Bugün ne giydin? Çek görelim..

kontescım herseyden ote fotoda dudakların dıkkatımı cekıyor hihi
cantan ve ponpon atkın cok hosuma gıttı gerısındede renklerde hep uyumlusun sekerımm

kızlar bende uzun süredir sıkı takipçilerinizdenim sonunda bende bir resim koymaya karar verdim :kedi: ilk kez koyuyorum. Kocişimle gezerken eylül ayından kalma bir resim çok yakın çekim olmasada idare eder işte kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
kız kontes o ne dudaklar anamm nazar değmesin sempatiksalakcinni

casmin kendine haksızlık etme çok bir kilon yok ki kaç kilosun sen bilmiyorumkismile

pırlanta gülüm çok hoşsun fizik güzel olunca ne giysen yakışıyor vallahi

klubün sultanı elbisenin rengi modeli hoşmuş kapalı bir bayansın sanırım birde boyun kaç yaa çok uzun geldi bana 1.80 gibi :) sempatiksalakcinni

çok saol şekerım
dıger kızlarada ve hepımıze maşallah

pırlantam....wawwww... süpermişsin sen ... hele o kot etekle çok şekersin...maşallahhhhh...

kontesim...takın dikkatimi çekti.. çok güzelmiş... ve kürk kaşkol un siyahı var bende .. çok seviyorum...çok hoş göründün gözüme... bide dudakların maşallahı var...aklinialirimsmile

tuana -lalin....siyah beyaz çok severim... buluzun çok hoş ... pozunda öyle...aklinialirimsmile

kulübün sultanı...takılar ve kılık çok hoşmuş... takılarına bayıldım....alkisalkisalkis

eheheh 78 kiloyum bacım aşırı =)bakma böyle durduğuma ben boşunamı eğilipte poz veriyorum hahah çekim hilelerim var =)ama dikkat etmeye başladım inş..burdan sizde şahit olucaksınız eski kiloma dönücem 63=Saruboceq:saol bacım gazın için=)vereliniortak

hürremciğim ve başı yaznalı kız saolun kızlar beğenmeniz beni mutlu etti üstüme uygun bişey bulamıyorum bulduklarımda istediğim gibi olmuyor ama buranın fevkalade bir tarafı var her seferinde daha çok özeniyorsunuz ve eksiklerinizi görüyorsunuz..salınca çok salıyor insan kendini özenincede kiloyada bakmaya başlıyor...göçmüştüm bu aralar biraz iyi geldi çekilip çekilip çıkmak=)hürrem bu arada senin bende kızının kucağında olduğu foton vardı lohusalıktan kalma acayip kısakndım seni helal olsun ben hiç o kadar zayıf olamadım kızken bile 51 kilo ile evlendim ama yhinede balık gibiydim.eheheh36 bedene zor giriyordum o kiloyla=)aferin çatlatın beniki gaza geliyim ehjehe...başı yazmalı senin bloğun var mı?

çok teşekkürler canımmm:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…