Bunlarda benim çeyizlerim

Hubble-Bubble

Guru
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2013
505
697
Daha başlangıç aşamasında olduğum için hep çeyizimde hiçbir şey yok derken bugün baktım ki yine az çok birikmiş çeyizim var bende burda sizlerle paylaşmak istedim :) genelde biriktirdiğim paralarla almaya çalışıyorum o yüzden süreç yavaş işliyor :) bazı aldığım nevresimleri tam hatırlayamadığım için bulamadım nette o yüzden eksik onlar:) umarım aldıklarımı beğenirsiniz eksikleriyle beraber işte benim çeyizim :) yenilerini aldıkça buraya eklemeye devam edicem :) benim gibi çeyiz derdinde olanlar inşallah en güzelleri bizim olurr :))
İşte bunlarda benimm

Tencere Takımlarım :)

Eki Görüntüle 964708

Kütahya porselen 6 kişilik günlük takımım :)

Tupper şefim :)

Kek kalıbı kase vs. :)

Tantitoni çaydanlığım :))

Nevresim Takımlarım :)

Eki Görüntüle 964705

Yeni paylaşımları diğer sayfalarda görebilirsiniz :))

Son düzenleme:

hepsi çok hoş canım umarım dediğin gibi hepimiz için herşeyin en güzeli olur mutlulukla kullan:)

Çeyizlerin hayırlı olsun canım herşeyin çok güzel en çok kalpli tavaya bayıldım nerden aldınız acaba :)

toiğinde çeyizlerinde hayırlı olsun. güzel çeyizlerini ağız tadıyla kullanmak nasip etsin allah.

hepsi çok hoş canım umarım dediğin gibi hepimiz için herşeyin en güzeli olur mutlulukla kullan:)

çok teşekkür ederim canım evet en güzelleri bizim olsun mutlu mesut yuvalarımızı kuralım

bu aldıkların başlangıçsa çok güzel bir başlangıç yapmışsın

teşekkür ederim :)) Rabbim devamını getirir inşallah

Harika şeyler güle kullanın sağlıkla mutlulukla.

beğenmenize sevindim daha güzelleri sizin olsun

Çeyizlerin hayırlı olsun canım herşeyin çok güzel en çok kalpli tavaya bayıldım nerden aldınız acaba :)

Öncelikle teşekkür ederim canım :)) tavayı Mudo dan almıştım indirim çeki vardı bende öyle kullaniyim dedim daha kullanmak kısmet olmadı tabi artık evlenince görücem resimdeki gibi olur inşallah kreplerim :))

toiğinde çeyizlerinde hayırlı olsun. güzel çeyizlerini ağız tadıyla kullanmak nasip etsin allah.

Aminn canım çok sağol güzel dileklerin için Allah hepimize huzurlu mutlu yuvalar nasip etsin...

Güle güle kullan çeyizlerini canım uyku setimiz aynı hatta daha bügün kullanmaya başladım çaydanlığı da ayrı beğeniyorum zaten ama ihtiyacım olmadığı için almadım yoksa ben de kaçırmazdım

Teşekkür ederim canım sende güle güle kullan o zaman :)) bende çaydanlığa bayıldığım için aldım aslında çok ihtiyacım olmayacak ( çay makinesi vs. yüzünden ) ama yinede mutfağımda renklik olsun die aldımm

Uzun zamandır çeyiz paylaşımı yapmıyordum bugün artık birikenleri paylaşmak istedim. :) İşte yeni cicilerim :)

Öncelikle sonunda yemek takımımı aldım :)) Kütahya Porselen 12 kişilik yemek takımım :)

Aryıldız Düdüklü Tencerem

Eki Görüntüle 1043900

Ekmek Kızartma Makinem

Tantitoni Ganimetlerim Pembiş Pembişş

Mudo'dan aldığım elbise askılarım ve lavabo fırçam

Yine bir Yatak Örtüsü Anneannecim almış sağolsun

Tepsilerim

Salata kurutucum

Mutfak önlüğüm,süzgeçlerim, mutfak havlularım

7 Parça sürahi takımım

Aldıklarım şimdilik bu kadar yavaş yavaş diğer eksiklerimde olucak inşallah umarım beğenmişsinizdir..

Son düzenleme:

Hepsi çok güzeller güle güle kullanın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…