Bugün ne giydin? Çek görelim..

darkolive.. evlilik yildönmümüzde bile olsa.. benim herüf beni böyle ölse cikarmaz disari

elbise icin yorum yapamiyorum cünkü elbisenin modeli belli degil.

cantan pek uymasada , ilk bakista göz yormayan bi kombinasyon olmus.

daha nice yillara ..

selayhus.. kapinin önünde cekilirken kamerayi nereye koyuyorsun cok merak ettim..
sakin bana komsunun ziline basip.. bi kac poz cekermisin dedigini söylemeeedelikafadulden
amannn nolcak kiz komsu komsunun külüne muhtactir iki dügmeye bassa elinemi yapisir :roflol: :roflol:
bebegim hemen merakini gideriyorum ben son kattayim resimleri sabahin korunde cekiliyorum ve kimsecikler olmuyor üst kata catiya cikan basamaklara koyuyorum foto makinesini olurda yanlisliklada yan komsu uyanmasin diyede kiliktan kiliga giriyorum :lepi:
canim cok güzel seyler yazmisin kopyalamak ve ayrica tesekkür etmek istedim yorumunu
bu ceketi bende sevmiyorum aldim sadece 2 kere giydim ama en güzel bu sekilde kombin olacagini düsündüm yazik olmasin dolapta diyede giydim Şeniz
selayımmmmmmmmmmmm müthişsinnnnnnnnnnnnn aklinialirimsmile
seni burda görmek istiyoruz .. tsk ederim kankitom zemuszemus
selayhus :asigim: sana pek bi bayıldım canım ben bugün yahuu ... yerimseniben

cok simardim gel bir öpeyim seni Şeniz sagol aslihasanim

askitom hamile oldun olali her halini begeniyorum yelegini kombine uymamis ama yinede begendim ben kaydirigubbakcemile5
lilyum canim altindaki pantalon siyah olsaymis dahada bir güzel olurmus
reyhan kazagin cok $Ik duruyor ama geriye kalanlardan hicbirsey anlamadim
darkolive sence cok tatli olmusun bir cantan disinda herseyi begendim ayrica nice nice senelere tatli oglusunla canim opuyorumnanaktan
[/B]

abatu, aSkiTo, ASLIHASAN, Babyke, BarbieveKen, bellus, benimminikelam, benim_adim_yar, bittersweets, chess, cokmasum, evaaa, gnydn64, hanturks, hürrem 2000, ilgin0707, kkontess, lilyum_85, Lipgloss, Miha, miskokulum, moon, NisaNurum, ohcanimadeysin, Pati, Ruyamsiin, sebo, StreLitzia, twetty84, twilight11, VAZGECILMEZIM
sagolun hepinize ayri ayri tesekkür ederim

Son düzenleme:
Selayhus`um harika olmussun tatlim; seni görünce "Neden "cok begendim" tusu yok ki?!" dedim icimden yerimseniben
Kisaca cok cok begendim bugün seni Şeniz

ASkito`cum icindeki badi sade olsaydi daha güzel olurdu bence yerimseniben

Kkontess`cim sortun disinda hersey güzel, ama maalesef bu sort seni, nasil desem, hmmm... kücük Hüsam gibi göstermis :roflol:
Ayyy kizma sakin tatlim tamam miiiii yerimseniben

Twitosum Şeniz olumunekankayizsmile

Lilyum canim pantolunun da siyah olsaymis tam süper olcakmis yerimseniben

benide çıkarmazdı da kilo verince onunda hoşuna gidiyor ne giysem ses çıkarmıyor şimdilik aklinialirimsmile inşallah sonradan kıyamet kopmaz kaydirigubbakcemile3 elbisem yarasa kol v yaka bir model çok sevmedim deri ceketle giyerim bundan sonra üstü pek hoşuma gitmedi çünkü...

darkoliveelbisen çok şık ,kemerin çantanla,botunda montunla çok güzel uymuş,ayrıca nice mutlu yıllar dilerim

teşekkür ederimm a.s.

