Burun estetik fiyatları !

tarih : 8 haziran 2010
doktor : Orhan Alan
ücret : 1500 (300-4000 civarıydı ama patronumun yakın arkadaşı olduğu için bu fiyata düştü)
ilaçlar : 60 tl civarı..

selam, memnunmusun burnundan, bir de hangi dr yaptı . bende doktor araştırıyorum ama bu hafta karar vermem lazım. :))) teşekkürler

4 milyar pahali diyorsunuz ama ucuz diye bilinmedik doktorlara ameliyat olanlarida goruyoruz:) benim odedigim ucret normalde bilmiyorum 300e nasil bi ameliyat yaparlar ama arastirirsaniz genelde doktorlarin verdigi fiyat 3000-5000 arasi

[Tatlım doktorunun ismi neydi?

gercekten istediğin şey için ne kadar acı çekersen cek farketmez bence.benmde canım cok tatlıdır.herkesin canı tatlıdır ama bu nu yasamayan anlayamaz çekmesi lazım bazı seyleri görmesi lazım bana göre.

eee herşeyin bi bedeli var...ben ameliyattan ilk çıktığımda narkozun etkisiyle çok pişmanımm demişim..tabiki acı olacak..ama sadace 2 gün çekiyorsun sonra sadece morluk ve şişlik seni rahatsız ediyor o kadar..

17 yaşındayım burnum genetik olarak biraz büyük amelyat düşünüyorum fakat erken bi yaşmı ? şöyle 20 yaşında yaptırmam daha mı iyi olur ?

18 yasindan once ameliyat yapmiyorlar zaten. Benim ablamin kucukken burnu kirildi, 18 yasina geldiginde ameliyat olacak dediler yillarca yamuk burunla gezdi :1ninca:

17 yaşındayım burnum genetik olarak biraz büyük amelyat düşünüyorum fakat erken bi yaşmı ? şöyle 20 yaşında yaptırmam daha mı iyi olur ?

normalde doktorların deyimine göre kızlarda 15 yaş bitince yüz gelişimi tamamlanmış oluyor dedi bizim doktorumuz benim büyük kızımda 15 ini bitirir bitirmez ameliyat oldu çünkü burnu çok kötü olduğu için hemen ameliyat edildi erkeklerde yaş 18 denildi erkekler biraz daha geç gelişiyorlar demişti

Samsun için mini bir fizibilite çalışması:
Alper Aktaş:3500TL(Plastik Cerrah)
Hayati Akbaş:2900TL(Plastik Cerrah)
Atasam Hastahanesi Selami Bey:2000TL(KBB)
Tüm bunları araştırdıkdan sonra etrafımda ve yakın çevremdekilerin tadığı ve onayladığı,pek çok kişinin ameliyat olduğu ve maddi olarak neredeyse 2-3 katı aşağı olarak Devlet Hastahanesi Plastik Cerrah Murat Acar'a ameliyat oldum 3 kişi olduk diğer 2 arkadaşta hiçbirşey olmadı sadece bende kırkırdak kayması oldu 2 ay sonra 15 dk lık bir işlemle oda halloldu.Olabiliyomuşdu olmayabiliyormuşda bu tür komplikasyonlar.Ama önemli olan sonuç ve sonuç olarak da hepimiz çok memnunuz tam istediğimiz gibi oldu.

normalde doktorların deyimine göre kızlarda 15 yaş bitince yüz gelişimi tamamlanmış oluyor dedi bizim doktorumuz benim büyük kızımda 15 ini bitirir bitirmez ameliyat oldu çünkü burnu çok kötü olduğu için hemen ameliyat edildi erkeklerde yaş 18 denildi erkekler biraz daha geç gelişiyorlar demişti

Merhaba.Peki kızınızın burnunda sonradan bir sorun oluştu mu ?
Düşme vs. ?

herkes ona oldum cok memnunum suna oldum berbat diyor!!! kimse bu basligin neden açildiginin farkinda degil heralde... ameliyat olmuslarin sahsi fikirlerini özel mesajlarla ögrenebilirsiniz!!! açikcasi ben rinoplasti 'de kendini kanitlamis bir uzman ariyorum... sadece sahsi fikirlerle karsilasiyorum!!! bu ii hos'ta hani DETAY!!!!
hani doktor/ cerrah yada professör??? hani fiyatlar hani hastaneler??
arkadaslar surda arastirma yapiyorum ve 20 sayfa'da adam gibi doktor adi bulmak için kaybettigim zamana bakin.... 20'den bu yana 5 sayfa okuyabilmisim... yani sabirda bir yere kadar!!!
detay verin ha memnun kalmissaniz belirtin ama özelliklede doktorunuzun adini ve fiyatini belirtmeyi unutmayin!!!!
simdiden tsk ederim...

herkes ona oldum cok memnunum suna oldum berbat diyor!!! kimse bu basligin neden açildiginin farkinda degil heralde... ameliyat olmuslarin sahsi fikirlerini özel mesajlarla ögrenebilirsiniz!!! açikcasi ben rinoplasti 'de kendini kanitlamis bir uzman ariyorum... sadece sahsi fikirlerle karsilasiyorum!!! bu ii hos'ta hani DETAY!!!!
hani doktor/ cerrah yada professör??? hani fiyatlar hani hastaneler??
arkadaslar surda arastirma yapiyorum ve 20 sayfa'da adam gibi doktor adi bulmak için kaybettigim zamana bakin.... 20'den bu yana 5 sayfa okuyabilmisim... yani sabirda bir yere kadar!!!
detay verin ha memnun kalmissaniz belirtin ama özelliklede doktorunuzun adini ve fiyatini belirtmeyi unutmayin!!!!
simdiden tsk ederim...

kesinlikle sana katiliyorum.

Merhaba.Peki kızınızın burnunda sonradan bir sorun oluştu mu ?
Düşme vs. ?

hayır kayma veya düşme gibi bir şey olmadı doktorun beceriksizliğinden dolayı burun deliklerine hiç dokunmamış burun delikleri büyük kalınca sadece burun deliklerini bir yarım saatlık ameliyatla başka bir doktora ameliyat oldu şimdi küçücük minicik burnu var kesinlikle düşme veyahut değişim olmadı şu anda çok memnunhihoyyythihoyyyt

arkadaşlar super plast estteık merkeznde oldum ben fıyatlar cok uygun ve cok basarılı bır amleıyat gecırdım ve yaz dönemı kampanyası oldugu ıcın baya uygun bır fıyata oldum super plast estteık merkezı dr ali duman sanırım burun durumna gore fıyatlar deısıyo bence en saglıklı bılgıyı doktor kontroluyle albaılrıısnz muayeneler ucretsız saten bence gıdp gorunmekte fayda vardır dıe dusunuyrum dılyene olursa amelıyat oncesı ve sonrası resımlerımı atabılırm lazer yonetmeıyle oldum ve sıslk ve morluklaırm yok denılcke kadr azdı

X