Bugün ne giydin? Çek görelim..

rüyamsin takilarinida kiyafetinide cok begendim... :KK16:
xzgi ceketine bayildim, cok zayifsin bacaklar masallah cibik gibi... :KK9::KK16:
kontes yine süpersin canim, takilar, canta hirkan cok ama cok hosuma gitti... :KK16:
miha bluzunu begenmedim ama etegin cok güzel sana da cok yakismis... :KK16:

Son düzenleme:
xzgi ceketine bayildim, cok zayifsin bacaklar masallah cibik gibi... :KK9::KK16:
kontes yine süpersin canim, takilar, canta hirkan cok ama cok hosuma gitti... :KK16:

:KK60: :KK60: cok zayıf sayılmam aslında cibik gibi ne demek :44:

çok mersi bebişimm:78:

kontes etekli kombinindeki eteği trendyolda görmüştm sanırım we hiç beğenmemiştm sanırım mankende kötü durmuştu ama sana süper yakışmış tatlım ya bayıldımm kotlu kombininde güzel olmuş zewkli hatunsun walla :nazar: :26:

rüyamsın yemek kombinin güzel olmuş canım özellikle renkleri saçlarında hoş görünüor sen beğenmemişsin ama :KK34:

ezgi, miha ve baya bi gerilerde kalmış ama sölemeden geçemiyeceğm darkolive sizleride beğendimm :KK54: :KK16:

Son düzenleme:
kontesko kot seni kilolu gösteriyor yaaa etek giy sen hep çok şık ve asil duruyosun ama üstündekini beğendim:nazar:
miha ben kombinini çok beğendim canım kot eteğin çok güzel
rüyamsın güzel bir kombin olmuş mavi rengi çok severim sanada yakışmış
xzgim ballı lokmam ceketin çok hoşuma gitti duruşuun yirim senin :KK69::KK70:

kızlar sizi takip etmeye calışıyorum cok sıksınızz
bende ekleyeyim dedim düğünümüz var sizce nasıl
1881.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

kontes etekli kombinindeki eteği trendyolda görmüştm sanırım we hiç beğenmemiştm sanırım mankende kötü durmuştu ama sana süper yakışmış tatlım ya bayıldımm kotlu kombininde güzel olmuş zewkli hatunsun walla :nazar: :26:

rüyamsın yemek kombinin güzel olmuş canım özellikle renkleri saçlarında hoş görünüor sen beğenmemişsin ama :KK34:

ezgi, miha ve baya bi gerilerde kalmış ama sölemeden geçemiyeceğm darkolive sizleride beğendimm :KK54: :KK16:

kontesko kot seni kilolu gösteriyor yaaa etek giy sen hep çok şık ve asil duruyosun ama üstündekini beğendim:nazar:

Tesekkür ederim kizlar :KK16:

xzgim cok hos sade güzel olmusun ..... ceketin ayrica cok hosuma gitti .. öptüm sardim seni:KK34:

rüyamsin cok uygun tatli bir kiyafet secmisin yemek icin cok da yakismis canim ...

yasemin1 kiyafetin cok $Ik olmus ..

rüyamsiin çok şık görünüyorsun renkler çok hoş :KK12:
xzgim her zamanki gibi sade ve zarifsin kuşum ceketini de çok beğendim :KK54:

rüyamsın güsel bir kombin olmuş
hem uyumlu hem de yerinde :82:

ezgim bana göre bayaa bi sadesin sen kuşum yaa:KK9: ama beendim, botların çok güsel görünüyorr:KK54:

Rüyamsın harika görünüyosun saçlar muhteşem :nazar:
Xzgi fiziğin çok güzel çok şıksın :nazar:

xzgi cook SIK görünüyorsun :KK31:
Rüyamsin renkler cok tatli :nazar:

:nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar:çok hoş olmuş..

cook tesekkur ederim kizlar begenmenize cok sevindim :KK69: :KK54::KK54::KK54::KK71::KK71::KK71:

kontess renkler takilar cok hos cok begendim
xzgi ceketin tam benlik :KK69: cok begendim evinde cok guzele benziyo
miha ben cok begendim
ela26yeni elbiseni pek secemesemde dugun icin uygun duruyo yakismis