darkolive sence cok tatli olmusun bir cantan disinda herseyi begendim ayrica nice nice senelere tatli oglusunla canim opuyorumnanaktan
[/B]
sagolun hepinize ayri ayri tesekkür ederim[/B][/COLOR]

teşekkür ederim kızlar

ama çantamla kemerim aynı renk sempatiksalakcinni hepsini taba yapıp boğmuyam dedimdi eyvahedigeldismile

Son düzenleme:
Reyhan seni unutmusum: görebildigim kadariyla kazagin cok hos;
ama bas baglama tarzini hic begenmedim: yanlis anlama
lütfen ama bana uzayli gibi yüksek topuz tarzinda baglama
sekli cok itici geliyor... normal bir sekilde baglasan eminim
cok daha hos olurdun; ama tabiiki zevk meselesi yerimseniben

Darkolive cok hos olmussun canim yerimseniben
Cantanin rengi pek uymamis diycektim ki kemerinle ayni renk oldugunu
eklemissin; o zaman tamamdir yerimseniben

Son düzenleme:

hahah yok kizz fuze gibi degil belki resimde oyle gorunuyorr
yuvarlak yaaprim heb arkayi topuzu kaydirigubbakcemile2

İlk başta gözüme çarpanları söylemek istiyorum Barçman ablacığım harikasın boshayallersmile DARKOLİVE çok beğendim canım özel bir günde sende gayet özel görünüyosun :lepi: , JADE tam bir çıtırsın Şeniz , Reyhan fotografı seçemiyorum ama üstündeki çok tarz duruyor çok beğendim canım ,AŞKİTOM hamilelik yaradı sana çok hoşsun yine bayanssulusmile .Gün geçtikçe güzel kombinler ekleniyo çok keyifli oldu bu topik sempatiksalakcinni Bu da paççoz demo pantolon giydiğim nadir günlerden ,pabucumla kadraja sığmaya çalıştığım için biraz yamuk çıktı sanırım foto klasik bir pantolon altımdki kumaş -tatlicadiarzu- Bu arada pantolonun kemeri pörtlemiş gibi duruyo göbeklenmedim yani :1ninca: öpüyorum Şeniz​

,
,

:asigim:
Birini unuttum diyorum SELAYIM son kombin harika canım maşallah fiziğine,sana..

Son düzenleme:
demothy, yeminle markasın artıkboshayallersmile

Estağfurullah canım ,marka olmak kim ben kim :kedi: sadece sevdiğim şeyleri giyiyorum, içime sinmediyse kıyafetim dışarı bile çıkmam kaydirigubbakcemile3 çok teşekkür ederim olumunekankayizsmile

demothy gerçekten çok hoşsun:)herşeyi taşıyabiliyosun..boyunu merak ettim;keşke şeffaf odaya sende girsen:))
bir de çizmelerin hoş;acaba bu siyahı ve önceki kahveyi(taba da olabilir) nerden aldıgını sorabilir miyim?

Şeffaf oda ne ki canım bilmiyorumkismile .Bu siyahı 'Sinem'den almıştım geçen sene İstanbulda bir kaç yerde var sanırım Sinem ayakkabı ,kot etekle eklediğim kahveyi diechmanden aldım 59 liraydı hemde :lepi: boyum 1.72 /73 arası yerimseniben

gnydın tatlım geçmişe dönünce seni unuttuğumu farkettim çok tatlı bir yüzün var yaa insanın kanı kaynıyor, ayrıca armalı hırkan çok hoş durmuş çok beğendim gülen yüzün hep gülsün...

selaycımm herkesler yazmışş bugün bi başka güzelsin diye geçmişe bi daha baktım, ee bu senin her zamanki hoşluğun belki pozlarından olabilir çok sempatiksin olumunekankayizsmile,

o fizikten bendede olaydıı aahhhhh öyle bir türkü varya o geldi aklıma sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…