Burun estetik fiyatları !

Fiyatlar biçok şeyeb göre değişiyor hastane doktor ne yapılacak vs...

kızlar ben emre beyin burun estetik fiyatını çok merak ediyorum bilen varmı aranızda

cnm adını buradan yazmayayım ama hıfzı bey değildi.

umarım iyi olurr burnun.
bnm psikolojim oynadı iyice, önce ki halimden ufak bir şikayetim vardı, adam onu aldı bir sürü sorun yarattı.

bnm dertler saymakla bitmez, kemik eğriliği, deliğin tekinin kocaman oluşu, burnun altında oluşan kabarık deri vs... var da var

inş paramı kurtarabilirim,

şimdi düzelecek miyim endişesi, pişmanlık, neden böyle oldu.... diye atıp tutuyorum...

umarım herşey çok iyi olur, forumdan arkadaşlar emre ilhan'ı da önerdiler ona da gideceğim. hıfzı bey de mi revizyon yapıyormuş?

inş istediğin sonuca kavuşursun,

bütün dertliler de..

saol cnm umarım senin de istediğin gibi olur herşey...yani yapıyodur diye düşünüyorumm..

yaa arkadaşlar kemik kırma olayları çok eskide kalmadımı artık??? bende burnumu yaptırdım kemik kırılma diye bişi yok törpülendi sadece.tamponlarda artık silikon tampon.burnun içine yapışmadığından çıkarılırken ne ağrı var ne sızı... şu yakup avşarı bukadarda gözünüzde büyütmeyin.çok fazla reklamı yapıldığı için talep var o da fiyatları uçuruyo..inanin türkiyede onun yarı fiyatına ondan çok daha güzel burunlar yapan doktorlarımız var..

Aynen katiliyorum sana..
Bir cok kisi onun yaptiklarindan sikayetci ve tv de cok reklami yapildigi icin,
Oooo iyi doktormus deniliyor...

Fiyat listesine bakin...

Baştan aşağı tüm estetik plastik cerrahi ameliyatları fiyatı ortalama 20 bin dolar civarındadır..
Hangi estetik operasyonu hangi fiyata yapılıyor işte listesi..
Alın germe: 3000-5000 TL
Burun estetiği: 2500-8500 TL
Endoskopik yüz germe: 3500-15000 TL
Dudak büyütme: 500-1500 TL
Çene estetiği: 1500-3500 TL
Saç ekme: 1500-3500 TL
Göz estetiği: 1500-5500 TL
Kepçekulak düzeltme: 1500-3500 TL
Yağ enjeksiyonuyla yüz dolgunlaştırma: 1800-5500 TL
Boyun germe: 3500-8000 TL
Lazerle leke silme: 1000-3000 TL
Popo kaldırma: 3000-7000 TL
Liposuction: 2000-10000 TL
Meme büyütme, dikleştirme: 3500-8000 TL
Karın germe: 3000-10000 TL
Minimum toplam: 33.300 TL (Yaklaşık 22 bin dolar)

Aynen katiliyorum sana..

Fiyat listesine bakin...

Baştan aşağı tüm estetik plastik cerrahi ameliyatları fiyatı ortalama 20 bin dolar civarındadır..

canım bu fiyatlar yakup avsar ın fiyat listesi mi?

Aynen katiliyorum sana..

Fiyat listesine bakin...

Yakup avşardan şikayetçi ben hiç duymadım ameliyat olupta fiyatları reklama göre artmadı maslak acıbadem tek hastane anlaşmalı olduu için fiyatlar yükseldi diye biliyorum önceden 2 hastaneyle anlaşmalıydı ve fiyatları normaldi ama acıbadem olunca her doktorda artıyo fiyatlar

Yakup avşardan şikayetçi ben hiç duymadım ameliyat olupta fiyatları reklama göre artmadı maslak acıbadem tek hastane anlaşmalı olduu için fiyatlar yükseldi diye biliyorum önceden 2 hastaneyle anlaşmalıydı ve fiyatları normaldi ama acıbadem olunca her doktorda artıyo fiyatlar

Bir kac yerden duydum,
Yaptigi burun estetiginden fazla memnun degiller ve fiyatlarida cok yüksek,
Ben duyduklarimi dile getirdim,gerisini bilmem yani..

