Buras da benim olsun.........

canım kusura bakma dedim ya yoğun gidiyor bu ara.Ama beni takmıyor falan diye düşünme üzülürüm.Olur mu ne demek.Ben iş yerinde olduğum için bazen uzun aralardan sonra cevap verebilirim yazdıklarınıza kusura bakma ne olur böyle hissettirdiğimiçin.
Gelelim canını sıkan konuya.Bence çocukla ilgilenmiyorsan kız arkadaşıylada hiç ilgilenme ama ben senin yerinde olsam bana böyle davranan bir kıza da inat iyice sinir olsun diye takıp takıştırıp güzelce giyinip dikkatini çekerim.Demekki normal halinlede güzelsin birde böyle yaparsan vay haline onların.

anlıyorum canım bende nazanıyorum kusura bakma...Şeniz

ya şimdi bu kız kıskandıgı içinmi böyle bakıyo gösteriyo arada bana bakıp bakıp gülüyor.. yoksa ben mi cok icrkin görünüyorumdur.. ben hayatım boyunca bi kızla laf dalasına bile girmedim..:roflol: böyle atraksiyonlarıda bilmiyorum....-tatlicadiarzu-

ama kendimi bazen cok cirkin hissediyorum.. kız benden kısa benden kilolu ama alımlı.. hani.. esmer bide iice yanmıs.. bense yazokulu derdine ne karardım ne beyaz kaldım garip bişey oldum.. saclarımda kesildi simdi sekle sokamıyorum.. bana baktıgı zaman bende ona bakayımmı dikkatlice.. yoksa yokmu sayayım.. kendimi cirkin hissetmem için bi nedende yok gibi ama ne bilim.. ya kız herkese gösteriyo demekki bi kusur falan varkafamçokkarıştı

canım kusur falan değil bu o senin tercih edilmiş olmanın verdiği sıkıntıyı yaşıyor.Hazmedemiyor bence.Ama çocukta dengesizlik neden söylemiş ki seni.Tabiki kızı görmezden gel.Yokmuş gibi davran ve elinden geldiğince onu gördüğün zaman kendine güvenen bir tavır al.Onun güzel olması gerçeği değiştirmiyor.Kendine ve sevgilisine güveni yok demek ki.Sen dediğim gibi süslen püslen şöyle bakımlı kendinden emin bak bakalım o zaman ne edecek.

canım kusur falan değil bu o senin tercih edilmiş olmanın verdiği sıkıntıyı yaşıyor.Hazmedemiyor bence.Ama çocukta dengesizlik neden söylemiş ki seni.Tabiki kızı görmezden gel.Yokmuş gibi davran ve elinden geldiğince onu gördüğün zaman kendine güvenen bir tavır al.Onun güzel olması gerçeği değiştirmiyor.Kendine ve sevgilisine güveni yok demek ki.Sen dediğim gibi süslen püslen şöyle bakımlı kendinden emin bak bakalım o zaman ne edecek.

tamm canım.. ya sevmiyorum böyle seyleri aslında ama ne bilim sinirde oluyorum.. sonucta bende bi bayanım:icecream: genc bir bayan-tatlicadiarzu-

simdi arkadastan haber geldi bugün ders olmicakmıs ama yarını var bunun =)

tamm yarın gayet rahat şık ve bakımlı gidiyorum.. eger bana bakarsa ve beni yine göstermeye calısırsa bende ona bakıcam dik dik :emir_bebek:kaydirigubbakcemile3 zaten bi kere cocuk benim arkamda oturdu diye kavga etmişler.. kaydirigubbakcemile3 salak kız ya tammdır yarın gidiyorum kim daha ii gösteriyorum:mymeka: :roflol: allah bana kolaylık versin.. bu yasımda bunuda yapıcam ya helal

tabi canım o böyle istiyor baksana sende onun istediği gibi davran ona.Kendine güvenmediği her halinden belli bence.Sende kimin daha üstün olduğunu göster ona .oh olsun ona.haketmiş sen takma kafana aynen dediğim gibi yap cnm.

huh huuu gaza geldim valla. deryacım öpüyorum seni cokkkkkkkkkkkkkkkkk... ayy ii geldi valla kendimi birden daha ii hissettim.. bu arada senin yakısıklılara baktım.. aman nazar degmesin cok sekerler ya..

