Bunlarda benim çeyizlerim

Malum bugün cumartesi pazarı vardı :)) benden de kaçmaz bir gezineyim dedim. :) çok değil iki parça eşya aldım sizinle paylaşmak istedim hemen :))

Kocamla başbaşa sofralarımız için özel keçeden yapılan servis altlığım :nazar::nazar:
$IMG_2252.jpg

buda yine bir 6 lı bardak seti deseni bu şekilde :nazar:
Eki Görüntüle 1054238

ben çok beğendim bunları ondan hemen paylaşmak istedim insan çeyizleri alınca kendini daha da bir mutlu hissediyor. :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Kimse benim çeyizlerime cevap vermese de :KK14::KK14::KK14: ben bugün aldığım çay bardağımı ve şekerliğimi paylaşmak istiyorum :KK14:
Bunları bugün aldım lavanta desenli çay bardaklarım ve onun şekerliği ben çok beğendim bayıldım umarım sizde beğenirsiniz. gerçi kimse yorum yazmıyor ama olsun. :KK14::KK14:
$3.png
$1.png

tatlıııımmm asma suratını hiç kıyamam ben artık buralardayım, yanındayım:KK19:
herşeyini inceledim çok güzeller mutlulukla kullan kuzum

Kimse benim çeyizlerime cevap vermese de :KK14::KK14::KK14: ben bugün aldığım çay bardağımı ve şekerliğimi paylaşmak istiyorum :KK14:
Bunları bugün aldım lavanta desenli çay bardaklarım ve onun şekerliği ben çok beğendim bayıldım umarım sizde beğenirsiniz. gerçi kimse yorum yazmıyor ama olsun. :KK14::KK14:
Eki Görüntüle 1062506
Eki Görüntüle 1062507

şimdi bu güzelliklere yorum yapılmazsa olmaz bayılırım lavanta desenine nereden aldın canım güle güle kullan:KK16: bu aralar bütün topikler durgun beğenilmediğini falan düşünme

tatlıııımmm asma suratını hiç kıyamam ben artık buralardayım, yanındayım:KK19:
herşeyini inceledim çok güzeller mutlulukla kullan kuzum

ayy çok teşekkür ederim :KK19::KK19: bende yalnız kaldım sandım paylaşıyorum kimselerden bir tepki yok bakan çok yazan yok ondan üzüldüm ama şimdi mutlu ettiniz benii :KK16::KK16:

şimdi bu güzelliklere yorum yapılmazsa olmaz bayılırım lavanta desenine nereden aldın canım güle güle kullan:KK16: bu aralar bütün topikler durgun beğenilmediğini falan düşünme

çokk teşekkür ederimm :KK16: onları valla bi mağazadan almadım :KK1: bizim normal alışveriş yaptığımız Şok market varya oraya gelmişti gördüm çok beğendim öyle aldım yani :KK1::KK1:

Eki Görüntüle 1062506
Eki Görüntüle 1062507

canımmm keyfin kaçmasın arkadasların dediği gibi bütün topikler durgun. cicilerin cok güzel peşi gür olsun canım :KK16::KK16: topiğime de beklerim :KK16::KK16:

Paylaşım yapmışken devam ediyim bi iki ufak şey paylaşıyım sizlere :KK16::KK16:

Sonunda nehirden Can Canan tatlı kaşıkları aldım çok istiyordum buldum yani :))

$cancananý.JPG

Bunlar da 5 li leğenlerim..

$IMG_2341.JPG
4lü baharat takımım

$IMG_2340.JPG

Çok büyük şeyler değil ama her evin ihtiyacı sonuçta bunlar :KK1::KK1:
:nazar::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
Sonunda en büyük eksiklerden biri olan çatal kaşık meselesini en azından 90 parça alarak bi bölümünü çözmüş bulunmaktayım :KK1:
Ben sadelikten yana olduğum için öyle desenli bir model seçmedim benim için bu en iyisi yani :KK1:
$opal-90-parca-sandikli-ckb-takimi1289608644.jpg
vee buda gelen sandık ben bayıldım o yüzden resmini koymak istedim sandık çok hoşuma gitti çünkü sıradan değil aksine İzmire gidecek bir gelin için bir hediye gibi :)) hiç haberim yoktu bundan o yüzden görünce çok şaşırdım :KK1:
$21107fdecf8e11e3a8b40002c998ae36_8.jpg

