Bugün ne giydin? Çek görelim..

Kizlar hepiniz yine cok guzelsiniz :)

Maalesef bir gozukup bir kayboluyorum, derslerim cok yogun, neyse ki 15 tatil basladi ve cooook uzun bir sure sonra yine burdayim.

2 hafta once arkadasimin dogum gununden bir kac kare:)
Resimlerde yorgun cikmisim biraz, gece uzundu ve dermanim kalmamisti :$
ayakkabilarim belli degil , ama siyah platform topuklu ayakkabilarim vardi.

Son düzenleme:
burcucun kıyafetini tam seçemiyorum ama yakasında kırmızı çiçek ayrıntısı olan siyah bir elbise sanırsam?
şık ve hoş olmuş bence.
ama o gördüğüm kırmızı askılar çamaşırsa, olmamış diyeceğim ne yazık ki :18:

Siyah elbise, yanda iki buyuk gul var siyah ve kirmizi :)
Yorumun icin tskrler canim

aygirl çok yakısmış gömleğin çok beğendim kombinini
burcucum : maşalah cnm hem fiziğin hem elbisen harikaa kaç kilosun kız

Son düzenleme:
Burcu yerde duran ayakkabılar senin galiba :)
O güller olmasaydı elbise daha hoş olabilirdi bence...
Gerçi ben güllü elbiseleri sevmem belkide gözüme ondan hoş görünmedi o güllerin olduğu kısım..

jadee bu defa beğendim seni

Sen pentagrammı dinliyorsun bayılırııımmm :))

jadecim çok şeker olmuşsun bluzünün rengi çok güzel ama en çok beğendiğim şu röflelerin tonunu çok iyi ayarlamış kuaförün
tatlım çok mersi bende bu kez hiç beğenmedim çok sarı oldum diye ikinci kez gidip koyulaşması için yalvardım sonunda ortaya bu çıktı beğenmen içimi rahatlattı.Valla iyiki varsınız

jadecim bende begendim cok hos olmusun...

tibitim cok bol durmuslar dedim ama kesin bendede öyle dururdu

jade çok güzel kombinin yaaaa

jade cok tatli olmussun, ayni hediye paketi gibi...
Herkes öyle dedi dün

jadecim çok hoş msşsllsh sana saçlarını da çok beğendim ayrıca

jade bende cok beğendim cok güzel olmus
ayrıcaa kızına ayrı bir hastayımm
saol ablası buda kızımdan

Kazak değil ince bluz canım

jade kemerine bayıldım bendede var bu tarz bişey ama seninki daha hediye paketimsi gibi çok beğendim
tibitim o elbiseyi çiçeklerin bittiği kısımdan bi kestirsen çok süper olacakkkk, daha modern duracak

jade harika olmussun bayildim

jade çok hoşsun

Hepinize çok çok teşekkürlerr öptümm hepiciğiniziii.

Son düzenleme:
Aygırl sade ve hoş ve rahat görünüyorsun...
Burcu elbise dümdüz siyah bi elbise olsa daha güzelmiş kırmızı gül bence olmamış.
..

Son düzenleme:
Jade kombinini cok begendim ayni cizmelerden bendede var
aygirl cok hossun rahat ve $ik
tweety renkler guzel ama elbise daha hos olabilirdi bencede
burcucum ben begendim, bence guller renk katmis

Son düzenleme:
kizlar uzun zamandir takip ediyorum burayi bende ne zamandir eklemek istiyordum kismet buguneymis

kemer, kolye, kulotlu corap kahve rengi (kupeyi unutmusum ) (kolye olmasamiymis ne? :26: )
herturlu yoruma acigim fistiklar begendiyseniz begenmediyseniz soyleyin ltfn, kirilacak degilim

rüyamsın ben çok beğendim vallaelbise hem çok asil hem çok tatlı olmuşkemer kullanman isabetli kolyeyi de alakasız bulmadım ben bence güzel duruyor. ama ayakkabı ne giydin oonu ço merak ettimmm

eed jadecim senelerdir dinlerim taa lise dönemimden beri gerçekten süperler.

rüyamsın canım triko elbisen çok hoş,kemer de mükemmel uymuş.kolyeden emin olamadım:26:

rüyamsın ben çok beğendim vallaelbise hem çok asil hem çok tatlı olmuşkemer kullanman isabetli kolyeyi de alakasız bulmadım ben bence güzel duruyor. ama ayakkabı ne giydin oonu ço merak ettimmm

cok tsk ederim gece kusu
altina kahve rengi topuklu cizme giydim canim

Kizlar cok tesekkür ederim

bisey deil tatlim

eed jadecim senelerdir dinlerim taa lise dönemimden beri gerçekten süperler.

rüyamsın canım triko elbisen çok hoş,kemer de mükemmel uymuş.kolyeden emin olamadım:26:

tskrler canim
bende kolyeden emin deildim, galiba kisa kahve rengi kolye tercih etmeliydim

Ruyamsin canim ben triko elbiseni cok begendim kemerinde guzel olmus , bir tek uzun kolyeyi yakistiramadim , kolye takmak istiyorsan kesinlikle daha kisa bir kolye tercih etmelisin

burcucum çok kışkırtıcı , gülü mülü gözüm görmedi benim
rüyamsın elbisen çok güzel çok yakışmış aksesuarlarınlada çok güzel tamamlamışsın

Kizlar suna bakar misiniiz ? Esra Erolun dünki programindan gözümü alamadim. bunlar satiliyo mu ki ??

Kizlar suna bakar misiniiz ? Esra Erolun dünki programindan gözümü alamadim. bunlar satiliyo mu ki ??

bende elbiseden ayrı bir aksesuar olduğunu düşünmüştüm hiç biryerde görmedim ama bundan sonra kesin heryerde olur bana çok abartılı geldi kokoşlukta sınır tanımasamda boydu tamamiyle kapatan şeyler hoşuma gitmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…