Burun estetik fiyatları !

canım ben antalyada oldum...akdeniz tıp fakültesinde kbb doktoru prof.oktay dinç...kemik eğriliğide vardı canım bende onun için kbb doktoru yaptı ameliyatımı...çokda memnunum tawsiye edebilirim şiddetlea.s

Merhaba Ece,
Ben de Antalya'da okuyorum ve ameliyat olmayı düşünüyorum. Burnumun ameliyat işleminin zor olacagını düşünüyorum bu yüzden çok iyi bir doktora ihtiyacım var. Sana birkaç soru sormak istiyorum izin verirsen. Sana nasıl ulaşabilirim...
mirmirmirmir

bnmde brn amelyatı olmm lzmm:1no2:
14 yaşndayım .. bayanlarda 16 -17 arasında başlıyormuss amlyt erkklerde 18.
öyle duymştm :)
blglerinizi paylaşırsanz sevnrm :)

ya bende estetık olmak ıstıorum ama nazım durak hakkında bı bılgısı olan var mı ve bua aylarda sakıncalımıdır

ya bende estetık olmak ıstıorum ama nazım durak hakkında bı bılgısı olan var mı ve bua aylarda sakıncalımıdır
Bu aylarda yapiliyor cok da sakincali degil ama eziyetli olabilir belki.. Nazim Durak cok garip bir adam, benim calistigim yere geldi (restoran) ben tanimiyorum tabii, burnunu estetik yaptirmayi dusundun mu hic dedi ben de aklimdan cikmiyo ki dedim. o da kesin yaptirmalisin ne guzel minyon tipin var ama burnun mahvediyor o burunla nasil dolasiyorsun falan gibi sacma sapan laflar etti, internette arastirdim pek sevilmeyen biri, zaten memnun olmayanlari da duydum.. Ben Veli Aslan ve Serdar Ceylan'la gorusup icime en cok sinene olacagim artik fazla arastirinca kafayi yiyosun .. Malatya ya da civarinda olsaydim kesinlikle Bilge Turk Bilen'e olurdum ama Istanbul'dan biraz zor..

Bu aylarda yapiliyor cok da sakincali degil ama eziyetli olabilir belki.. Nazim Durak cok garip bir adam, benim calistigim yere geldi (restoran) ben tanimiyorum tabii, burnunu estetik yaptirmayi dusundun mu hic dedi ben de aklimdan cikmiyo ki dedim. o da kesin yaptirmalisin ne guzel minyon tipin var ama burnun mahvediyor o burunla nasil dolasiyorsun falan gibi sacma sapan laflar etti, internette arastirdim pek sevilmeyen biri, zaten memnun olmayanlari da duydum.. Ben Veli Aslan ve Serdar Ceylan'la gorusup icime en cok sinene olacagim artik fazla arastirinca kafayi yiyosun .. Malatya ya da civarinda olsaydim kesinlikle Bilge Turk Bilen'e olurdum ama Istanbul'dan biraz zor..

ne kadar kaba birisiymiş,bi insana bunu söylemenin daha kibar yolu vardır onu incitmeden kırmadan bence.,ben bugüne kadar burnumun büyük kemerli olduğunu biliyordum bununla büyüdüm tabi ama başka hele yabancı birinin bana burnumla ilgili bişey söylemesi yada dalga geçmesi beni çok kırardı üzülürdüm hep içten içe.inşallah canım istediğin gibi bi burna sahip olursun sende.bol şansssssssss

Ya bnde burnumu yaptrmak istiorumm 14 üm 15e gircem ollurmuu :KK43:
çok kötüüü duruyor çnkü. :Ssenağlama

canım bence bi 2-3 yıl daha bekle suan erken çünkü daha burnun ergenlikte olduğun için değişebilir bi 18 ol bence sonra yaptır tamam sen beklemek istemiyorsun ama sonra revizyon olmak durumunda kalırsan psikolojin dahada bozulur bana göre....

Selamlar arkadaşlar, ben uzun zamandır forumu takip ediyorum ama burun ameliyatı olmaya karar verince buraya üye oldum ve sizlerin tecirübelerinizden faydalandım. Ben ankarada 5 doktorla görüştüm. Bunlar: Serdar Öztürk, Nebil Bozdoğan, Ferruh Bingül, Mehmet Ketene ve Zühtü Demir. Serdar Bey tüm masrafların 4000TLye mal olacağını söyledi, diğer doktorlar ise 3500 TL.

bence bu kadar masrafa hiç gerek yok. Devlet hastanesinde 1500 liraya güzel güzel ameliyat olup çıkmak var. Belki odada lcd tv yok ya da personeller pek kibar değil ama sadece 1 gece kalıyorsunuz zaten. Ayrıca aynı doktora özelde ameliyat olup 4000 lira verenler de var. 1 gecelik konfor için değimezmiş gibi geliyor. Arkadaşım şişli etfalde oldu çok memnun... Doktoru da çok iyiydi yakında ben de düşünüyorum. Ayrıca fazla kemik kırmayacaklarını ve şişip morarmağını söylediler. Şimdiden çok heyecanlıyım. :dance:

kızlar bende ameliyat olucam temmuz ağustos gibi düşünüyrm ama doktor konusunda kararsız kaldım sizce zühtü demir mi, ferruh bingül mü, tunç şafak mı aslında hacettepe de olması dolayısıyla tunç şafak daha çok ilgimi çekti ama hiçbiriylde görüşmedim net hariç fikir verirseniz sevinirim :)

X