Bugün ne giydin? Çek görelim..

ezgicim hoş görünüyorsun, özellikle çizmelerin çok hoş...

kontescim daha kahve tonları olabilir içine, ama böylede güzel...

kontes o eteğe baktım ama göremedim tradyolda... sende çok hoşuma gitti yaa :)))

kontes o eteğe baktım ama göremedim tradyolda... sende çok hoşuma gitti yaa :)))

saolasın kuşumm :78:
ben o eteği sipariş edeli 26 gün olmuş canım
yani o günkü butikte vardı o etek
şimdi yok
ama bi daha gelebilir,takipte olursun:KK69:

kontescim ben kombinini çok hoş buldum tatlım bluzun ve boleron bana göre oldukça uyumlu olmuş çünkü vintage tarzı bir kolye ve küpeyle bluzun rengi mükemmel tamamlamış birbirini. çantan ve çizmelerinin rengini de tüm olarak düşünürsek bu tip renk katan detaylar zarif göstermiş. yalnızca kotun rengi farklı bir ton olsaydı hafif açık daha hoş olabilirdi diye düşünüyorum.
oyh ne çok konuştum kısacası hatun senin giyim tarzını seviyorum ben :KK9:

miha senin de fiziğin çok hoşmuş tatlım ama ben pek kotlarla o tarz işlemeli bluzlerin kombinini pek sevemiyorum ondan pek beğenemedim ama bluz çorap ve çizme etekten ayrı olarak güzel bence :KK34:

Son düzenleme:
kontescim çok beğendim ben bluzle boleroyu kolyeyle de çok güzel bi uyum olmuş
miha bluz etek ve çizme çok uyumlu ve hoş görünüyor

mihacigim kombin olarak degilde ayri ayri begendim cizmeler corap bacaklar süper :KK53::KK51:
cizmelerini nerden aldim canim hala böyle bir cizme aramaktayim

Son düzenleme:
xzgim - çok havalı çıkmışsın, üstün çok çok hoş ve farklı , çok ta tatlısın canım :KK69:

kontesimm - her bir ayrıntına bayıldım, bluzun, kolyen küpen, özellikle çantan, çok hoşsun:KK19:

miha - benim gözüme hoş geldi bluzun ve eteğin , uyum güzel :97:

yasemin1- boynundaki o fırfır hariç çok hoş ve zarif olmuşsun

xzgim - çok havalı çıkmışsın, üstün çok çok hoş ve farklı , çok ta tatlısın canım :KK69:

kontesimm - her bir ayrıntına bayıldım, bluzun, kolyen küpen, özellikle çantan, çok hoşsun:KK19:

oo sen buralara gelir miydin :KK53:
çok teşekkürler bebişim:KK3:

kontescim ben kombinini çok hoş buldum tatlım bluzun ve boleron bana göre oldukça uyumlu olmuş çünkü vintage tarzı bir kolye ve küpeyle bluzun rengi mükemmel tamamlamış birbirini. çantan ve çizmelerinin rengini de tüm olarak düşünürsek bu tip renk katan detaylar zarif göstermiş. yalnızca kotun rengi farklı bir ton olsaydı hafif açık daha hoş olabilirdi diye düşünüyorum.
oyh ne çok konuştum kısacası hatun senin giyim tarzını seviyorum ben :KK9:

miha senin de fiziğin çok hoşmuş tatlım ama ben pek kotlarla o tarz işlemeli bluzlerin kombinini pek sevemiyorum ondan pek beğenemedim ama bluz çorap ve çizme etekten ayrı olarak güzel bence :KK34:

wuhuu baya ayrıntılı bir yorum olmuş evet:KK53::KK52:
başka kotum yok apla :KK43: :KK1:
çok saolasın kuşumm :KK42:

xzgim cok hos sade güzel olmusun ..... ceketin ayrica cok hosuma gitti .. öptüm sardim seni:KK34:

rüyamsin cok uygun tatli bir kiyafet secmisin yemek icin cok da yakismis canim ...

yasemin1 kiyafetin cok $Ik olmus ..

rüyamsiin çok şık görünüyorsun renkler çok hoş :KK12:
xzgim her zamanki gibi sade ve zarifsin kuşum ceketini de çok beğendim :KK54:

rüyamsın güsel bir kombin olmuş
hem uyumlu hem de yerinde :82:

ezgim bana göre bayaa bi sadesin sen kuşum yaa:KK9: ama beendim, botların çok güsel görünüyorr:KK54:

Rüyamsın harika görünüyosun saçlar muhteşem :nazar:
Xzgi fiziğin çok güzel çok şıksın :nazar:

xzgimm çok beğendim, manken kankammm :KK69:,kahretsin ya insanın bütün kankalarımı manken olurrr yaa :63::63::63::63::KK60:

:82:seni yerler yerlerrr seni ham yapar bu ziller:KK70::KK70::KK1: çok hoşşsun maşallah

xzgi cook SIK görünüyorsun :KK31:
Rüyamsin renkler cok tatli :nazar:

çok tesekkur ederım kızlar :KK16:
mihacım etegını cızmelerını ve bacaklarını cok begendım :KK33:
greenebru yorumuna koptum :KK70:
kontesım ben neden senın kombınını goremedım

kontescim çok beğendim ben bluzle boleroyu kolyeyle de çok güzel bi uyum olmuş
miha bluz etek ve çizme çok uyumlu ve hoş görünüyor

cok tesekkür ederim :KK16:

mihacigim kombin olarak degilde ayri ayri begendim cizmeler corap bacaklar süper :KK53::KK51:
cizmelerini nerden aldim canim hala böyle bir cizme aramaktayim

Tesekkürler canim, cizmelerimi Goldstyle diye bir magazadan aldim, sadece Viyanada var :26:

Tesekkür ederim B&M :KK16:

çok tesekkur ederım kızlar :KK16:
mihacım etegını cızmelerını ve bacaklarını cok begendım :KK33:
greenebru yorumuna koptum :KK70:
kontesım ben neden senın kombınını goremedım

Tesekkür ederim canim :KK16: Ben de aksine bacaklarimi hic begenmem :26:

X