı oğlu kocaman oldu 2 tane de kızı var 3 aylık oldu en küçüğü Rabbim ol desin yeter ki.

gidiyor canım seviyor bence gitmeli 3 yaşından sonra çocuklar gitmeli mutlaka.Arkadaşın oğlu da kızımlar yaşıt okul fobisi var kaç kreş değişti gitmiyor istemiyorum diyor yırtıyor yüzünü.seneye muhakkak gimeli bakalım düzelecek mi senin oğlan da öyleyse zor canım Allah kolaylık versin.
Beyin ister istemez takılıyor var mı yok mu olmuyorsa neden olmuyor gibi Rabbim bir tane vermiş canım ikinci de olur elbet.

kızım diyorki anne seni üzmeyecem kardeşim gelsin istiyorum ya

yok kuzum adana olur inşallah allahın izniyle ilki süprüz yapmış buda yapcak annesine süprüz merak etme cnm benim ebelerimi dedi acaba ebelerde çeviriyomuş o arkadaşım gitti kaç ebeye garibim büssürüde para döktü

Merhaba canım. gittigidiyordan almıştım ben.

bu 3.ay olacak.böyle oyalayan bir durum olduğunu bilsem daha öncesinden başlardık.ya biliyorum çok daha uzun zamandır uğraşanlar var ama birde ben düzensizim diye gün aşırı değerlendirdik.komik olacak ama hem vücudan hem manen yoruldum.bebeğimiz için değer ama böyle negatifi görünce sanki hiç olmayacak gibi geliyor.vesvese yapıyorum.bu ay çok umutluydum.ama çok haklısın ne yapsak boş.Rabbim verecek onu bize.Mevlam nasip ederse el getirir yel getirir sel getirir.Nasip etmezse el götürür yel götürür sel götürür.yani bence biz daha sıradayız.ve sıramızı bekleyeceğiz büyük bir sabır ve duayla.bunun başka bir reçetesi yok.

Sen yinede hazırlıklı git canım 3 senedir bir çok doktora gittim hepsi adetin 3.cü günü vajinal muayene dedi..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oy canım inşallah bu ay gelmiştir prensesin kardeşi çok beklemesin bak ablası çok özlemiş kuzuyuu

cnm hoşgeldin ben topiğin aplası:) bence bir problem olmazsa gün aşırı dene cnm ovulasyon testinde daha yoğun gördüğün günleri boş geçme derim evet beklemesi erkeğin bir yandan iyi ama 1 gündede toparlanır veletler:)annelerini üzmezler temennilerine katılıyorum hepimiz gebe topiğine toplu geçiş yaparız inşallah...bu arada doktora gittinmi hiç ne kadardır bebe çalışmaları?

bak canım aynen dediğin gibi olmadığı zamandaki hayrı görüyorum geçen ay olmadı tatile gidecektik iyiki de olmamış o zaman bişey olacsk diye tetikte olacaktım.kızım 2 yaşında iken ben istedim ama eşim istemedi eşimi ikna ettim ama olmadı 3 ay sanki şöyle bir şey eşim istemedi ya Rabbim de sınıyor onu hayırlısı artık hepimiz için.

İnşallah canım evet ebeler çeviriyor ama şimdi genel anestezi ile de yapılıyor artık.

İnşallah canım evet ebeler çeviriyor ama şimdi genel anestezi ile de yapılıyor artık.
black benim aklıma ne geldi biliyomusun ben kızken göbeğim çok düşerdi ağır iş yaptığımda ama bu sezeryandan sonra kasık bölgemi göbek deliğine kadar olan yeri hissetmiyorum yani birde sezeryan sonrası yine ameliyat oldum ya 5 sene önce yumurtalık alındığında acaba diyorum benim göbeğimmi düşmüşki?hissetmiyormuyum acaba....gebeliğe engel olduğunu duymuştumda...

Oy canım inşallah bu ay gelmiştir prensesin kardeşi çok beklemesin bak ablası çok özlemiş kuzuyuu

nasıl bebek seviyor kardeşi ile ilgili hayaller kuruyor anne sen işini yaparsın ben kardeşime bakarım oynarım onunla diyor.Ellerini açıp dua ediyor Allahım kardeşimi annemin karnına gönder aminn diyor Gerçekten olunca nasıl olacak acaba??

Hoşbulduk Ablacım,
Abla dememde sorun yoktur umarım :)
Evliliğimin ilk 3 ayında doğum kontrol hapı kullanıyordum. Aslında ben şu zamana kadar tek başıma istiyordum korunmuyorduk ve umut ediyordum. Eşimin bu konuda dile getirdiği herhangi bir şey yoktu. Ovulasyon testi yaptığımda pozitif çıktığı zamanlarıda değerlendiremedik... Geçen gün çocuğumuzun olmasını istediğini söyledi. Yani bu ay ilk defa çift taraflı bir talep var :) rutin kontroller için doktora gittim ve regl düzensizliğimden dolayı. Bebek oluşumunu etkileyecek herhangi bir sorun olup olmadığını da sorguladım. Ve bir sorun gözükmediğini, sadece çikolata kisti olduğunu ancak önemli olmadığını iletti.

kızlar kaplıca suyu da iyi geliyormuş ya hamile kalmayı kolaylaştıyormuş 10 gün önce biz de Afyona gittik 5 gün kaldık termal otelde.Bakalım faydası
olursa Afyon hatırası olur bebişimiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…