huh huuu gaza geldim valla. deryacım öpüyorum seni cokkkkkkkkkkkkkkkkk... ayy ii geldi valla kendimi birden daha ii hissettim.. bu arada senin yakısıklılara baktım.. aman nazar degmesin cok sekerler ya..[/QUOTE

canım teşekkürederim iyi dileğin için.Öğleni yaptık darısı akşamın başına.Eve gidip bacaklarımı uzatıp televizyon seyretmek istiyom ama öyle bir lüksüm yok.

canım işin cok zor ve nasıl basa cıkabiliosun aklım almıyo.. bide calısıyosun.. uff.. hem calıs hem cocuklara bak hem eşinin gönlünü eyle.. tekrar kalk işe git cocuklara bak. zor ya.. ben hayatta göze alamam heralde.. bide tek cocuk da degil.. =)) . valla allah güc kuvet versin..

aksam da olur!! ha gayret geciyo zaman... karelen cadısı nerede ya... gitti gelmedi bak..

canım işin cok zor ve nasıl basa cıkabiliosun aklım almıyo.. bide calısıyosun.. uff.. hem calıs hem cocuklara bak hem eşinin gönlünü eyle.. tekrar kalk işe git cocuklara bak. zor ya.. ben hayatta göze alamam heralde.. bide tek cocuk da degil.. =)) . valla allah güc kuvet versin..

aksam da olur!! ha gayret geciyo zaman... karelen cadısı nerede ya... gitti gelmedi bak..

canım valla insan herşeye alışıyo.Ben daha 2,5 yıllık evliyim.beni görsen zaten kimse evli olduğuma inanmıyor hele ikiz bebeklerim olduğuna hiç kimse.Bazen ben bile :) .Ama hayatın neler getireceğini bilmiyoruz işte.Ama getirdikleriylede yaşamaya alışıp kendi kendine kolaylıklar üretiyorsun.İnsanlar tek bebeğe bakmakta zorluk çekerken ben iki bebekle uğraşıyorum ev iş eş derken kendini unutuyorsun.Bende unuttum bebekler doğduğundan bu yana bıraktım kendimi yani yeni kendime geliyorum.Toplamaya başladım kendimi.Yakın zamanda da eski halime dönücem inşallah.
Kardelen Hatun pazarda kaldı.Benim bamyanında üstüne yattı.Ben çıkınca gelirse söyle yollasın emanetimi.

canım valla insan herşeye alışıyo.Ben daha 2,5 yıllık evliyim.beni görsen zaten kimse evli olduğuma inanmıyor hele ikiz bebeklerim olduğuna hiç kimse.Bazen ben bile :) .Ama hayatın neler getireceğini bilmiyoruz işte.Ama getirdikleriylede yaşamaya alışıp kendi kendine kolaylıklar üretiyorsun.İnsanlar tek bebeğe bakmakta zorluk çekerken ben iki bebekle uğraşıyorum ev iş eş derken kendini unutuyorsun.Bende unuttum bebekler doğduğundan bu yana bıraktım kendimi yani yeni kendime geliyorum.Toplamaya başladım kendimi.Yakın zamanda da eski halime dönücem inşallah.
Kardelen Hatun pazarda kaldı.Benim bamyanında üstüne yattı.Ben çıkınca gelirse söyle yollasın emanetimi.

merak ettim şu bebişlerini kız....bi tanesi benim olsun biride SeksiSinek senin olsun....

genç yaşta kayınvalide olacaksın :) gelinlerinde biz

valla bugün hava çok sıkıntılıydı bayılacaktım bir ara eve geldim uyudum 7de uyandım yemek yedim ve geldim işte .......

ben geldim kimse yokmu.. kardelencim canım benim bütün öpücükler sana sekerim.... seni unuturmuyum.. gönüllerin güzeli.. uykucu şirini =)

ayy kimse yokmu deli olacamm SeksiSinek nerdesin kızz

deryacelik bari sen gel dertlikiz nerdesinnnniz yaaaaaaaaaaaaaaa..........

Bengeldim ben
neredesiniz..
Ya baska bi siyeteye bakiodum kk acik kalmis
=)
dem44 meraba canim tanisalim bizde.. Kardelencimmm nbr kiz aldinmi bütün carsiyi

X