Bugün ne giydin? Çek görelim..

cancu, seni göremedim yaakafamçokkarıştı... hızlıresimden mi yüklüyorsunuz acaba, benim göremediklerimbilmiyorumkismile

bebeğim hızlıresimden yükledim imageshack açmadı bende
kafamçokkarıştı

selayhusum yine sade ve hoş tarzınla seni görmek güzell :asigim:

cancu tacın çok şeker, aynısından ilarzunun anneside yapıyordu sanırım :uhm:
bu arada geçen saçla ilgili birşey sormuştun ama onca tartışma arasında bulupta cevap veremdim tatlım neydi??

kayınvalideceğizim almış tacımı teşekkür ederim yavrimu
saçla ilgili senin renk bana yakışırmı demiştim datlum beyaz tenliyim ben baya çünkü eyvahedigeldismile

twety, ceketin ve şapkan çok tatlı ve uyumlu olmuş.. çok beğendim şekerim...kaydirigubbakcemile2
teşekkür ederim cnm :kedi:
selayhusum, tuniğine bayıldım bitanem...her kıyafeti çok güzel taşıyorsunzemuszemus

cancu, seni göremedim yaakafamçokkarıştı... hızlıresimden mi yüklüyorsunuz acaba, benim göremediklerimbilmiyorumkismile

tiviti cokbi cool :) bravo
cancu sende cok seker olmusun
teşk selayımkaydirigubbakcemile2
tiviti bi dakka bi dakka hamileyimm deme akannehir
bilmem acaba öle miyim eyvahedigeldismile
tiviti ceketin çok datluymuş kıss :nazar:

sağol canım bnm beğenmene sevindm:kedi:

cancu şort hastasıyım zaten sanada çok yakışmışş :nazar:
selayım ilk resimde ne sevimli çıkmış ellerin ayakların öleŞeniz spor rahat ve hoş olmuşsun cnmıniçi:kedi:

twety kız ceketını cok begendım pantolonda cok guzelmıss nerden aldın?aklinialirimsmile

selayhusum, tuniğine bayıldım bitanem...her kıyafeti çok güzel taşıyorsunzemuszemus
sagol cnm

selayhusum yine sade ve hoş tarzınla seni görmek güzell :asigim:

senide görsek yaa güzelim..sgl

selayhus varya ben şuan hastayım seni görünce üşüdümmmm ayacıklarına bi çorap giy datlum yerimseniben
üsüdüm simdi patik giyindim :))

selayhuscum fizigin cok güzel ne giysen yakışıyo wallaaa çok hoşsun yine...
sgl canim

teşk selayımkaydirigubbakcemile2

selayım ilk resimde ne sevimli çıkmış ellerin ayakların öleŞeniz spor rahat ve hoş olmuşsun cnmıniçi:kedi:
sagol canim öylemi görünüyorum :)) :dance:

tweety pant. cok guzel oxxo'dan aldın sende galiba bende de kahvesi var,ayrıca ceketinde çok güzelmiş.
selayhus gömleğin çok hoş,fiziğinde çok güzel çok nadir duruyorsun,ayrıca saçlarının rengi ve kesimide çok hoş görünüyor.
cancu tacın cok ama cok şirin,kıyafetlerinide çok beğendim,taçın ve sen komple çok şirinsiniz

cok tesekkür ederim melinda83 cok incesin opuyorumnanaktan

selayhus canım tunıgın cok guzel valla kım der bı tanede bebısın olduguna yaa aklinialirimsmile

twety kız ceketını cok begendım pantolonda cok guzelmıss nerden aldın?aklinialirimsmile
pantolon oxxo ceket taksim de terkos pasajında tükanlar dan birinden almıştım geçen sene tatlım
tweety pant. cok guzel oxxo'dan aldın sende galiba bende de kahvesi var,ayrıca ceketinde çok güzelmiş.
selayhus gömleğin çok hoş,fiziğinde çok güzel çok nadir duruyorsun,ayrıca saçlarının rengi ve kesimide çok hoş görünüyor.
cancu tacın cok ama cok şirin,kıyafetlerinide çok beğendim,taçın ve sen komple çok şirinsiniz

evet bende hem kahve hemde bunu aldım canımcım :lepi:

30032010149002xc7jwsun.jpg

aslında hırkam taba rengi yeşiil gbi çıkmış-tatlicadiarzu-

Son düzenleme:
.

uyyy utandım yawww :kedi: teşekkür ederim canım benim

üsüdüm simdi patik giyindim :)) :[/QUOTE .!.:
aferin tatlım üşütme ayacıklarını opuyorumnanaktan

cancu yüzünde tatlı stilin de cnm :)

teşekkür ederim şeker kız candy Şeniz

cancu bende beyaz tenliyim tatlım, ben kullanıyorum valla
ama bronz tene harika gidiyor bu tarz renkler nisan sonu gibi başlıcam solaryuma girmeye ben yazın bronz tenle böyle bal köpüğü, bakır rengi saçlar falan müthiş duruyor

kızlar bugün kımse bişey giymedimi :) fotoları koyuverin gari...ben koyamıyorum çünkü bugün çok işim vardı ama sızlerden beklıyoruz koyunda yorum yapalım :)

X