Buras da benim olsun.........

evet cnm komşunun kızı uyandırmış ev sahibini güzellik uykusundan .öyle dedi bana.:roflol:

uyuşuk güzel bence uyuyan güzelden ziyadesırnaşık şeysırnaşık şey.. allahtan uyandırmışlarda uyanabilmiş.... yoksa prensini beklersek.. gelecekte öpecekte bizim hatun uyanacakta... ohoooo.... :roflol:

bir hafta sana benim zuzuları gönderecem.Sabah ezanıyla ayaktalar.Pıtır pıtır hayalet gibi dolanıyorlar evin içinde.

uyuşuk güzel bence uyuyan güzelden ziyadesırnaşık şeysırnaşık şey.. allahtan uyandırmışlarda uyanabilmiş.... yoksa prensini beklersek.. gelecekte öpecekte bizim hatun uyanacakta... ohoooo.... :roflol:

aaaaaaaaaaaaaa uyuşuk hee tamam yaa:dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar:

bir hafta sana benim zuzuları gönderecem.Sabah ezanıyla ayaktalar.Pıtır pıtır hayalet gibi dolanıyorlar evin içinde.

:ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

ayy ne güzellerdir onlar şimdi ya.. ısır böyle sık heryerini :1rolleyes: ay ben korkarım dokunmaya.. cok mu kücük senin bebekler...

((bende annemi istiyorum yaa:ecrin_bebek:))

bana mı gönder yavrum..............:1hug:

sana tabi göndereyimde komşunun kızına gerk kalmaz nasılsa sabah ezanıyla dikerler seni ayağa.Hele efe tencereler tavaları eline alıpda birbirine vurmaya başlayınca sabah sabah güzelde yankı yapıyor istersen kalkma o zamanşakkıdı

:ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

ayy ne güzellerdir onlar şimdi ya.. ısır böyle sık heryerini :1rolleyes: ay ben korkarım dokunmaya.. cok mu kücük senin bebekler...

((bende annemi istiyorum yaa:ecrin_bebek:))

15 aylık tatlım profilimde resimleri var bak istersen.Benimkiler küçük ama etkili ve pamuk gibiler tam sıkılacak tarzda et yumağı yani.

yani resimlerini koy enazından.. okadar sese ben dyanamam.. kardelene gönder ben resim isterim kafi okadarı =))

allah bagıslasın deryacım... ya bu arada bana bi akıl versene ya... yazdım diger sayfalarda varda.. anlatimi tekrar =(

yaaa deryaaaaaaaaaaaaaaa..... ben ne yapim şimdi.. belliki beni takmıon ama anlatcam bana akıl ver lütfen lütfen lütfen....
bak canım 2 sene önce bi cocuk bana teklif etti yemege cıktık biraz vakit gecirdik ben olmaz yapamam dedim atlattım cocugu.. sonra ben baskasıyla cıkmaya basladım oda baska kızla.. kız arkadası beni bilio ve beni sürekli süzüyo baskalarına gösteriyo.. iki senedir.. deli oluyorum takmıyodum baslarda ama nerede görse millete bariz bi şekilde gösteriyo.. aramızda bi cekişme varmıs gibi davranıyo.. ee dünde onu gördüm.. kıza bi havalar gelmiş falan.. takmış takıştırmış misali.. beni görmedi ama kendimi kötü hissettim.. daha güzel grünmeliyim diye düşündüm.. kız bugün de mecbur görecek beni ne yapim.. bende onu mu süzeyim (hiç alışkında degilim yada ne yapim bugün cok süslenip gitsem okula off yardım et.. kız basacak havasını herkesin içindee bende sinir olcammm

canım kusura bakma dedim ya yoğun gidiyor bu ara.Ama beni takmıyor falan diye düşünme üzülürüm.Olur mu ne demek.Ben iş yerinde olduğum için bazen uzun aralardan sonra cevap verebilirim yazdıklarınıza kusura bakma ne olur böyle hissettirdiğimiçin.
Gelelim canını sıkan konuya.Bence çocukla ilgilenmiyorsan kız arkadaşıylada hiç ilgilenme ama ben senin yerinde olsam bana böyle davranan bir kıza da inat iyice sinir olsun diye takıp takıştırıp güzelce giyinip dikkatini çekerim.Demekki normal halinlede güzelsin birde böyle yaparsan vay haline onların.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…