Diğer alınanlara gelecek olursak...
Büyük elektrik süpürgemi aldım Arçelik Kanguru model..
$DA515C38-E61F-13A9-F91F2AB2E8822886.jpg

Ananecim bana süpriz yapıp Tefal ütümü almış sağolsun :))
$Ekran Alýntýsý.JPG

Tantitoniden aldığım ufak mutfak eşyalarım (ikiside pembe)
$rendesý.JPG
$eldicen.JPG

Şimdilik bu kadar yine aldıkça paylaşıcam kızlar umarım beğenmişsinizdir :))

Sonunda en büyük eksiklerden biri olan çatal kaşık meselesini en azından 90 parça alarak bi bölümünü çözmüş bulunmaktayım :KK1:
Ben sadelikten yana olduğum için öyle desenli bir model seçmedim benim için bu en iyisi yani :KK1:
Eki Görüntüle 1092752
vee buda gelen sandık ben bayıldım o yüzden resmini koymak istedim sandık çok hoşuma gitti çünkü sıradan değil aksine İzmire gidecek bir gelin için bir hediye gibi :)) hiç haberim yoktu bundan o yüzden görünce çok şaşırdım :KK1:
Eki Görüntüle 1092751

Diğer alınanlara gelecek olursak...
Büyük elektrik süpürgemi aldım Arçelik Kanguru model..
Eki Görüntüle 1092761

Ananecim bana süpriz yapıp Tefal ütümü almış sağolsun :))
Eki Görüntüle 1092763

Tantitoniden aldığım ufak mutfak eşyalarım (ikiside pembe)
Eki Görüntüle 1092767
Eki Görüntüle 1092768

Şimdilik bu kadar yine aldıkça paylaşıcam kızlar umarım beğenmişsinizdir :))

baya çeyizlerin bitmiş ayrıca insanın aldıkça da alası geliyor çok hoşlar güle güle kullanın:KK1:

Tekrardan yeni bire paylaşım için geldim :)) ben galiba bu gidişle evde sadece çay bardağı kullancam çok oldular sanki :)) neyse aldıklarıma gelecek olursak
Bu çay bardaklarına bayıldım valla 12li takım olarak aldım hemen :KK16::KK16:
$b3062501-c3e4-4ea9-b4de-136109943574.jpg
Aynı desende 6 tane bardak aldım 12 almayı gereksiz buldum çünkü büyük boy olduğu için hem yer bakımından hemde kullanım açısından pek fazlası iyi olmuyo bizim evden biliyorum :KK1:
$Ekran Alýnjhjkhktýsý.JPG
Buda aynı model yine şekerliğim onuda çok beğenerek aldım :nazar:
$Ekran Alýntýsý.JPG

Bugün böyle bir takımla başladı işte :KK14::KK14::nazar::nazar:

Tekrardan yeni bire paylaşım için geldim :)) ben galiba bu gidişle evde sadece çay bardağı kullancam çok oldular sanki :)) neyse aldıklarıma gelecek olursak
Bu çay bardaklarına bayıldım valla 12li takım olarak aldım hemen :KK16::KK16:
Eki Görüntüle 1095777
Aynı desende 6 tane bardak aldım 12 almayı gereksiz buldum çünkü büyük boy olduğu için hem yer bakımından hemde kullanım açısından pek fazlası iyi olmuyo bizim evden biliyorum :KK1:
Eki Görüntüle 1095776
Buda aynı model yine şekerliğim onuda çok beğenerek aldım :nazar:
Eki Görüntüle 1095775

Bugün böyle bir takımla başladı işte :KK14::KK14::nazar::nazar:

ah ah bir türlü gidip alamadım bunlardan çalıştımdan dolayı nasılda içimde kaldı anlatamam :KK43: :KK31: güle güle kullan cnm :KK16: .. inşallah iş çıkışı bula bilirm de banada bu güzel cicilerden nasip olur aminnnnnnn :KK31:

X