Bugün ne giydin? Çek görelim..

ben genelde begeniyorum seni cunku kendi tarzin var yani hep ayni tarzda degilsin aradabir tarz deistiriyosun. anladinmi bilmiyorum biraz karisik oldu :KK9:
ama en cok ojelerinin renklerini seviyorum cunku kiyafetine uyumlu yapmiyosun ve cok hos oluyo bence, hava katiyo kombine :KK69:

anladım canım :78: tekrar teşekkürlerr:KK71:

gnydncm maşşalh tığ gibi olmuşsun kız örtmenim :KK19::KK19:
konteskom kombin güzel fekatttttt bu pantolu kaldıracak topuhta bir papi giymelisin bence gri oxfordlarını biliyorum onlar topuksuz :KK20::KK20: şöyle platform topuklu bi papi :97::97: ne hoş olurrr :97::97:
rüyamsın sade günlük hoş bir kombin olmuş, saç örüğün yada toplayışında çok hoş karabiber :KK69:

barbi bebek teşekkür ederim canımm benim

rüyamsın çok beğendim yine saçlarında çok hoş görünüyor.
kontescim senide beğendim güzel hoş görünüyorsun.

konteskom kombin güzel fekatttttt bu pantolu kaldıracak topuhta bir papi giymelisin bence gri oxfordlarını biliyorum onlar topuksuz :KK20::KK20: şöyle platform topuklu bi papi :97::97: ne hoş olurrr :97::97:
rüyamsın sade günlük hoş bir kombin olmuş, saç örüğün yada toplayışında çok hoş karabiber :KK69:

kız nasıl yürüycem onlarla :26:
dağ bayır buralar :KK53:
tenk yüüü:KK51:

barbi bebek teşekkür ederim canımm benim

rüyamsın çok beğendim yine saçlarında çok hoş görünüyor.
kontescim senide beğendim güzel hoş görünüyorsun.

cok tskrler fistiklar :KK69: yaptigim gunluk sac modellerle ilgilide topigim var gormek isterseniz :KK54:

Kontesim bebegim tam secemedim eger gomlek bej veya kirli beyazsa olmamis ama sade beyazsa olmus :KK1: ayakkabi konusunda barbime katiliyorum o gri papileri bende biliyorum :)) bide bide rahmetli baris manco gibi ne kadar yuzuk varsa taktinmi kiz :KK1:
Ama dedigim gibi ust beyazsa genel olarak begenirim :78:

Kontesim bebegim tam secemedim eger gomlek bej veya kirli beyazsa olmamis ama sade beyazsa olmus :KK1: ayakkabi konusunda barbime katiliyorum o gri papileri bende biliyorum :)) bide bide rahmetli baris manco gibi ne kadar yuzuk varsa taktinmi kiz :KK1:
Ama dedigim gibi ust beyazsa genel olarak begenirim :78:

kızzz sen daha iyi göresin diye (çok küçük diye uyardıydın ya hani) devasa foto koydum
ne beji ne kirli beyazı :KK1:
ak pak gömlekim benimmm:KK53:
he yaa, çok sefiom bi sürü bi sürü yüzükkk:111:
öyle papi giysem daha iyi olabilirdi evet emme adım atamazdım
o kötü olurdu :KK60:

Son düzenleme:
malesef boydan fotografım yok :KK43:(( ayağımda siyah çizmeler vardı elimde küçük el çantası elbisem dizimin azıcık yukarısında üstü de böyleydi
5375.jpg
5381.jpg

çok hoş giyiniyorsunuz kızlar..
bende doğurup hemen eski kıyafetlerimi utanmadan sıkılmadan giymek istiyorum:KK14:
6. ayın içine girdim..ne hamile gibiyim,ne kıayfetlerim oluyor..arada kaldım..bel kalın,popo büyüdü,göbek çok az çıktı daha:KK35:
ne giyeceğimi bilemiyorum vallahi

ben cok beyendım tatlım :KK19:

cok cıcı olmussun yavrum yaaa :KK69:

cok hos olmussn jade cım cok hosuma gıttn ya :KK61: :78:

oylesıne ama hos olmus kuzum :KK34:

sağol canımm:KK69:
kontiş canım gömleğini çok beğendim üstündeki hırka da güzel fakat yüksek bel pantolona karşı alerjim var benim :KK9: onun haricinde çok güzel olmuşsun:KK70:
rüyamsın griyi çok severim çok güzel kombin etmişsin canım ayrıca saçların da çok hoş:KK19::KK69:

Oy tatlım teşekkür ederimmm :KK54:

Yine hoş olmuşsun canım saçın başın yeleğin hepsi çok yakışmış...

sağol canımm:KK69:
kontiş canım gömleğini çok beğendim üstündeki hırka da güzel fakat yüksek bel pantolona karşı alerjim var benim :KK9: onun haricinde çok güzel olmuşsun:KK70:
rüyamsın griyi çok severim çok güzel kombin etmişsin canım ayrıca saçların da çok hoş:KK19::KK69:

cok tesekkurler kizlar begenmenize sevindimm :KK69: :KK71: :KK54:

X