Buras da benim olsun.........

Dem44cüm bende depresyon haldeyim şu aralar valla kardelen ve derya cok ii geldiler saolsunlar.. Bide deryacim saolsun cok feci gaz veriyo keyfim yerine gelio..

Ya kardelencim part time iş için.. Insallah olur ya..

günaydınlarrrrr....
Gece kuşları tabi geç satlere kadar oturdunuz şimdi de kalkaamıyorsunuz.Hadi yatın bakem.

ben geldim kursu erken bitridim.. okula gitmeden takılayım dedim.. neredsiniz bakalım.. ne var ne yok... DERYAAAAAA bana sans dile bugün yüzleşicem o kızlar.. baktıkca bakıcam bakalım =)) neolcaksa sonumuz...

Son düzenleme:
ben geldim kursu erken bitridim.. okula gitmeden takılayım dedim.. neredsiniz bakalım.. ne var ne yok... DERYAAAAAA bana sans dile bugün yüzleşicem o kızlar.. baktıkca bakıcam bakalım =)) neolcaksa sonumuz...

hg geldin yavru.Daha gitmedin mi okula ben okuldasındır diye merakla bekliyordum yaw.

slmlar kızlar nasılsınız bende yaprak dökümünün başlamasını bekliyorum bittikten sonra gelicemm.. o zaman görüşrüz burda olursanız....

canım yorgunluk ya.. sorma... daha yeni rahat rahat oturuyorum ... okula git gel kursa git gel.. yoruldum.. sen neler yapıon

herkese günaydınnnn.Seksi güzelim ne ettin anlatsana kız meraklandım.Zaten dün kardelende yoktu.Öyle sahipsiz kaldım buralarda.

canımcım günaydın nbr.. valla gelmemiş kız.. (= (= bişey yapmadım zaten yapamam da.. ayıbıyla kalsın salak... bu arada bügünde iki yere iş basvurusu yapıcam bakalım heyecandan ölüyorum.. sen ne yapıon nasıl gidio

ya sitede sorun var herhalde sabahtan beri giriyorum sunucu bulunamıyor diyor sinir oluyorum yaa sizdede öylemi oluyor yoksa benim nette bi sorun mu var kızlar...

nasılsınız bu arada bende uyudum yeni uyandım hemen geldim açılıyor mu site diye..
...

X