Bunu nasıl aşabilirim / atlatabilirim ?

siz adamı eski sevgili gibi göremiyorsunuz daha kuzum buradaki insanların ne suçu var. öyle bir yansıtmışsınız ki hesap sormalar falan filan ben de sevgilinin ''eski'' olduğunu anlayamadım valla.

henüz yaşınız küçük sanırım kimler gelir kimler gider.. takma bu kadar..
Hesap sormadım. Yani daha doğrusu evet yalvar yakar son kez konuştuğumda sordum. Tam sormadım aslında sadece merakımdan soru yönelttim. Sonuç itibariyle bugün hesap sormuyorum, yarında sormayacağım.
Hani bazı şeyleri konuşma ihtiyacı duyar ya insan, bende öyle konuşup bahsetmek istedim sadece. Bi derdim olduğundan değil. Sadece " bahsettim. "

Galiba swarm kullanıcısısınız ve içinize oturdu. Halbuki kendini bilen bi insan olsanız ileri geri konuşmayı bırakıp asıl konuyla ilgilenirdiniz. Swarm hakkında burda çok konuşuldu ben kullanmıyorum sadece duyumlarımla yorum yaptım. Bi daha haddinizi aşan yorumlar yapmassanız sevinirim. Zira sizle uğraşamayacak kadar dolu şuan kafam.
İçime oturan bişey yok çünkü amacından saparak kullanmıyorum hiçbir uygulamayı.
Siz kendinize sapkın bir sevgili bulur ve onu obsesyon haline getirirseniz böyle başkalarına sararsınız.
Haddimi hiçbir yorumda aşmadım.
Bence de başkalarıyla uğraşmaktansa kendinize yönelin.
O dolu kafanızı dünyayı üstüne kurduğunuz adamla değil; filmle, kitapla, müzikle falan doldurun.

İçime oturan bişey yok çünkü amacından saparak kullanmıyorum hiçbir uygulamayı.
Siz kendinize sapkın bir sevgili bulur ve onu obsesyon haline getirirseniz böyle başkalarına sararsınız.
Haddimi hiçbir yorumda aşmadım.
Bence de başkalarıyla uğraşmaktansa kendinize yönelin.
O dolu kafanızı dünyayı üstüne kurduğunuz adamla değil; filmle, kitapla, müzikle falan doldurun.
Kafamın neyle dolu olduğunu belirttiğimi hatırlamıyorum. Hayal mi görüyorsunuz ?
Gayet içinize oturmuş baya saldırıya geçtiniz. Tuhaf bi insansınız. İyi günler.

Kendini bilmez bi insan olmaktansa 2 gün önce biten ilişkimdeki canımı sıkan noktaları takmayı yeğlerim. Zira bu geçer ama kendini bilmezlik kalıcı gibi. İyi günler.
Neye dayanarak böyle bir hakarette bulunuyorsunuz anlamış değilim. Hadsizlik asıl şu an sizin yaptığınız. Hırsınızı insanlardan çıkarmak çok mu rahatlatıyor?
Siz kafanızı adama takmışsınız. İlişkiye değil.
Öyle olmasa arayıp yalvar yakar olmaz, obsesif biçimde adamı takip etmezsiniz.

Neye dayanarak böyle bir hakarette bulunuyorsunuz anlamış değilim. Hadsizlik asıl şu an sizin yaptığınız. Hırsınızı insanlardan çıkarmak çok mu rahatlatıyor?
Siz kafanızı adama takmışsınız. İlişkiye değil.
Öyle olmasa arayıp yalvar yakar olmaz, obsesif biçimde adamı takip etmezsiniz.
Hakaret etmedim. Etmemde, sizi tanımıyorum bile ne hakareti ?
Yani eğer benimki hakaret sınıfına giriyorsa sizin söylediklerinizde bariz hakarettir.
Ayrıca adamı takip etmiyorum ki? Sadece anlamaya çalıştım bazı şeyleri o kadar. Sonra gelip burda konuyu açıp yorumları okuduktan sonra bıraktım gitti. Yani buraya konuyu açarken vazgeçmiştim zaten.
Önceki yorumları okursanız kimseden hırs çıkarmadığımıda görmüş olursunuz. Bence şuan benden hırsını çıkaran sizsiniz. Çünkü birden saldırışa geçende sizsiniz.
evet resmen son kez konuşabilmek için yalvardım ama pişman değilim bunuda belirttim. Yapmasaydım belki şuan hala beni sevdiğini sanacaktım. Kafamda bazı düşünceler olacaktı. Belki bana o şekilde davranmasaydı ondan vazgeçemeyecektim. İncinmeye devam etmektense bu şekilde vazgeçmiş olmak daha iyi geldi. Anlatsam daha uzun uzun anlatırımda başınızı şişirmeyeyim fazladan şimdi. Yani sözün özü şu. 2 gün oldu ama söylediğiniz gibi takıntılı bi şekilde takip etmiyorum ki zaten takip etmek içimdende gelmiyor. Konuyu anlayamamışsınız siz bence.

