Bugün ne giydin? Çek görelim..

tesekkür ederim darlardan su sira biraz kaciniyorum her yerden etlerim cikiyoo

sen pek cici olmussun. beyaz gömlek giyebilmem icin benim kilo vermem lazim ..

cok tskrler canim :KK54:

tesekkurler :KK54:

Çok sade ve güzel. Bayıldım canıım. :KK16::KK16:

bitanemm cok saol :KK69: bu arada eski nickin hayirli olsun :KK1:

rüyamsın : canım kombinin harika sana çok yakışmış
maix: kız senin fiziğine giyimine 100 veriyorum:nazar:
twetty : canım tuniğine bayıldım ama biraz kilo alsan iyi edersin çünkü bacakların acayip zayıf:KK54:

çok güzel bir uyum olmuş kolyene saçlarına bayıldım:nazar:

saol tatlim :KK71:

rüyamsın çok tatlı olmuşssun
tiviticim ilk defa beğenmedim sanırım:18:

tskrler gece kusu :KK54:

Eki Görüntüle 118095 Eki Görüntüle 118094

bugünkü konteskooo:KK24:
tıklayınca büyük açılcak canlar.

cok begendim hele kupelerinnn :KK69: cok hos olmussun
bu arada nasil koydun resmini linksiz ? :81:

kontişşş çok beğendim canım elbisen tam tarzım tırnaklarında çok hoş görünüyor :KK69:
rüyamsın sade ama hoş bir kombin olmuş kolyen renklendirmiş kombini :78:

tskrler twittycim :KK54:

selaamm kızlarr:KK16:

22.bmp

Susuuuuu süper görünüyosun kuşummm

rüyamsin canim beyaz gömlek ve jeans yapilacak en sade ve güzel kombinlerden biridir .. güzel sade hos duruyor canim
bugunki kombinini mesaji yazdiktan sonra gördüm : ilk resimdeki halin daha hosuma gitti canim , trenccoutunda cok hos .. ,takilarin ikisini bir arada kombin etme bence ..

twettycigim üst baska desen alt baska desende olunca biraz karisik olmus güzelim ayri ayri kombinle bence bu kiyafetlerini.. birde göbegin acik kis günü üsümüyormusun kiz cikcitli atlet giyin :KK52::KK52::KK52: yavrumm

darkolovicegim sade ve hos göründün sende gözüme .. iyikide takmamisin aksesuar canim zaten biraz kendi süsleri var senin dedigin gibi kalabalik olurdu diye düsündüm

susu canim senin resmi kacirmisim ben simdi aradim baktim cok hos görünüyorsun alimlimi alimli :KK19:

kontescigim az kalsin unutuyordum seni :KK52::KK52::KK52: renk olarak cok tatli ama biraz kilolu göstermis canim kiyafet, birde altina siyah degilde baska renk corap olsaydi acaba
birde birde küpelerini neye benzettim biliyormusun hani fincan göstermistim yaa ingiliz tarzi onlara :KK1: :KK1:

Son düzenleme:
rüyamsin canim beyaz gömlek ve jeans yapilacak en sade ve güzel kombinlerden biridir .. güzel sade hos duruyor canim
bugunki kombinini mesaji yazdiktan sonra gördüm : ilk resimdeki halin daha hosuma gitti canim , trenccoutunda cok hos .. ,takilarin ikisini bir arada kombin etme bence ..

twettycigim üst baska desen alt baska desende olunca biraz karisik olmus güzelim ayri ayri kombinle bence bu kiyafetlerini.. birde göbegin acik kis günü üsümüyormusun kiz cikcitli atlet giyin :KK52::KK52::KK52: yavrumm

darkolovicegim sade ve hos göründün sende gözüme .. iyikide takmamisin aksesuar canim zaten biraz kendi süsleri var senin dedigin gibi kalabalik olurdu diye düsündüm

susu canim senin resmi kacirmisim ben simdi aradim baktim cok hos görünüyorsun alimlimi alimli :KK19:

kontescigim az kalsin unutuyordum seni :KK52::KK52::KK52: renk olarak cok tatli ama biraz kilolu göstermis canim kiyafet, birde altina siyah degilde baska renk corap olsaydi acaba
birde birde küpelerini neye benzettim biliyormusun hani fincan göstermistim yaa ingiliz tarzi onlara :KK1: :KK1:

