Bugün ne giydin? Çek görelim..

askito cok tatliymis elbisen...
kontess bir canta hastasi olarak cantana bayildim, cizmelerinde cok hosuma gitti...

...................................

Son düzenleyen: Moderatör:
aşkito ne kadar zarif görünüyosun yine bebişi saklamışsın :) bu arada kilo vermiş gibi ince duruyorsun tuniğini çok beğendim ayakkabıların babet değil sanırım az topuklu bir ayakkabı aynısından bende var
kontes üstündeki yeşilin tonu çok güzel güzel bir kombin olmuş yalnız o çizmenin altından çıkan çorabımsı şey hoş durmamış:13:

İldem gözünüz aydın canım..Kurtulmuşsun doğumdan..Hayırlı uğurlu olsun Allah size bağıslasın kızınızı...
Kontes yeşil, kahverengi,siyah,gri çoraplar hepsi bir arada çok karışık ve uyumsuz geldi canım.
Aşkito çokk beğendim harika görünüyorsunuz canım fiyonklu üstün çok hoşş çok yakışmışş aynısından bende istiyoruummm yaa

3-4 sayfa yorumlar birikmis, alintilamaya kalktim bas edemedim.. cok cok tsk ederim kizlar güzel yorumlariniz icin,
evet tivitim ayakkabilarim babet degil, az topuklu.
Kiloda vermedim, 6 kilo aldim 80 e ramak var.. ama belli olmamasina sevindimm
Tunigimi Sisters diye bir Butikten aldim.. sanirim baska magazalari yok. Almanyada yasayanlar, ücük butiklere akarlarsa bulabilirler belki. büyük magazalarda hic görmedim.

ildemmcim dogum yapmissin , tebrik ederim cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…