Burun estetiğinde 1. Ayda yamukluk / yardımmmmm(fotoğraflı)

Bendede böyle daha dün Dr un ma gittim ve o tarafa doğru sert bı sekilde masaj yapmamı söyledi benim bugün 7. Haftam muhtemelen geçecek dedi ins gecer

Bu şekil benimkide ve çok kafaya takıyorum gören ama eğri olmus deyince umarım geçici bisidir

Eklentiler

• IMG_20221007_142250.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 190
  • IMG_20221007_142200.jpg
    116,4 KB · Görüntüleme: 191
  • IMG_20221007_142917.jpg
    85,7 KB · Görüntüleme: 177
  • IMG_20221007_142838.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 180
Hafif bir asimetri var ama fark edilmiyor pek, güzel duruyor bence.
Tşk ederim bende beğeniyorum ama o asimetri canımı sıkıyor Dr daha dün bastirarak masaj yaptı biraz gitti ve ödeme bağlı olduğunu düşünüyorum dedi bı hastasina böyle bişi için ameliyat demiş ama 2 ay sonra düzelmiş çoğunluk düzeliyor dedi dünkü yaptigindan sonrada biraz geçince umutlandim biraz

Düzelebilir evet ama düzelmese bile böyle bir şey için revizyona gerek yok.

Düzelebilir evet ama düzelmese bile böyle bir şey için revizyona gerek yok.
İnşallah ya gören dio ama eğri olmus burnum öncede güzeldi kırılıp bı delikten nefes alamadığım için olmuştum güya onu sorun ettim böyle bişilede karşılaşmam üzdü çok zor çünkü ameliyat

Peki ameliyat masası fotoğrafınız var mı? Onda kemer var mıydı sonradan mı çıktı

Peki ameliyat masası fotoğrafınız var mı? Onda kemer var mıydı sonradan mı çıktı
Masada fotoğrafım yok. Atel ve bandajlar çıktıktan sonra bebek gibi burnum var fakat 2 ay sonra eğiliyor her ne hikmetse! Böyle bir beceriklilik örneği görülmemiştir.

10 ay olmuş başka bı Dr gorundunuz mu hiç resminiz var mi

10 ay olmuş başka bı Dr gorundunuz mu hiç resminiz var mi
5 farklı doktora gittim. Bazılarına da instagramdan fotoğraf gönderdim. Eğri diyorlar, bilmediğim bir şey söylemiyorlar ki. Para varsa ameliyat ederler ama benim bütçem revizyonu kaldırmaz. Üstelik yaparız diyen doktorlara karşı da güvenim bitti çünkü kendi doktorum da "yaparım, çok kolay bir burun, çok kolay bir işlem" demişti. Ayrıca revizyon yaptı bana, bu revizyonun üzerinden geçen 10. ay. Yani bir kez ameliyat oldum, 1 sene bekledim düzelmedi. Revizyon oldum, revizyonun üzerinden de 10 ay geçti.

Yaa Rabbimiz doktoruna rast getirsin gerçekten hem bedenen hem maddi manevi zor bi surec yani insan canıyla oynanıyor

Bide bi aparat duydum ben nostril die baktım videolar fln var doktoruma yazdım oda yine yazmış seninki odemdendir ama bunu kullanip memnun kalanlar var die ama ben gerek görmüyorum dedi

Bide bi aparat duydum ben nostril die baktım videolar fln var doktoruma yazdım oda yine yazmış seninki odemdendir ama bunu kullanip memnun kalanlar var die ama ben gerek görmüyorum dedi
Onu burun deliği asimetrik olanlar kullanıyor. Pek faydası olduğunu düşünmüyorum çünkü onunla düzelen görmedim hiç. Eğriyse eğri kalıyor ya, inan ne düşüneceğimi şaşırdım artık. Benim burnum ameliyat olmamış haline göre bayağı küçüldü tamam ama ucuna hiç dokunmadı ve hâlâ kemerli. Oysa havalı, küçük, kalkık ve kavisli burun istemiştim.

Bende Dr uma kaldırmayın sakin sadece kırığı ve eğrilik vardı hafif onu düzeltin bide burnumun hafif ön kısmından dolayı içi gözüküyordu bı bunu düzeltin karışmayın lütfen dedim ki drda öyle yapmış ama neden böyle oldu anlamadim

Ameliyat sonrası burun deliğinde hafif asimetri vardı benim 2 aydır kullandım şuan daha iyi durumda 3 ay kullanalım dedi doktorum mucize beklemeyin ama ben faydasını gördüm.benim burun deliğim ameliyat öncesinde ciddi asimetrikti onu belirteyim.

Doktoruma yazdım evet kullananlar memnun ama ben size gerek görmüyorum dedi bilemedim bende sevindim benim resmimde bı önceki sayfada var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…