Bugün ne giydin? Çek görelim..

burda herkes birbirine beğenecek diye bir şey yok. ama ben de dikkat ettim,herkes beğenmiş bi sen beğenmemişsin. çok marjinal bir tarzın olmalı.beğenmezsin güzel bir üslupla söylersin. kullandığın kelimeler iyi niyetli olduğunu göstermiyor açıkçası,

*KurabiYe*, askiminaski, aysemmmmm, Babyke, KK Pro ÜyeBarçman, bellus, bittersweets, evaaa, GeceYeli, gnydn64, gulsah035, hanturks, jade, kahveci, kkontess, KK Pro Üyekuzum, nhltrk, ohcanimadeysin, pelinkr, KK Pro Üyepinax, RABARBA, KK Pro Üye SeHNaz, KK Pro ÜyeSevgi, Sonbahar24, Tiryandafila, tuanabasar, Tuti, twetty84, VAZGECILMEZIM, _sanat_, __fstk

KizLaar bu arada hepinize tesekkür ederim
unutuyordum az kalsin

bende merak ettim ama göremiyorum ben fotolarini

her allahın günü ugg , skinny ve hırka ilginç .. insanın hiç mi dişi olası gelmez neyse merakla bekliyorum resimlerini

son kombinimle çok benzer bir kombin daha.sadece papi-kazak-saat değişik.
havamız yumuşasın , topikte çeşit olsun dedim

valla fotom olsaydı koyacaktım şimdi konu kapansın diye gülün geçin arkadaşlar beğenmeyenler yüzünden kötü mü giyinmiş olacaksınız hepinizin maşallahı var

Kontesscimm bende bu yelegini senin cok begeniyorum valla ..
gecen defadaki kombininide cok begenmisdim ..
ammaa ama ama kazakcagizini bende pek begenmedim tatLim ..
Icinde güzel durmamis sanki :18:

ama saatinide begendim demeden gecemeyecegimmm

her allahın günü ugg , skinny ve hırka ilginç .. insanın hiç mi dişi olası gelmez neyse merakla bekliyorum resimlerini

genelde dişi giyinmem zaten yakıştığını da düşünmüyorum bana böyle vamplık dişilik klasik giyim falan...
bi tane bile topuklu ayakkabım yok mesela abiye ayakkabılar dahil öyle
koycam resim inş.yakında

arkadaşlar beğenilmeyebilir ve beğinebilir buraya resim konulunca bunlarada açık olmak lazım değilmi
bende hergün buraya bakıyorum beğenmediğimde çok oluyor ama kimse kırılmasın diye yazmıyorum
beğenince tıklıyorum unutmazsam
tabiki arkadaş eleştrisini daha yapıcı yumuşak tarzda yapabilir
ama herkez herşeyi beğenirse körler sağırlar birbirini ağırlar durumu olmazmı

Ku$uumm .. o durusunuu yirim senin

Kazagini begendimm ...etegin kadife galiba .. öyle gördüm gibii ..
coraplar haric begendim .. ama coraplari begenmedim

barbimm şahanesinnnn
ama bence çorabın transparan olsaydı ayakkbının şıklığı daha iyi belli olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…