Buras da benim olsun.........

sen başka sayfalarda gez gez kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile böyle getiririm seni buraya tamammı

canım sıkıldı ya kimseler yokk...

benimde cok uykum var kendime eziyet ediyorum uyumayarak sankimirmirmirmir mirmirmirmir vala sekerim bugün kac kez geldim buraya kimse yoktu:çok üzgünüm: cok kızdım:dilcikar: ama işde güzel hatrın var gene geldim:1hug: :1hug:

hımm uyu o zaman uykun varsa canım

bende kaç kez geldim ama sorun vardı herhalde giremedim sinir oldum

ne yapayım canım iki gündür diş ağrısından ölüyom canım.
tatsızım anlayacağın canım

geçmiş olsun canım bilirim diş ağrısı çok kötü oluyor 2 dişim öyle çektirdim yaa eğer çok çürükse çektir kurtul derim yoksa günlerce çekersin o ağrıyı canından can gidiyor sanki o ağrı çok kötü aklıma geldi dee

hımm uyu o zaman uykun varsa canım

bende kaç kez geldim ama sorun vardı herhalde giremedim sinir oldum

olmaz uyumicam uykusuzluga alışıp gec kalkmaya calışmam lazım.. okul basladı 2. ögretimim derste uyurum valla bu gidişle sabahın köründe kalkmaya alıştım şimdi tam tersime dönmem gerek :icecream:

var bacım üzülme mesaj gelince dönüyorum
bu arada merhaba kaydirigubbakcemile5

meraba canımcım.. :1hug:

uyuşuk güzeli..:1shok:.. ehem ehem pardonn sey demek istemiştim.:ecrin_bebek:. uyuyan güzeli yani sizi efendim bugünde komsular mı uyandırdı:roflol::icecream:

yok canım kendim uyandım saat 1e geliyordu uyandığımda :1rolleyes:

sonra temizlik yaptım hep sonra tv izledim derken oldu bu saat ve burdayım yerimseniben

yok canım kendim uyandım saat 1e geliyordu uyandığımda :1rolleyes:

sonra temizlik yaptım hep sonra tv izledim derken oldu bu saat ve burdayım yerimseniben

sen 1 e uyan gece gece gel kimse yok mu diye bagır bide.....kaydirigubbakcemile

uykusunu almış hanım tabikaydirigubbakcemile

ama ben dayanamicam artık gözlrim kapanıyo ben kacıyorum sekercim.. mirmirmirmirmirmirmirmir yoksa gidicem valla tepetaklak

hadi öpüldünüz daha sonra daha makul saatlerde buluşmak ümidiyle naniknanik :1hug: :1hug:

tamam hadi git git uyu iyi geceler sana...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…