Buras da benim olsun.........

Bengeldim ben
neredesiniz..
Ya baska bi siyeteye bakiodum kk acik kalmis
=)
dem44 meraba canim tanisalim bizde.. Kardelencimmm nbr kiz aldinmi bütün carsiyi

hoşgeldin canımmm yaaa

dem44 malatyalı arkadaş yeni tanıştık............
sende tanış

çarşıyı almadım maaleseff..........

tanışalım canım garip bi malatyalı dpresyona bi hatunum bugün çok sıkıldım kardelende olmasa ne ederdim bilmem

Hosbulduk =) ya derya bugün eve gidip tv izlemek istiodu cocuklardan firsat olursa tabi =) memnun oldum canimcim... =) ayy bende okula iş başvurusu yapiorum isallah olur.. Iki kişi alcaklarmiş =(

Dem44cüm bende depresyon haldeyim şu aralar valla kardelen ve derya cok ii geldiler saolsunlar.. Bide deryacim saolsun cok feci gaz veriyo keyfim yerine gelio..

Ya kardelencim part time iş için.. Insallah olur ya..

Dem44cüm bende depresyon haldeyim şu aralar valla kardelen ve derya cok ii geldiler saolsunlar.. Bide deryacim saolsun cok feci gaz veriyo keyfim yerine gelio..

Ya kardelencim part time iş için.. Insallah olur ya..

inşallah olur canım

dem44 canım benim sen malatyanın neresindensin................
..

kızlar bişey soracam ben mayısta üye oldum çok fazla giremediğim için tam herşeyi bilmiyorum papatya yazsına ne oldu geldi neden

KIZLAR BEN YİNE SABAH 8DE KALKIP KURSA GİTCEM ARTIK.. 4E KADAR O VAR BİDE 5 TE OKUL VAR.. YANDIM ÖLDÜM BİTTİM YANİ RESMEN-tatlicadiarzu-... BİDE YARIN Bİ KIZ VAR BAHSETTİGİM BASTIGI HAVAYI YUTTURMAM LAZIMşakkıdı (DERYANIN GAZI SAYESİNDE BU HALLER kaydirigubbakcemile3)... BEN YAVASTAN KACAYIM.. YARIN GÖZLERİM ŞİŞ OLCAK DAADA ŞİŞ OLMASIN.. GÜZEL GÖRÜNMELİYİM:icecream:kaydirigubbakcemile

iyi geceler canım hemen yat güzellik uykusuna hava yapanda kimse söndür havasınıa.s.

tamam canım sana iyi geceler ..........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…