Bir kac yerden duydum,
Yaptigi burun estetiginden fazla memnun degiller ve fiyatlarida cok yüksek,
Ben duyduklarimi dile getirdim,gerisini bilmem yani..

her doktorun memnun olmayan hastası vardır neden yakup avşarın olmasınkı sadece kk da kimse yazmızor diye herkes ondan memnun olacak değil ya ve bana göre zaten yaptığı burunlar birbirine çok benziyor bu forumda zaten böyle düşünen çok kişi var.

çok az fiyata gerçekten daha güzel burunlar yapılıyor ve hastane ile anlaşmalı diye fiyat nasıl bukadar yüksek olabiliyor burda bir çok doktor bir tane hastane ile anlaşmalı oluyor ve onların fiyatı en fazla 1000 tl artıyor.

her doktorun memnun olmayan hastası vardır neden yakup avşarın olmasınkı sadece kk da kimse yazmızor diye herkes ondan memnun olacak değil ya ve bana göre zaten yaptığı burunlar birbirine çok benziyor bu forumda zaten böyle düşünen çok kişi var.

çok az fiyata gerçekten daha güzel burunlar yapılıyor ve hastane ile anlaşmalı diye fiyat nasıl bukadar yüksek olabiliyor burda bir çok doktor bir tane hastane ile anlaşmalı oluyor ve onların fiyatı en fazla 1000 tl artıyor.

Sadece Yakup Avsar degil,Fatih Dagdelen hastalarininda bazilari sikayetci oluyor ve fiyati yüksek onunda..
Bundan 3 sene önce teyzemin burnunda sorun vardi..
Abdullah Kadir Göksel ile görüstüm ve Teyzem bu doktora ameliyat oldu Kozyataginda..
Ortaya cok güzel bir burun cikti,harika görünüyor ve biz bukadar güzel bir Burun beklemiyorduk..Onu tavsiye edebilirim..

Birde önümüzdeki haziran ayina kuzenim Cevre hastanesi
Op.Dr.Salih M.Osmanoğlu'dan rendavu oldu,nefes almakta zorluk cekiyor ve estetik olacak..
Fiyati 3 bin TL....Salih beyinde referanslari cok iyi...

offf burun estetıgı oldum ama halen daha çirkinim ve hiç param kalmadı yardım edecek bırı varmı?

Oldu canim sen banka hesap numarani yaz,
Biz kizlarla birlesip aramizda senin estetik parani toplar,hesabina yatiririz.
Hersey senin güzellesmen icin,zaten bizde diyorduk birine bir hayir yapalim diye,
Bak sen ciktin karsimiza..

Oldu canim sen banka hesap numarani yaz,
Biz kizlarla birlesip aramizda senin estetik parani toplar,hesabina yatiririz.
Hersey senin güzellesmen icin,zaten bizde diyorduk birine bir hayir yapalim diye,
Bak sen ciktin karsimiza..

yaaa gülmiyim diyorum tutamıyorum cevap müthiştiiii :))))))))

merhaba kizlar.
ben bogazicinden fiyat aldim 2000 tl =kdv kredi karti ve taksit yapiliyor vade farki var.
tugrul beye danistim artik bogazicinde degil leventte calisiyormus 1500 euro dedi.
yakup avsar beye danistim dun 9500 tl dedi bende arastiriyorum fiyatlari karisik oldu biraz ama ben yurtdisindayim maillerle telefonalrla bilgi almaya karar vermeye calisiyorum .
iyi gunelr kizlar.

X