Bugün ne giydin? Çek görelim..

susu saclarin ne guzelmis upuzun, kombinini de begendim ama sortun siyah olsaymis daha uyumlu olurmus diye dusunuyorum
aygirl guzel ama altina daha dar pantolon daha guzel olabilirdi galiba
twitty gomlegini begendim ama siyah sade bi pantolonla daha guzel olurdu bence. Cizmelerini begenmedim ama :KK50:

susu saclarin ne guzelmis upuzun, kombinini de begendim ama sortun siyah olsaymis daha uyumlu olurmus diye dusunuyorum
aygirl guzel ama altina daha dar pantolon daha guzel olabilirdi galiba
twitty gomlegini begendim ama siyah sade bi pantolonla daha guzel olurdu bence. Cizmelerini begenmedim ama :KK50:

tesekkür ederim darlardan su sira biraz kaciniyorum her yerden etlerim cikiyoo

sen pek cici olmussun. beyaz gömlek giyebilmem icin benim kilo vermem lazim ..

tiviti elbiseni beğendim yakışmış
nil seninde cok hoş olmus sade ve güzel
0lvi0 hiç beğenmedim ayakkabılar mont falan
susu sende cok güzel olmussun

seni tekrar gördüğüme öyle sevindimki:KK69: Kombinine bakamadım bile
TWETYim NİL ve SUSU Üçünüzüde çok beğendim:nazar:

nil üstündeki badi hoş, rahat ve güzel bir kombin olmuş..
susu seni herzaman beğeniyorum tatlım şalınla çanta uyumu göze çapıyor hemen çok beğendim , bu arada saçların da çok hoş :KK69:
bugün ben

Uploaded with ImageShack.us

çizmeleride koyayım bugün :KK37:

tşk ederim sizlere de:KK71:ellerinize sağlık:KK69:

rüyamsın : canım kombinin harika sana çok yakışmış
maix: kız senin fiziğine giyimine 100 veriyorum:nazar:
twetty : canım tuniğine bayıldım ama biraz kilo alsan iyi edersin çünkü bacakların acayip zayıf:KK54:

tivitimm
gömleğin altına siyah desensiz pantolon , pantolonun üstüne de siyah desensiz gömlek diyorum:KK69:
ikisi desenli olunca karmaşıklaşmış
ama süper parçalar :nazar: beğendim

teşekkür ederim hepinize gömlek ve pantolonun ikiside aynı renk çizgilerden oluştuğu için böyle giydim , beren bu pantolonda kalın bile duruyorlar canım :KK52:

$CIMG036911-horz.jpg $CIMG03701-horz.jpg

bugünkü konteskooo:KK24:
tıklayınca büyük açılcak canlar.

Son düzenleme:
kontişşş çok beğendim canım elbisen tam tarzım tırnaklarında çok hoş görünüyor :KK69:
rüyamsın sade ama hoş bir kombin olmuş kolyen renklendirmiş kombini :78:

tweticim bu paçalar çok moda bu sene iç tarafında fermuarlı, düğmeli, benim gözümü yormadı beğendim ben

kontescim küpen çok tatlı kombininde iç açıcı olmuş, sen okula mı gidiyordun hergün işe mi söylediysen bile kaçırmış olabilirim canım :26:

kış olduğu için pek dışarı çıkmıyorum kızlar, :2: burası sakinleşmiş bende destek olim dedim, gömleğim çok renkli olduğu için pek aksesuar tercih etmedim, minik siyah taşlı küpelerim vardı...

X