Bugün ne giydin? Çek görelim..

ilarzuu harikasın hemşom ya
özellikle düğün günü giydiğin elbisene bayıldımm
nerden aldın bi şettirsene

Bakıp bakıp herkesi beğendim ama isimler aklımdan uçtu gitti kızlar, ama hepinizi çok beğendiğimi söylemeden geçmeyeyim :)
En son gördüğüm olarak kontescim süpersin, ama ilk kombinini daha çok beğendim yerimseniben

teşekkür ederim canumm hihoyyyt
senin de elbisen çok şık,özellikle kollarına ve yaka ayrıntısına bayıldımmmbayanssulusmile

ayyy bayıldım kime yorum yapıcağımı şaşırdım vallaaaa boshayallersmile

arzum o düğündeki halin beni benden aldı, kolyen ve elbisenin omuz detayı, makkajın gül yüzün harikasın bitanemm opuyorumnanaktan

handecim hakikaten çokk dişisin ya, kazağında mikemmelmiş opuyorumnanaktan

gamze kazağın ve badin çok hoş durmuş, ne yazık ki kotunu beğenmedim eyvahedigeldismile

rockerss saçlarının dibi ne çabuk geldi kız? dünkü resimde sapsarıydı kafamçokkarıştı neyse harika olmuşsun hakikaten dekorasyon dergisinden fırlamış gibisin allama :lepi:

kontesimm her iki kıyafetindede bende üst grupları beğendim ve o pudra çantanı :lepi:

hehh birde moon boshayallersmile bayıldım zemuszemus

odamı toplamadığım ve hırkasız çekim yapmadığım için pardon diyorum bayanlar :a015: ojelerim de gri...pek belli olmamış =)

Son düzenleme:
suratını gördüm kii :KK3:
ben herbir patçayı çok beğendimm , papilerin az bira zdaha topuklu olsaymış ya aklinialirimsmile

barbi ve barçman ablacım teşekkür ediyorum...

kontes bende beğendim, azda olsa kafamı eğdiğimde bende gördümkiii yüzünüü çok şeker bir yüzün var Maşallah...

çenebazz bi bismillah dedimm önce ALLAH SENİN İYİLİĞİNİ VERSİN :) bacak sahicide ee kafa nerdee dedim :) uykum geldi gedi evette bukadarda şehla olmadımki yahu ben :)

elbise çok güzelmiş ve vücudunda çok güzel durmuş şekercim tebrik koyuyorum sana fakat lütfen birdaha böyle yapma göz sorunum var sandım senin yüzünden :)

:roflol: :roflol:
Kafasız koydum fotonun adını :roflol:
Ay hakikaten 3 harfli gibi çıkmışım, töbe yarabbim :roflol:
Tamam, bir daha o köşede resim çekilmeyeceğim Gamzecim, teşekkür ederim :)

Oğlumun evlilik telaşesinden çok sevdiğim bu topiği bile takip edemez oldumsempatiksalakcinni
Son sayfalara şöyle bir göz gezdirebildim
Gördüğüm kadarıyla
İLARZU=Çok asil ve çok şık görünüyorsun
Özellikle siyah elbiseni Kürk etolünü ve kolyeni çok beğendim:nazar:
ROCKERX=Kendimi biran için yabancı dergilere bakarmış gibi hissettim
Kıyafetinin rengi saçlarının rengiyle ahenk içinde dansediyor gibi:nazar:
HANTÜRKS=Her zamanki gibi sade ama çok hoşsun ablacığım:nazar:
BELİNAYMERVE=Bugüne kadar koyduğun kıyafetler içinde sana en yakışanı diyebilirim:nazar:
Trikon ve içine giydiğin badin Üstünde güzel durmuş Keşke başka bir pantolonla giyseymişsin süper olacakmış
MOON=Fizik süper olduğu için herşey yakışıyor:nazar:
MAİX=Çok rengarenk olmasına rağmen kıyafetini beğendim Sana çok yakışmış:nazar:
ÇENEBAZ=Elbisen çok hoşmuş Güle güle giy canım:nazar:

Teşekkür ederim ablacım opuyorumnanaktan

rockerx bayıldım canım gerçekten katalogdan fırlamış gibisin yaaa... :asigim:

ilarzum bebeğim bu ne güzellik mest oldum inan :kedi: nereye gidiyodun bakem sen böyle giyindin süslendinde :jeyyar:

çenebaz ooy ooyy hey bayan aştınız siz kendinizi bu aralar bu ne güzellik yahuuuuu

Oooy oy teşekkür ederim canımcım opuyorumnanaktan

teşekkür ederim canumm hihoyyyt
senin de elbisen çok şık,özellikle kollarına ve yaka ayrıntısına bayıldımmmbayanssulusmile

Sağol tatlım, hemşom olumunekankayizsmile

aaa pırlanta gelmişşş ve yorum yapmış :) bu çıtı pıtı kız seni yese kilo alır dimii:) TEŞEKKÜR EDERİM CANIM ('',)

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
ne demek canımcım

ayrıca kontesımı gene basarılı buldum

sacta ayrı topık makyajda ayrı bıde gıyımde ayrı topık

burcucum sanada masallah dıyorum cok guzel bır kızsın, sevgılın varmı merak edıyorum

valla kızlar sevgılımı 12 gundur gormuyorum buradan aldıgım gazla bende bır susleneyım madem sade gıyınecektım oyle gıyınmeyeyım madem

Son düzenleme:
çenebaz ,burcu ,maix harika görünüyorsunuzz.
kontescim dönüşün muhteşem oldu valla döktürmüşssün yine:nazar:

hanturksum,yine çok beğendim bitanemŞeniz
kadın gibi kadınsın..dişilik akıyo:jeyyar:
oyy çok teşekkür ederim tanrıçam Şeniz
vallamı kuu ben hala kendimi çocuk sanıp dolanıyom ortalarda valla :KK1:

ay herkes çok hoş yaa
hantürks herzamanki gibi sade ve şık :nazar:
teşekkürler darkolivecim opuyorumnanaktan
Oğlumun evlilik telaşesinden çok sevdiğim bu topiği bile takip edemez oldumsempatiksalakcinni
HANTÜRKS=Her zamanki gibi sade ama çok hoşsun ablacığım:nazar:
teşekkür ederim ablacım Şeniz
ayyy bayıldım kime yorum yapıcağımı şaşırdım vallaaaa boshayallersmile
handecim hakikaten çokk dişisin ya, kazağında mikemmelmiş opuyorumnanaktan
dime kızz valla bu yorumlardan sonra nickimi kibele olarak değiştircem:KK1: çok teşekkür ederim barbim bebeğim Şeniz

burcucumu unutmuşum la :tomato:
burcucum bu kombinin gerçekten sana çok yakışmış, yaşınada gitmiş manken gibi kızsın tütütü maşallahh :hooray:

handemm kız hakkaten nikini değiştirsene kibele diye bence avatarında şu olsun yol arkadaşım dizisindeki kibele yağları :icecream:
16031765uhd.jpg

şaka bir yana yorumlarımızda samimiyiz bebeimm, daş gibisinnn daşşşş :hooray:

Son düzenleme:
kontesim çok beğendim bu kıyafetini tam bi sonbahar kıyafeti olmuş, ayakkabı yeni mi çok hoşmuş canım :nazar:
bu arada yüüüsünü göördüm yüüsünü göördüm :KK1:

çenebaz canım çok beğendim elbiseni, hakkaten senin boynun nereye gitmiş yav :KK1:

X