Bugün ne giydin? Çek görelim..

bende heveslendim bir resim koyayı dedim arkadaşlar:KK61:
bir dahaki sefere daha belrgin çekmeye çalışıcam
çok özenirdim dışarı çıkmadan ama minik oğlum doğunca biraz spor takılmaya başladım :2:

Eklentiler

• $taha10 057.jpg
    $taha10 057.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 49
Buda dün akşamki ben :)))

1298790.jpg

evet kurabıyecımın ilk resmi:nazar:
masallah sekerım oncelıkle
elbısen şık ve zarif
ayakkabıların uymuş gercekten bendede var bende bu ayakkabıları cok sevemedim kendımde pek gıymıyorum, yapısan cızmeler cok daha hosuma gıdıyor
ama genede cok şıksın canım

evet kurabıyecımın ilk resmi:nazar:
masallah sekerım oncelıkle
elbısen şık ve zarif
ayakkabıların uymuş gercekten bendede var bende bu ayakkabıları cok sevemedim kendımde pek gıymıyorum, yapısan cızmeler cok daha hosuma gıdıyor
ama genede cok şıksın canım

Canım ya teşekkür ederim
Kendimi bi garip hissettim
Bu topiği uzun zamandır takip ediyorum
Kk nın hatunlarının hepsi fıstık gibi maşallah , bende eksik kalmıyım dedim :21:

Selam kızlar :92:
Zaman zaman da olsa ben de ekliyorum ya resim bu defa da dünkü Bayrampaşa İstanbul'dan kuzenimle bir resim ekleyeceğim :KK53:
Dünden ben ve kuzen onun da kombini hoş göründü iş elbiseleri gerçi ama uyumlu olduğundan onu da resimden kesmeye kıyamadım :82:

2383.jpg

Selam kızlar :92:
Zaman zaman da olsa ben de ekliyorum ya resim bu defa da dünkü Bayrampaşa İstanbul'dan kuzenimle bir resim ekleyeceğim :KK53:
Dünden ben ve kuzen onun da kombini hoş göründü iş elbiseleri gerçi ama uyumlu olduğundan onu da resimden kesmeye kıyamadım :82:

2383.jpg

:KK9::KK9::KK9::KK9:çok beğendim çok herşeyinle uyumlu buldum seni ve sizi:KK12:özellikle bluzuna bayıldımm..ilk yanındaki kuzenini eşin sandım öyle geçti alımdan söylemeden edemedim:KK60:

hayyalim ne kadar güzel olmusun bacaklar sulun gibi eek cok yakismis cizme boyu süper hersey güzel üzerindeki renkte cok yakismi sana yanindaki kuzende aksesuar olarak süper durmus :86:

deydey cok hos spor duruyor üzerindekiler cok begendim senide

Kurabiye sende siyahlar icinde cok güzel zarif olmusun..

kurabiye elbise çok hoşmuş siyah çorap ve botlarla kambin süper olmuş
hayyal çok şık olmuşsun bluzün rengi süper çizmeler de çok hoş
deydey spor rahat ve çok hoş bi kıyafet uyum da harika

X