Bugün ne giydin? Çek görelim..

bende elbiseden ayrı bir aksesuar olduğunu düşünmüştüm hiç biryerde görmedim ama bundan sonra kesin heryerde olur :KK53: bana çok abartılı geldi kokoşlukta sınır tanımasamda:KK9: boydu tamamiyle kapatan şeyler hoşuma gitmiyor :KK37:

bence cok hos duruyor agir falan ama pek güzel bea. evet kolye gibi takiliyo sanirim. apoletler de dikilmistir heralde..

burcucum hiç seçemedim kıyafetini ya :44::44: maşallah sen pek bi gözelsin ama :KK1:
rüyamsın ben elbisenide sevdim normalde pek uzun kolye takmamama ve sevmememe rağmen kolyenide sevdimm.. ve yakıştırdım :nazar:

esranın bu şeysini dün bende görmüş ve çok beğenmiştim. bu kadını hiç sevmesemde hiydiği kıyafetleri çok iyi taşıdığını düşünüyorummm :KK49:

burcucum çok kışkırtıcı , gülü mülü gözüm görmedi benim :KK53:
rüyamsın elbisen çok güzel çok yakışmış aksesuarlarınlada çok güzel tamamlamışsın:KK34:

burcucum hiç seçemedim kıyafetini ya :44::44: maşallah sen pek bi gözelsin ama :KK1:
rüyamsın ben elbisenide sevdim normalde pek uzun kolye takmamama ve sevmememe rağmen kolyenide sevdimm.. ve yakıştırdım :nazar:

Rüyamsiin bence SIK ve sade olmussun :KK12:
Burcucum ben de o gülleri begenmedim ya. ama fizigine yakismis elbise :21:

tskrler kizlarr begenmenize cok sevindimm :KK69: :KK54::KK54::KK54:

kontes kot ile kırmızı bencede uyumlu olur
ben sadece yeleği gereksiz buldum
yeleği giymeseydinde kazakta kayık yaka
köprücük kemiklerin görünseydi hoş olurdu

tibitim şeker gibisin kısa bilekten saran bir bot ile daha güzel olurmuş sanki
elbisende beğenmemene rağmen yakışmış güzel taşımışsın canım

jade kemer hariç çok beğendim canım

aygirl gömlek kot güzel olmuş yakışmış canım

burcu çok alımlı görünüyorsun canım

rüyamsın çok beğendim hatta bayıldım:nazar:

417.jpg
418.jpg

Maix'cim kotun cok guzel cokda yakismis :nazar: siyah badiylede guzel olmus fakat oyle kot ceketleri sevmiyorum ve o tur ayakkabilarada her yerde gordugum halde hic isinamadim

Ruyamsin canim ben triko elbiseni cok begendim kemerinde guzel olmus , bir tek uzun kolyeyi yakistiramadim , kolye takmak istiyorsan kesinlikle daha kisa bir kolye tercih etmelisin :KK19:

canim seni gormemisim tskrler :KK69:

kontes kot ile kırmızı bencede uyumlu olur
ben sadece yeleği gereksiz buldum
yeleği giymeseydinde kazakta kayık yaka
köprücük kemiklerin görünseydi hoş olurdu

tibitim şeker gibisin kısa bilekten saran bir bot ile daha güzel olurmuş sanki
elbisende beğenmemene rağmen yakışmış güzel taşımışsın canım

jade kemer hariç çok beğendim canım

aygirl gömlek kot güzel olmuş yakışmış canım

burcu çok alımlı görünüyorsun canım

rüyamsın çok beğendim hatta bayıldım:nazar:

cok tsk canim :KK54:

rüyamsın çok beğendimmm :KK69: :nazar:

tskrler begenmene sevindim :KK71:

maix papilerin çok hoş :nazar: kot ceket haricinde güzel bir kombin olmuş şeker :KK34:
gnydncm kilolar gitmiş yine çok güzel bir enerjin var tatlım maviş kombinini beğendim :KK54:

selaycım teşekkürler canım
tibitim o senin güzel enerjin şeker
evet canım 5 kilo kadar verdim bakalım. sıkı bir diyet artı spor salonuna gidiyorum.
yetmiyor birde evde spor yapıyorum :)) inşallah bir 5-10 daha vermek istiyorum.

maix ben beğendim çok hoş olmuşsun

Son düzenleme:
X