Bugün ne giydin? Çek görelim..

yok kız sığardın likralı bu bluz tşk ederim de eğer yapabilirsek kontesime göndericem. o yüzden taze bitti dedim yanlış anlamaa
anaaa likralimi , tühh ben sakasina söylemistim zaten canim , konntesscime de cok güzel yakisir.
yanlis anlicak bisey yok

siyahın asaleti olmuşsun kuşum,beğendim
ama ince fiziğin çok sinir bozucu huh

ayy canım benim çok teşekkür ederim utandırıyosun beni.

lilyumm fiiıııyfıttt (ıslık sesi:)))
süper çok beğendin incecik zariff

ayy ne desem günaydıncım çok teşekkür ederim canım ya. çok naziksin bebemmm mutlu ettin çok beni

Lilyum sende cok zarifsin guzelim

teşekkür ederim selayım sende ölesin ama göremiyoruz seni nedennn

lilyum çok güzel fiziğin var canım hep siyah giydiğini görüyorum renkli kombinleride çok güzel taşıyacağına inanıyorum

teşekkürler tiwiti cim. bu aralar siyaha takmış durumdayım. ne alıyosam elim gözüm hep siyaha gidiyo. duramıyorum çok yakıştırıyorum kendime ama geçcek inşallah

lilyum85 fizigin cok hos ya :97: siyahlar yakismis
mihacımm çok teşekkür ederim çok naziksin

yorumlarıma gelince :82::82:

jade sade ve çok hoş görünüyosun. hiçde salmamışsın kendini ben beğeniyom seni bebemm

barbiii çok güzel görünüyosun bluzun taytın saçların senn herşeyinle uyum içindesin maşallah sana yaa

mihacım resmin açılmadı canım ya göremiyom ben seniii :26::26:

galiba beğendiğim ilk kombinin bu oldu canım
ya da en beğendiğim diyeyim

Canlarımm hepinize tek tekk teşekkür ederimmm
Beğenmenize sevindim öpüyorum hepinizii

selam kizlar ..
bir tek bu topikte resimlerin cikmamasi ilginc, ve sinir bozucu.. sirf bu yüzden girmez ve foto eklemez oldum.
acaba yöneticiler bu konu hakkinda bisey dediler mi?
ya da baska bir topik acsak burasini kapatsak nasil olur ki?

barbımmm her zaman kı gıbı harıkasın supersın bebegımmm
jadecım sende cok sade cok hos olmussun

selam kizlar ..
bir tek bu topikte resimlerin cikmamasi ilginc, ve sinir bozucu.. sirf bu yüzden girmez ve foto eklemez oldum.

buraya yöneticilerin birsey yazdiklarini görmedim canim bu konu ile ilgili..
yöneticilere direk olarak birsey soran oldumu bilmiyorum .. sorulmadiysa bu görevi sana veriyoruz
egerki burda olmuyacaksa baska topik fikrine sicak bakanlardanim bende , böyle insanin bakma ve ekleme heveside azaliyor ..

tamamdir selayim.. kötü icerik olarak postladim :)

insallah bir hal caresi bulunur.. bende böyle olunca resim eklemek istemiyorum cünkü..

barbim çok şeker olmuşsun kuzum taytını bluzünü çok beğendim
jade canım kombinin çok hoş uyumlu olmuş özellikle kırmızı gömlekle kazağın duruşu çok hoşuma gitti
lilyumcum çok zarif ve hoşsun yine seni renkli de görmek isterim

aşkito canım katılıyorum ben de böyle hiç tadı olmadı yaa ortada resimler olunca çok daha renkli ve güzeldi

+1+1+1
katılıyorum selayıma sırf resimler gözükmüyor diye uğramıyorum buraya...

selam kizlar ..

barbımmm her zaman kı gıbı harıkasın supersın bebegımmm
jadecım sende cok sade cok hos olmussun

+1+1+1
katılıyorum selayıma sırf resimler gözükmüyor diye uğramıyorum buraya...

meleklerim çok teşekkür ederimm ayrıca bu konuda ben şöyle düşünüyorummm... buraya resim ekledikten sonra silmek yasak mı? yasak.. silenler oluyormu oluyor !! e biz bundanda şikayetçiydik hatırlarsanız.. bu şekilde eklenmesinin nedeni eklenti olarak ekledikten sonra silinemiyor olması olabilirrr. dikkat ederseniz eklentili resmi alıntılasak bile resim olarak çıkmıyoorr

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…