tesekkur ederım tıvıtımmm :KK70:
kızlar sizi takip etmeye calışıyorum cok sıksınızz
bende ekleyeyim dedim düğünümüz var sizce nasıl
1881.jpg
[/url][/IMG]
tam secemedım kıyafetı ama hos duruyor canım
xzgi kendide güzel evide güzell oh oh :KK9::nazar::13:
mobilyalarına bittim nerden aldın cicim evinin resimlerinide görsek keşke :KK16:
tesekkurler canım ozel yaptırdık suan ıcın dusunmuyorum ama belkı ılerde koyarım ewımın resımlerını
cook tesekkur ederim kizlar begenmenize cok sevindim :KK69: :KK54::KK54::KK54::KK71::KK71::KK71:

kontess renkler takilar cok hos cok begendim
xzgi ceketin tam benlik :KK69: cok begendim evinde cok guzele benziyo
miha ben cok begendim
ela26yeni elbiseni pek secemesemde dugun icin uygun duruyo yakismis

tesekkur ederım canım :KK16:

herkesler yine şıkır şıkır maşallah size. yorumlarıma geçiyorum :KK4::KK36:
tiwiti çok beğendim herşeyin uyum içinde sanada çok yakışmış yalnız çizmelerin çok bol durmuş sana olmamış :26: ama genel olarak beğendim maşallah sana :nazar:
darkolive siyah elbisen takıları ve sen çok zarifsin çok beğendim :nazar:
xzgi resmine bakınca direk ceket gözüme çarptı değişik ve hoş sanada çok yakışmış. fizik güzel çizmeler güzel yani herşeyinle süpersin. lilyum beğendi :nazar:
yasemin elbiseni çok beğendimmm. sanada çok yakışmış :nazar:
egerian pembiş pembiş içimi açtın çok güzel görünüyosun. şalında çok güzel :nazar:
rüyamsın yemek için giydiğin kıyafet çok güzel tam benim sevdiğim giyim tarzı takılarınla saçlarınla kıyafetinle herşeyinle çok beğendim :nazar:
kontescimm son iki kombinini ele alıyorum. her iki kombinindede çok güzel görünüyosun eteğini çok beğendim anada çok yakışmış belirtmeden geçmiyim :82: sen biliyon bu giyim kuşam işlerini :nazar:

bu da oğlumla :nazar: biz... hırkamın omuzları ve yakasını ben yaptım :KK17: :KK12:

aa teşekkür ederim lilyumcum, nerelerdesin göremiyorum artık senin o güzel endamını şekerim :21: arada bir uğra lütfen... :nazar:

2849.jpg

yukardada eklemiştim telden bozuk cıktıı bu resmi yazın cekmiştim kızımın doğum gününden ama şimdi zayıfladmm nasıl ayakkabı giymeliyim sacalarımı nasıl yapmalıyımm düğün martta

herkesler yine şıkır şıkır maşallah size. yorumlarıma geçiyorum :KK4::KK36:
tiwiti çok beğendim herşeyin uyum içinde sanada çok yakışmış yalnız çizmelerin çok bol durmuş sana olmamış :26: ama genel olarak beğendim maşallah sana :nazar:
darkolive siyah elbisen takıları ve sen çok zarifsin çok beğendim :nazar:
xzgi resmine bakınca direk ceket gözüme çarptı değişik ve hoş sanada çok yakışmış. fizik güzel çizmeler güzel yani herşeyinle süpersin. lilyum beğendi :nazar:
yasemin elbiseni çok beğendimmm. sanada çok yakışmış :nazar:
egerian pembiş pembiş içimi açtın çok güzel görünüyosun. şalında çok güzel :nazar:
rüyamsın yemek için giydiğin kıyafet çok güzel tam benim sevdiğim giyim tarzı takılarınla saçlarınla kıyafetinle herşeyinle çok beğendim :nazar:
kontescimm son iki kombinini ele alıyorum. her iki kombinindede çok güzel görünüyosun eteğini çok beğendim anada çok yakışmış belirtmeden geçmiyim :82: sen biliyon bu giyim kuşam işlerini :nazar:
çok tesekkur ederım canım :KK70:
bu da oğlumla :nazar: biz... hırkamın omuzları ve yakasını ben yaptım :KK17: :KK12:

woww boyle yeteneklılerı cok kıskanıyorum dıkıs dıkebılen :KK53:
cok harıka olmus oglun ve sen cok sırınsınız masallah :nazar:

woww boyle yeteneklılerı cok kıskanıyorum dıkıs dıkebılen :KK53:
cok harıka olmus oglun ve sen cok sırınsınız masallah :nazar:

:KK17: amann kızz yetenek değil de, kollarına dantel diktim yakasını da boncukla işledim daha hoş göründü böyle sanki bence tabii, sadeliği pek sevmiyorum, illa aldığım bişeyi değiştiricem, rahat batıyor :KK1:

X