Burun estetiğinde 1. Ayda yamukluk / yardımmmmm(fotoğraflı)

Burun sırtı kavissiz düz olmuş. Ön görünümde sol taraf dümdüz inmiyor bir girinti var gibi. Ben onu kendimde de fark ettim 4 ay oldu hala aynı şekilde duruyor.
Çok kavis istemedim. Hatta biraz erkeklere yapılan gibi istedim. Kemer görüntüsü gitse benim için sorun yok ama bir tarafta gitti diğer tarafta duruyor ve kendime çok dert ediyorum

Çok kavis istemedim. Hatta biraz erkeklere yapılan gibi istedim. Kemer görüntüsü gitse benim için sorun yok ama bir tarafta gitti diğer tarafta duruyor ve kendime çok dert ediyorum
Bende kemer görüntüsü yandan hiç yok. Sağ çaprazda görünüyor sadece. Önden de sol tarafın burun ucunun arka kısmı diğer tarafa göre daha alçak o yüzden sağ çapraz kemerli duruyor. Siz çaprazlardan kontrol ettiniz mi?

Ben size cevap yazmamışım sanırım. Siteyi ilk kez kullanıyorum da çözemedim aslında kemerim çok yoktu. Devlet hastanesinde oldum çok beklentiyle girmedim ama eskisinden bir farkı yok gibi. Herkes sen hani estetik olmuştun diyor

Tam kemer gibi de değil işte bir taraf indi. Diğer taraf yüksek. Aslında benim burnumu anlatmış gibisiniz. Özelden fotoğraf atılıyorsa atar mısınız?

Bence burun sırtına hafif hafif masaj yapabilirsin başın yukarıda uyumaya çalış mümkünse düz yat. Cildin kalın derili gibi duruyor muhtemelen geç düzelir ama bi sıkıntı olmadığı müddetçe masadaki gibi sonlanması lazım yani ameliyat düzgün yapıldıysa

Keşke ben de devlet hastanesinde olsaydım. Eski burnum sizin burnunuzun şu anki haline benziyordu. Üzerine bir sürü para verip michael jackson burnuna sahip oldum. Doğal ve estetik olduğu anlaşılmayan burun yapay burundan 1000 kat iyidir. Kemer büyük oranda gitmiş, Amerika'da filan da hep böyle doğal burunlar yapıyorlar, bizim ülkemizdeki doktorların çoğu ise yapay, fındık burun yapıyor. Bir de doğal, kişiye özel burun yaptığını düşündüğüm bir doktora olduğum ve kalkık olmasın dediğim halde kalkık/yapay bir buruna sahip oldum.

Yanlış anlaşılmak istemem fakat burnunuza müdahale edilmemiş gibi evet kötü durmuyor ama çokda estetik durmuyor, bariz belli bir düşüklük var gibi

Teşekkür ederim biraz içim rahatladı. Bir ay geçmesine rağmen gözümün altı hala şiş ve mor. Geç iyileşiyorum galiba

Zaten kaydırak gibi istemediğimi çok net söyledim ben de. Burun sırtı inse eşitlense yeterli. Çok küçük burnun yüzüme gitmeyeceğini düşüniyorum. İnşallah iner burun sırtı

Yanlış anlaşılmak istemem fakat burnunuza müdahale edilmemiş gibi evet kötü durmuyor ama çokda estetik durmuyor, bariz belli bir düşüklük var gibi
Evet eski burnumun aynısı sanki. Düşüklük de var. Belki burun ucu ödemim geçerse sarkıklık azalır.

Doktorum profesör aslında yurt dışında iyi eğitimler almış. Ama kbb. Nefes problemim kalmadı içi çok iyi. Ama dışı beni korkutuyor. Beklemekten başka çarem yok
Milimetrik farkların burun estetiğinde çok şeyi değiştirdiğini yaşayarak öğrendim bende.İlk ameliyatımda doğal olsun derken ne istediğimi tam anlatamamışım.Allahtan yine de kavisli,yandan çok güzel bir burnum oldu.Ön görünümü,ucundaki asimetriyi düzelttireyim derken ucu kısalmış ve daha düşük bir sonuçla kalakaldım.
Tüm detayları çok iyi hesaplayan,olabildiğince buna benzeyen bir burnun olacak diyen doktorlara ameliyat olmak lazımmış.
Umarım bir yıl sonunda istediğiniz gibi olur.Eminim ki şu halinden çok farklı olacak.

Ben doktorla çok ayrıntılı konuşamadım bir de devlette estetik yapmaları biraz lütuf gibi olduğu için güvenmek zorunda kalıp yattım masaya. Umarım dediğiniz gibi olur çok teşekkür ederim

Peki bu çaprazdan kemerli durma problemini ne yapacağız? Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Benim de sağ çapraz berbat. Fakat doktor efendi önemsemiyor, burnun eğri değil deyip çıkıyor işin içinden. Burnum sabahları uyandığımda ödemli oluyor sanırım ve daha düzgün görünüyor. Akşam saatlerinde ise özellikle çapraz görüntü cidden berbat.
Bu arada benim 10. ayım bitti ve maalesef çaprazdan kemerli burnum hiç düzelmedi.

Benimki çok belli değil o yüzden onu çok takmıyorum kafama ama önden ucu kötü duruyor ona takılıyorum işte. Tam yanlar ve sol çaprazdan benim için yeterli ama sağ çapraz ve ön Kontrole gidemedim gerçi doktorum iletişime açık ve hatasını kabul edebilecek gibi geldi bana. Bakalım ne diyecek.

Umarım kabul eder hatasını. Benimki hep bende suç buluyor, burnunun üstüne yatmışsındır diyor. Ben bu yaşa kadar hiç yüz üstü yatmadım ki ameliyattan sonra burnumun üstüne yatayım diyorum, ödemdir diyor. Umarım sizin doktorunuz daha insani bir yaklaşım sergiler. Ben bu görüntüden çok rahatsızım.

Ameliyat öncesinde ve kontrole gittiğimde her seferinde çok pozitifti. Yani hatasını kabul etse yine ona ameliyat olabilir miyim onu da bilemiyorum ki. Aynı doktora ameliyat olup memnun olan bu forumda çok eski postlardan birinde görmüştüm sadece. Gerçi benim doktorum güzel revizyonlar da yapıyor ama bilemiyorum gidip konuşmadan. Çok büyük dert aldık başımıza.

Büyük dert aldığımız doğru valla. Aynı doktora revizyon olup başarılı sonuçlar alan tanıdıklarım var, o tamamen şans gibi bambaşka bir şey. Benim doktor efendi de başka doktorların yaptığı burunları düzeltiyor ama nedense benim burnumu düzeltemedi. Gerçi yaptığı düzeltme kendisi için tatmin edici fakat beni asla mutlu etmiyor.

Aynı doktora revizyon olup mutlu olanlar beni rahatlattı o zaman. Benim burnumun şekli konusunda doktorla doğallık anlayışımızın farklı olması da etki etti. Sağ çaprazdan görünüm çok kötü olmadığı için sadece uca müdahale etse dahi bana yetecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…