Hancock Çeyiz Köşesi ^_^

canım 2 kişilik aşk kahvaltı takımlarından alacaksan ankara da mağazasını buldum
hani netten almıyorum ben nette varda. keramika mağazasını buldum alcam inşallah :KK70:

canım şu lav ın çay bardaklarından 6 tane mi aldın 12 mi
günlük mü kullanacaksın?
bir de bornoz takımı aldın mı?
12 tane aldım bornoz takımımda vardı canım çoktan annem almıştı günlük için sade çay bardaklarından alırım sanırım

12 tane aldım bornoz takımımda vardı canım çoktan annem almıştı günlük için sade çay bardaklarından alırım sanırım
bu bardakları neyde kullanırız
erkek eline pek olmayacak gibi kararsız kaldım canm ondan soruyorum :KK70:
bornozonu göremedm hangi marka??

Çok şükür küçük ev aletlerimizi de aldık... :KK68::KK68::KK68:

Süpürgemi philips alıcaktım kadın toz haznesiyle alakalı fakiri çok övdü ve dayanamadım fakir aldım :oops:

y5dPDy.jpg

Çok fazla ütüyle işim olmayacak ve çok para verip pahalı bir şey almak istemedim o yüzden arada bi ütü yapcağımdan dolayı uygun fiyatlı olunca bunu aldım :KK28:

6PRZB7.jpg

Blender olarak bunu aldım ilerde beğenmessem belki başka alıırım ama şuan için bu yeter diye düşünüyorumo_O

Wk2Vz2.jpg

tost makinamıda tefal aldım hayırlısı :KK49::KK49:

3L8952.png

Saç kurutmasına da çok para vermek istemedim uygun fiyatlı olsun diyerek bunu aldım :21:

v5zgq4.jpg

Aldıklarım şuan bu kadar :KK55::KK55: ilerleyen zamanlarda banyo aksesuarlarımı almayı düşünüyorum:oops:

çeyiz setini Korkmaz almakla çok iyi yapmışsın canım, ben çeliklerimi Hisar'dan aldım ama şimdiki aklım olsa Korkmaz'dan alırdım, bence hem modelleri daha şık hemde ne bileyim daha kaliteli gibi geliyor bana, Hisar'la yaşadığımız sıkıntılardan dolayı biraz soğudum da kendilerinden :KK48:

bu arada eviniz belli mi? ben ev belli olmadan paspas takımı vs. alamıyorum uymazsa diye, gerçi senin takımın sade ve cici olmuş her banyoya uyar :KK68:

çeyiz setini Korkmaz almakla çok iyi yapmışsın canım, ben çeliklerimi Hisar'dan aldım ama şimdiki aklım olsa Korkmaz'dan alırdım, bence hem modelleri daha şık hemde ne bileyim daha kaliteli gibi geliyor bana, Hisar'la yaşadığımız sıkıntılardan dolayı biraz soğudum da kendilerinden :KK48:

bu arada eviniz belli mi? ben ev belli olmadan paspas takımı vs. alamıyorum uymazsa diye, gerçi senin takımın sade ve cici olmuş her banyoya uyar :KK68:

Teşekkür ederim canım evim daha belli değil kira olacak temmuzda belli olacak amaa bekleyemedim yaniii uyar herhalde yaa :KK70:

X