Hakaret etmedim. Etmemde, sizi tanımıyorum bile ne hakareti ?
Yani eğer benimki hakaret sınıfına giriyorsa sizin söylediklerinizde bariz hakarettir.
Ayrıca adamı takip etmiyorum ki? Sadece anlamaya çalıştım bazı şeyleri o kadar. Sonra gelip burda konuyu açıp yorumları okuduktan sonra bıraktım gitti. Yani buraya konuyu açarken vazgeçmiştim zaten.
Önceki yorumları okursanız kimseden hırs çıkarmadığımıda görmüş olursunuz. Bence şuan benden hırsını çıkaran sizsiniz. Çünkü birden saldırışa geçende sizsiniz.
evet resmen son kez konuşabilmek için yalvardım ama pişman değilim bunuda belirttim. Yapmasaydım belki şuan hala beni sevdiğini sanacaktım. Kafamda bazı düşünceler olacaktı. Belki bana o şekilde davranmasaydı ondan vazgeçemeyecektim. İncinmeye devam etmektense bu şekilde vazgeçmiş olmak daha iyi geldi. Anlatsam daha uzun uzun anlatırımda başınızı şişirmeyeyim fazladan şimdi. Yani sözün özü şu. 2 gün oldu ama söylediğiniz gibi takıntılı bi şekilde takip etmiyorum ki zaten takip etmek içimdende gelmiyor. Konuyu anlayamamışsınız siz bence.
Bakın "kendini bilmez" hakarettir ama "takıntılı" demek hakaret değildir.
Ayrıca konuyu anlamamış da değilim. İlk mesajda swarmdan arkadaşınıza baktırdığınızı söyleyen de sizsiniz. Bu takip etmek değil mi? Kullanmadığınız program için arkadaşınızdan rica edip adamın listesindekilere bakmak takip etmek değilse sizce zaten ortada büyük bir bakış açısı farkı var.
Her neyse çok uzun yazıyorsunuz ve kendinizi tekrar ediyorsunuz.
O yüzden kendinizi yormayın.

Bakın "kendini bilmez" hakarettir ama "takıntılı" demek hakaret değildir.
Ayrıca konuyu anlamamış da değilim. İlk mesajda swarmdan arkadaşınıza baktırdığınızı söyleyen de sizsiniz. Bu takip etmek değil mi? Kullanmadığınız program için arkadaşınızdan rica edip adamın listesindekilere bakmak takip etmek değilse sizce zaten ortada büyük bir bakış açısı farkı var.
Her neyse çok uzun yazıyorsunuz ve kendinizi tekrar ediyorsunuz.
O yüzden kendinizi yormayın.
'' Sadece anlamaya çalıştım bazı şeyleri '' dedim ya swarm konusu için ? Daha nasıl açıklayayım bunu ?
Kendini bilmez hakaretse hadsiz de hakaret ? Aynı anlama çıkıyor ikisi de çünkü.
Evet yoruldum şahsen laf anlatmaya çalışırken. Tekrara düştüğümün farkındayım ama belki bu kez okurken beni anlayabilirsiniz umudu içinde yazdığım için durduramıyorum kendimi. Neyse, teşekkür ederim yorumunuz için.

'' Sadece anlamaya çalıştım bazı şeyleri '' dedim ya swarm konusu için ? Daha nasıl açıklayayım bunu ?
Kendini bilmez hakaretse hadsiz de hakaret ? Aynı anlama çıkıyor ikisi de çünkü.
Evet yoruldum şahsen laf anlatmaya çalışırken. Tekrara düştüğümün farkındayım ama belki bu kez okurken beni anlayabilirsiniz umudu içinde yazdığım için durduramıyorum kendimi. Neyse, teşekkür ederim yorumunuz için.
Haddimi aşmakla beni ilk siz suçladınız.
Halbuki aşmamıştım.
Ben size başarılar dilerim hayatta.
Zor işiniz.

Haddimi aşmakla beni ilk siz suçladınız.
Halbuki aşmamıştım.
Ben size başarılar dilerim hayatta.
Zor işiniz.
Ama aştınız, ilk yorumunuzda bile atarlı giderliydiniz siz, sakince karşılık verdim birden patlayıverdiniz dayanamayıp. Yani burda patlamaya hazır sizdiniz, şuan ilk sizinle tartışma içine girmiş oldum bu konuda farkındaysanız, yoksa ben hatalarımı görmeye açık bi şekilde yazdım bu konuyu. Eğer bunu kaldıramayacak olsam zaten yalvardım demezdim, bunun üzerinden yürüyecek çok kişi var çünkü.
Her neyse ilk cümlenize hitaben yaptım bu açıklamayı. Belki şöyle bi aramızda geçen konuşmalara göz gezdirirseniz demek istediğimi anlayabilirsiniz. İleri gitmek istemiyorum, aslında söylerdim bi kaç şey daha lakin kızmadım size. Sadece derdimi anlatmaya çalışıyorum tartışmamız boyunca.
Eğer belki gerçekten şu konudaki adamı takıyor olsaydım aynı sizin gibi sert ve tepkili bi karşılık verirdim. Ama bi saattir kendimi anlatabilmek umuduyla yazıyorum da yazıyorum.
Bende size başarılar dilerim.
Şu hayatta kimin işi kolay ki :KK51:

X