beni nasıl unutabilirsin büüüü:KK14::KK14: on yüz bin parça oldu kalbim şuandaa:63:
triko elbiselerin kaderi bu kuşum,kilolu gösteriyorlar hep:KK53:
başka çorap hımmm:26:
küpeler ona benziyor cidden hee:KK1:

darkolive beğendim uyumlu olmuşssun canım:KK16:

cok begendim darkolive'cim

gömleğin çok cici :KK69::nazar::nazar:

selayhus

çok teşekkür ederim kızlar, aslında mutlaka takıp takıştırırım bende tarzım böyle ama, karışık renkte kıyafetlere gitmiyor aksesuar gerçekten :KK1:

rüyamsın gerçekten topuzun çok hoş bayıldım, flar bende çok kullanırım çok severim sende de çok hoşuma gitti maşallah canım fiziğinde çok hoş :nazar:

rüyamsın trencin fuların ve pantolonun çok uyumlu ama üstündeki beyaz hırka ve kemer uyumsuz olmuş canım
darko çıtı pıtı genç kız gibi olmuşsun canım ya o eski hantal halin gitmiş kilolar gidince üstündekiler acayip yakışmış canım çok çok uyulu olmuşsun:nazar:

darko çıtı pıtı genç kız gibi olmuşsun canım ya o eski hantal halin gitmiş kilolar gidince üstündekiler acayip yakışmış canım çok çok uyulu olmuşsun:nazar:

amaniinnn twettym çok teşekkür ederim :KK17: çok mutlu ettin benii, bu diyet başarı öyküleri kısmında eski fotoğraflarım ve şimdiki halim var arada sanki 10 yaş fark var gibi, gerçekten kilo çok kötü bişey herşey kararında güzel, çok teşekkür ederim tatlım... :KK69: :KK71:

amaniinnn twettym çok teşekkür ederim :KK17: çok mutlu ettin benii, bu diyet başarı öyküleri kısmında eski fotoğraflarım ve şimdiki halim var arada sanki 10 yaş fark var gibi, gerçekten kilo çok kötü bişey herşey kararında güzel, çok teşekkür ederim tatlım... :KK69: :KK71:

darko ben eski halini bugün ne giydinden de hatırlıyorum canım kilo farkı müthiş :KK53: kilo insanı yaşından büyük gösteriyor evet şuan çok iyi olmuşsun inşallah korursun canım:KK69:
bana yorum yapan herkese teşekkür ederim çok :KK54:

tamam tesekkurler canim :KK69:

fular+küpe uyumsuz olmuş kuşum ama onun dışında beğendim ben:KK49:

evet bende kupeyi fularla takinca tereddut ettim
ama desenleri uyumlu diye takmistim ama galiba tarz uyumsuz demi?
peki sence ne tur kupe takmaliyim? kucuk, 1 tasli olan kupelerden sanirim?

bu arada galiba onceki msji gormedin
kupeni nerden aldin canim gercekten cok begendimm :KK69:
ve nasil linksiz resim eklemeye basardin diye sormustum kkontescim zahmet olmazsa :78: :KK54:

selayhus

çok teşekkür ederim kızlar, aslında mutlaka takıp takıştırırım bende tarzım böyle ama, karışık renkte kıyafetlere gitmiyor aksesuar gerçekten :KK1:

rüyamsın gerçekten topuzun çok hoş bayıldım, flar bende çok kullanırım çok severim sende de çok hoşuma gitti maşallah canım fiziğinde çok hoş :nazar:

cok tesekkur ederim :78: :KK54:

rüyamsın trencin fuların ve pantolonun çok uyumlu ama üstündeki beyaz hırka ve kemer uyumsuz olmuş canım

tesekkur ederim twitty'cim sade siyah bogardi diye beyaz katmistim canim :KK54:

KONTESim Elbisen ve pardesüne bayıldım:nazar: Tabiki sanada Yeni trend olsada tırnaklarını sevmedim
RÜYAMSIN=Çok hoş görünüyorsun ablacığım:nazar:
DARKOLİVE=OOO süper zayıflamışsın tebrikler:nazar: :KK34:

X