Bugün ne giydin? Çek görelim..

amancia, Barçman, bellus, cilekk, Düş*, ececikkk35, evaaa, fmcl, GeCe_KuSu, gnydn64, gülsu, hanturks, jade, kardelenguzelli, lilyum_85, miskokulum, mrvsss, NisaNurum, ohcanimadeysin, sedefonur, sourapple, Stylis, tuanabasar
hepinize çok teşekkürler

bende bugün böyleyim kızlar :115::115:son fotoğraftaki kemer bayram çekilişindeki lacrima arkadaşımın hediyesi bugün elime ulaştı o tarafa koymuştum sizlede paylaştım

evaaa canım cok hos gorunuyorsun ama bence hırkan bıraz daha uzun olsa daha hos olabılırdı ama boylede mıkemmel gozukuyorsunn

1 haftadır koymuyordum dün alışverişe giderken, altımda siyah topuklu çizmelerim vardı, bluzumun reng koyu yeşil fularda da yeşil tonlar vardı

supper gorunuyorsun canımm uyumun mukemmel.ya ben neden bu sekılde resım yukleyemıyorum kocaman sayfa oluyor benım resımlerım

evaaa canım cok hos gorunuyorsun ama bence hırkan bıraz daha uzun olsa daha hos olabılırdı ama boylede mıkemmel gozukuyorsunn

tatlım teşkürlerimi sunuyorum hırkanın arkası uzun önü kısa değişik bi tip bişi yani işte anladın sen onu bende uzun olsun isterdim döbüşümü içeri çekmekten hal geldi ya:125:

tatlım teşkürlerimi sunuyorum hırkanın arkası uzun önü kısa değişik bi tip bişi yani işte anladın sen onu bende uzun olsun isterdim döbüşümü içeri çekmekten hal geldi ya:125:

canım bendede gobıs var ama cok degıl.ben genelde kıyafetlerımın ıcın cıtcıtlı zıbınların korselı olanları var onları kullanıyorum cokta hos oluyor.tavsıye ederım sanada bellı bıle olmuyor gobegın hemde belım acılmıyor zıbın oldugu ıcın.

hanturk çok güzel hırkanın rengi ve modeli
hep güzel güzel renkler bulup giyiyorsun çok beğeniyorum canım
çok teşekkürler gnydncım beğenmene çok sevindim
Çok beğendim canım yakıştırmışsın sadece öndeki kurdeleyi sevmedim.
Kurdeleli şeyleri sevmediğimden oda...
Az öncede resimlerini gördüm müthişsin sen :98:
çok teşekkür ederim jadecim
resimlere çok güzel bi yorum da yazmışsın çok sağol canım benim

handemmm harika olmuşsun meleem, bunlar yeni çizmelerin değil mi bende kurdeleni sevmedim onun dışında süpersin dişihandem
barbim sağol canım evet yeni çizmeler
hanturkum bende diger yorumda bulunan kizlara katilip birtek kurdele disinda cok begendim canim seni
Hanturks`cüm cok hos olmussun canim; cok begendim
Tek gözümü tirmalayan arkadaslarin da dedigi gibi kurdelen...
benim adım yar( bu nicke cım ekleyemedim ya sana başka bişey desek olmam mı )
selayım çok sağolun canlarım
ya kurdele fotoda kötü durmuş hakkaten normalde o kısmı kapalı durduğu için göze batmıyo ama foto çekerken açılmış önü

hanturks canım hoş olmuşsun yine hırkanın rengine bayıldım
teşekkürler gece kuşum
hırkanın rengine bittim bebişiimmm:129:
yeni çizmelerin de yakıyor ortalığııı:128:
:119::119::119::119::119::119:
çok sağol kontesim valla mı kuu
çok zevklisin hanturks, ruhunda var belli ki:13:
canım çok teşekkürler ya yok işte yapmaya çalışıyoruz bişeyler
hanturks kilo vermişsin sen sanırım, çok hoş olmuş hırkanın rengi süper yaa...
teşekkür ederim canım sen de çok hoş olmuşsun bluzün çok yakışmış
bir kilo verdim sadece ama spor yapmaya başladım biraz toparlıyo galiba

HANTÜRK=Yine çok sade ama çok şıksın ablacığım
Maşallah ikinizede Nazarlık ifadesi kaldırıldımı ? benmi bulamadım bilemedim:90
çok teşekkür ederim ablacıım
nazar en sondaydı en başa geçmiş ya da bende öyle

beğenen arkadaşlarım
April, aSkiTo, aybur34,B&M, BarbieveKen, Barçman, bellus, benim_adim_yar, chess, cilekk, darkolive, darksoulriver, ececikkk35, evaaa, Gamze_Belinay, gnydn64, icimdeki_sen, jade, kardelen44, kardelenguzelli, kkontess, lilyum_85, Lipgloss, mavi_eren, miskokulum, NisaNurum, ohcanimadeysin, persembe, pırlanta84, sebo, Selayhus, sourapple, tuanabasar, __fstk
çoook teşekkür ederim

Son düzenleme:
KK Pro ÜyeaSkiTo, AYSIZGoKYuZu, KK Pro ÜyeB&M, BAL_2, BarbieveKen, KK Pro ÜyeBarçman, bellus, benimminikelam, benim_adim_yar, bittersweets, blueworld, chiglet, KK Pro Üyedarkolive, darksoulriver, didemutku, dishy53, KK Pro ÜyeDüş*, ececikkk35, ececimx, evaaa, Gamze_Belinay, GeceYeli, gnydn64, gülsu, hanturks, icimdeki_sen, kardelen44, kardelenguzelli, KK Pro Üyekuzum, lilyum_85, Lipgloss, mavi26, mavi_eren, miskokulum, moonna, nhltrk, NisaNurum, ohcanimadeysin, pelinkr, pırlanta84, sakarkedi, sebo, sedefonur, sinopluum, Sonbahar24, sourapple, KK Pro Üyesupurgelicadi, tuanabasar, tuana_lalin, twetty84, yjasmin, _sanat_, __fstk

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim
Bu kadar beğenildiğne göre giymeye devam edicem...

Son düzenleme:
darkocum bu kemer geçen gün etekli kombindeki kemer sanırım.
çok güzeel çok hoş bir kemer
ama sanki bu kombine takmasanda olurmuş
onun dışında fıstık gibisin canım

lilyum kır için rahat güzel bir kıyafet canım

nisanur kemer haricinde beğendim canım

eva çok hoşsun canım yalnız kemerde eklenince biraz kalabalık olmuş
kemeri takacaksan siyah üstü giyme bence şekercim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…