Bugün ne giydin? Çek görelim..

olabilir tabi. ben gerçekten kaba ayakkabıları beğeniyorum. hatta arkadaşlarımda der nasıl giyiyorsun bunları diye. illa platform olacak illa bu şekilde giyeceğim... sende renkler uyumlu ama kıyafet uyumsuz diyorsun. anladım. herkesin görüşü gerçekten çok farklı. teşekkürler düş...

Nilcim aile ziyareti icin cok hos gozukuyorsun canim renlerinde birbirini guzel tamamlamis

Twetycim elbiseni yibe guzel tasimisin canim ben geyik sevmem ama sen seviyorsun demek

Olvid0 sadece kotunu begendim , kombin olarak uyumsuz buldum ama . Ayakkabilardan ziyade uzerindeki mont cok salkim sacak durdugundan kaba geldi gozume:26:

Baska varmiydiki :18:

almira cok begendim ve selayhus e katiliyorum
tweety bayildimmm elbisen cok tatliii
0lvid0 montunu begendim yuzukle uyumu cok hos, kotun daha koyu bi renk olsaymis daha guzel olurmus canim
Nil cok begendim ayrica ten rengin cok hos
Dus tskrler canim

tiwety çok hoşsun canım almira senide çok beğendim tatlımnil ilk defa kombin eklemiyorsun sanırım ama ben ilk defa gördüm sende çok tatlısın canım ev ziyareti için pek uyumlusun hepiniz pek bi şıksınız kızlar

kontesime yorum yapmayı unuttum ilk defa bi kombini beğenmedim yani senle alaksı yok yanlış anlama beni lütfen.yanlış anlaşılmaktan çok korkuyorum :18:üzerinde okadar güzel kombinler gördüm ki bunu pek sevmedim.yani pantolonu sevmedim bluzun çok hoş

enee küstüm
heheh nie yanlış anliyim kuşum aşk olsun
teşekkür ederimm
bu pantolonlar pek sevilmiyor o yüzden alışığım olumsuz yoruma

yorum yapan -yapamayan arkadaşlarıma çok tşk ederim
tek tek alıntı yapıp ,yer kaplasın istemedim,sevgiler

selaamm kızlarr

şalınla pabuçlarına bayıldımm ama onlardan çok saçların dikkatimi çekti canım kendi saçlarınmı ne kadar güzeller birde üstündeki etekmi şortmu canım ama kombin olarak çok beğendim

Son düzenleyen: Moderatör:
şalınla pabuçlarına bayıldımm ama onlardan çok saçların dikkatimi çekti canım kendi saçlarınmı ne kadar güzeller birde üstündeki etekmi şortmu canım ama kombin olarak çok beğendim

kendi saçlarım canıım orijinaall susu
altımdaki şort teşekkür ettim

tiviti elbiseni beğendim yakışmış
nil seninde cok hoş olmus sade ve güzel
0lvi0 hiç beğenmedim ayakkabılar mont falan
susu sende cok güzel olmussun

almira çok beğendimm bayıldım bayıldımm

tibitim çok beğendim çok şirin olmuşsun canımm

0lvid0 ayakkabı çanta haricinde çok beğendim.

tiviti elbiseni beğendim yakışmış
nil seninde cok hoş olmus sade ve güzel
0lvi0 hiç beğenmedim ayakkabılar mont falan
susu sende cok güzel olmussun

seni tekrar gördüğüme öyle sevindimki Kombinine bakamadım bile
TWETYim NİL ve SUSU Üçünüzüde çok beğendim

çok teşekkür ederimm tüm yorum yapan arkadaşlara selayım geyiği pek severim boynuzları hariç

nil üstündeki badi hoş, rahat ve güzel bir kombin olmuş..
susu seni herzaman beğeniyorum tatlım şalınla çanta uyumu göze çapıyor hemen çok beğendim , bu arada saçların da çok hoş
bugün ben

Uploaded with ImageShack.us

çizmeleride koyayım bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…