Bunu nasıl aşabilirim / atlatabilirim ?

S.ttir ederek atlatabilirsin.
Öğrensen ne geçecek eline mesela ?
Daha mutlu olacak mısın ?
Hayır !
O halde hayatına odaklanıp seni zerre miskal haketmeyen birine kesinlikle odaklanma
Haklısın kontes.. Francescanın önerisiyle kitaplarımı alıp kendime yeni odak noktaları oluştursam, yeni bi şeylerle uğraşmaya başlayıp kendi hayatımla ilgilensem iyi olacak..

Haklısın.. Senin yorumlarını seviyorum.. İşe kitaplarla başlama kararı aldım sanırım.
Elimden hiç gelmez örgü falan
puzzle yapmayı pek sevmem aslında ama bulunsun aklımın bi köşesinde. Baya oyalayıcı olabilir. Zaten bende puzzle parçaları gibi bölünmüşüm

Konusmak icin yalvardigin icin pisman olacaksin ileride.
Birdaha bu durumlara düsme.
Seni istemeyen kendini sana kötü hissettiren adamin gecmisinde seni aldatip aldatmadigi ne fark eder.
Zaten güven yokmus ki böyle aldatmis olabilir süphesine düsüyorsun suan.
Güvenmedigin insanlari sil hayatindan.. güvendigin insanlara odaklan onlara vaktini harca.

Haklısın.
Bilmiyorum ya, zaman geçsin o ileride dediğin günler gelsinde varsın ben pişman olayım. Yeter ki geçsin zaman.

Bu bunalımda bile kendini bukadar güzel ifade edebildiğine göre zaten erkek arkadasın seni hiç haketmemiş. eminim senin gibi aklı basında bi bayanı kaybettiği için çok yakın olmasada muhakkak pişman olacaktır. kendine olan inancını tazele süreklii. seni kazanmak için çabalayan başka erkekleri düşün. onlar seni elde etmek için okadar uğrastı ama sen haketmeyen biri ile beraberdin. şimdi gerceği gördün ve ondan ayrıldın. pişmanmısın hayır çünkü sen özgüveni yüksek olan her işin üstesinden kolaylıkla gelen çok hoş kültürlü bi bayansın. Belki kulağa hoş gelmeyecek ama.. çivi çiviyi söker lafı çok doğru. sadece senden hoşlanan biriyle yada birileriyle samimiyeti çokta öteye götürmeden sohpet edebilirsin. sana gelen tatlı ve güzel sözlere ihtiyacın oldugunu düşünüyorum. eger bunları yaparsan çok yakın zamanda neden ayrılmak için bukadar geciktim diye kendi kendine kızacaksın. unutma sen çok degerlisin.. sen çok özelsin. Şimdi ne yap biliyor musun? kimseyi kendinden fazla düşünme ve kendini asla salma!.. bol bol kitap oku ve bol bol gez... güzel sözler duyacagına inandıgın ortamları seç.. allaha emanet ol. Umarım hayat çok yormaz..

Çok teşekkür ederim, yüzümü güldürdün resmen. Bütün ama bütün söylediklerini dikkate alacağım..

Şu an onun hakkında ne düşünüyorsan ne hissediyorsan emin ol misliyle yaptı, bu yüzden kurcalama. Zaten öğrenmek bir işine yaramayacak sadece kendine zarar verirsin.

Eski sevgilinizle ilgili konuya yapılacak tüm yorumlar yapılmış.
Ama sizi bir konuda aydınlatmak isterim.
Swarm'da bir kişi bir mekanda bulunduğunu başkalarının görmesini istemiyorsa bunu gizleme seçeneği var.
Yani check-in yapıp bunu sadece arkadaşlarının görmesini seçebilirsiniz.
Hani swarm gibi iğrenç programlar diyorsunuz ya.
İğrenç olan muhtemelen sevgilinizin de içinde bulunduğu, swarm gibi programları "kız/erkek düşürmek" için kullanan insan grubu.

Sevgilimin değil eski sevgilimin. Sevgilin demeyin ya ciddi anlamda canım sıkılıyor.
Evet muhtemelen öyle, çünkü abuk sabuk yerlerden saçma sapan kızlar eklenmiş. Demek ki dediğiniz şeyi yapıyor.
Neyse, ilk kez ben edinmemişimdir böyle kötü tecrübeleri heralde. Nasıl olsa bitti gitti..

ayrılmanız iyi olmuş. çocuk ne kadar hatalı ise sende bir o kadar saçmalamamışsın.
arkadan konuşmak - hissettim ? iş arkadaşlarının yanında ciddi ciddi ayrılık sebeplerini kim konuşur ? bir düşün..sen konuşur musun?
bu saatten sonra ne kullanıyorsa kullansın seni alakadar etmez.

Eski sevgiliniz dedim mesajın başında.
Siz adamla ilgili halen sevgiliniz gibi konuşutuğunuz ve düşündüğünüz için devamında ben de yanlış yazmışım.

Sanırım hep böyle doğruyu değil yanlışı görüyorsunuz.
Bence de biraz kişisel gelişime yönelin.

siz adamı eski sevgili gibi göremiyorsunuz daha kuzum buradaki insanların ne suçu var. öyle bir yansıtmışsınız ki hesap sormalar falan filan ben de sevgilinin ''eski'' olduğunu anlayamadım valla.

henüz yaşınız küçük sanırım kimler gelir kimler gider.. takma bu kadar..

Galiba swarm kullanıcısısınız ve içinize oturdu. Halbuki kendini bilen bi insan olsanız ileri geri konuşmayı bırakıp asıl konuyla ilgilenirdiniz. Swarm hakkında burda çok konuşuldu ben kullanmıyorum sadece duyumlarımla yorum yaptım. Bi daha haddinizi aşan yorumlar yapmassanız sevinirim. Zira sizle uğraşamayacak kadar dolu şuan kafam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…