Bugün ne giydin? Çek görelim..

evlılık hazırlıkları derken uzun zamandır ekleyemedım
son gorebıldıklerım hepsı bırbırınden guzel
yenı yenı arkadaslarda katılmıs harıka kaydirigubbakcemile2
bu da dun arkadasımın dugununden ben
dıp not:tutim hazırladı resmimi çok tesekkurler bıtanemm :asigim:

ayyy ezgii elbisenin modelini tam göremiyorum ama ayakkabıların çok hoş yaa, çok yakışmışşş hihoyyyt

xzgimmmmmmmmmmmmmmm yorum yapmama gerek warmı biliyorum amaa çokkkkk güzel olmuşsun cnm burdada söylemeden geçemeyeceğim....ayakkabılarına zaten bittim...

xzgicim zerafet akiyor yine üzerinden cok $Ik olmusun canim.. zemuszemus ayakkabilarin muhtesem 37-38 dimi senin ayak numaran gelince cuvalima bunlarinda koyacagim

Son düzenleme:
ayyy ezgii elbisenin modelini tam göremiyorum ama ayakkabıların çok hoş yaa, çok yakışmışşş hihoyyyt
tesekkurler canım belden kusaklı bol saten bır elbıse kaydirigubbakcemile2
xzgimmmmmmmmmmmmmmm yorum yapmama gerek warmı biliyorum amaa çokkkkk güzel olmuşsun cnm burdada söylemeden geçemeyeceğim....ayakkabılarına zaten bittim...
aklinialirimsmile aklinialirimsmile zewklı bebegım sen begendıysen tamamdır
xzgicim zerafet akiyor yine üzerinden cok $Ik olmusun canim.. zemuszemus ayakkabilarin muhtesem 37-38 dimi senin ayak numaran gelince cuvalima bunlarinda koyacagim

askım aynısından sanada alıcam senın haberın yok herhalde
gel dolabımı gotur olumunekankayizsmile

xzgiii cok gusel olmussun
ayakkabılarına bayıldım
elbıseyede durusunada sanada masallah herseyınee:)

darkolıve cım sende cok sevdıgım bı yesılı gıymısın takıların ve cızmende hepsı bırbırı ıle gusel olmustur emınımkı burada bıle cok hos gozukuyor

darkolive hırkanın rengi çok hoşş
ezgimm süpersin meleemm a.s. papilerine ben de bittim,bi boncuk yapıştır topuğuna:asigim:

darkolive hırkanın rengi çok hoşş
ezgimm süpersin meleemm a.s. papilerine ben de bittim,bi boncuk yapıştır topuğuna:asigim:

:kedi: :kedi: :kedi: çok utandım ne diyecegimi bilemedim
çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

ayakkabilar asik olunacak cinsten ama elbsie de cok yakismis, fizik de süper wooow diyorum

ezgiiim bebeğim seni çoooook beğendiydim daha önce zaten dur tekrarda bayılayım akannehir ayakkabıların elbisen duruşun sen hepsi harika tatlım benim

kontesim çok beğendim kız kombinini elbisen çantan çizmelerin yeleğin çorapların hepsi çok uyumlu ve hoş durmuş kolyeyi zaten beğenmiştim üstte duruşu da çok güzel
kokoş kontes geri dönmüş

darkolive gayet uyumlu hoş olmuşsun canım kolyeni beğendim
hırkanın yeşili benim sevmediğim bi ton ama o tamamen benim sorunum tabi sen sevmişsin sonuçta

Son düzenleme:
xzgiii ahhh xzgiii boshayallersmile boshayallersmile boshayallersmile :asigim:

kontess bende beendim bu kombinini a.s ince durmuşsun ayrıca :içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…