Bunlarda benim çeyizlerim

Malum bugün cumartesi pazarı vardı :)) benden de kaçmaz bir gezineyim dedim. :) çok değil iki parça eşya aldım sizinle paylaşmak istedim hemen :))

Kocamla başbaşa sofralarımız için özel keçeden yapılan servis altlığım

buda yine bir 6 lı bardak seti deseni bu şekilde
Eki Görüntüle 1054238

ben çok beğendim bunları ondan hemen paylaşmak istedim insan çeyizleri alınca kendini daha da bir mutlu hissediyor.

Kimse benim çeyizlerime cevap vermese de ben bugün aldığım çay bardağımı ve şekerliğimi paylaşmak istiyorum
Bunları bugün aldım lavanta desenli çay bardaklarım ve onun şekerliği ben çok beğendim bayıldım umarım sizde beğenirsiniz. gerçi kimse yorum yazmıyor ama olsun.

tatlıııımmm asma suratını hiç kıyamam ben artık buralardayım, yanındayım
herşeyini inceledim çok güzeller mutlulukla kullan kuzum

şimdi bu güzelliklere yorum yapılmazsa olmaz bayılırım lavanta desenine nereden aldın canım güle güle kullan bu aralar bütün topikler durgun beğenilmediğini falan düşünme

tatlıııımmm asma suratını hiç kıyamam ben artık buralardayım, yanındayım
herşeyini inceledim çok güzeller mutlulukla kullan kuzum

ayy çok teşekkür ederim bende yalnız kaldım sandım paylaşıyorum kimselerden bir tepki yok bakan çok yazan yok ondan üzüldüm ama şimdi mutlu ettiniz benii

şimdi bu güzelliklere yorum yapılmazsa olmaz bayılırım lavanta desenine nereden aldın canım güle güle kullan bu aralar bütün topikler durgun beğenilmediğini falan düşünme

çokk teşekkür ederimm onları valla bi mağazadan almadım bizim normal alışveriş yaptığımız Şok market varya oraya gelmişti gördüm çok beğendim öyle aldım yani

canımmm keyfin kaçmasın arkadasların dediği gibi bütün topikler durgun. cicilerin cok güzel peşi gür olsun canım topiğime de beklerim

Paylaşım yapmışken devam ediyim bi iki ufak şey paylaşıyım sizlere

Sonunda nehirden Can Canan tatlı kaşıkları aldım çok istiyordum buldum yani :))

Bunlar da 5 li leğenlerim..

4lü baharat takımım

Çok büyük şeyler değil ama her evin ihtiyacı sonuçta bunlar

Son düzenleme:
Sonunda en büyük eksiklerden biri olan çatal kaşık meselesini en azından 90 parça alarak bi bölümünü çözmüş bulunmaktayım
Ben sadelikten yana olduğum için öyle desenli bir model seçmedim benim için bu en iyisi yani

vee buda gelen sandık ben bayıldım o yüzden resmini koymak istedim sandık çok hoşuma gitti çünkü sıradan değil aksine İzmire gidecek bir gelin için bir hediye gibi :)) hiç haberim yoktu bundan o yüzden görünce çok şaşırdım

Diğer alınanlara gelecek olursak...
Büyük elektrik süpürgemi aldım Arçelik Kanguru model..

Ananecim bana süpriz yapıp Tefal ütümü almış sağolsun :))

Tantitoniden aldığım ufak mutfak eşyalarım (ikiside pembe)

Şimdilik bu kadar yine aldıkça paylaşıcam kızlar umarım beğenmişsinizdir :))

baya çeyizlerin bitmiş ayrıca insanın aldıkça da alası geliyor çok hoşlar güle güle kullanın

baya çeyizlerin bitmiş ayrıca insanın aldıkça da alası geliyor çok hoşlar güle güle kullanın

Teşekkür ederim canım valla çeyiz almaya bi başladın mı duramıyosun ayrı bir heyecan yani bende öyle her gün küçük bir parça da olsa alıp koyuyorum kenara

Tekrardan yeni bire paylaşım için geldim :)) ben galiba bu gidişle evde sadece çay bardağı kullancam çok oldular sanki :)) neyse aldıklarıma gelecek olursak
Bu çay bardaklarına bayıldım valla 12li takım olarak aldım hemen

Aynı desende 6 tane bardak aldım 12 almayı gereksiz buldum çünkü büyük boy olduğu için hem yer bakımından hemde kullanım açısından pek fazlası iyi olmuyo bizim evden biliyorum

Buda aynı model yine şekerliğim onuda çok beğenerek aldım

Bugün böyle bir takımla başladı işte

ah ah bir türlü gidip alamadım bunlardan çalıştımdan dolayı nasılda içimde kaldı anlatamam güle güle kullan cnm .. inşallah iş çıkışı bula bilirm de banada bu güzel cicilerden nasip olur aminnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…