Bugün ne giydin? Çek görelim..

Ekle hayatım zemuszemus
Yüzünü direk kesebilirsin, ya da Magic Photo Editör diye bir program var, onla çiçek böcek koyabilirsin yüzüne :)

moon bende ilk kez beğenemedim seni, rengarek giyinmişssin ve uyumlu olmamış, hırka ayrı, badi ayrı yarım çizmeler ayrıı, kotunn apayrı bi renkte :KK43:

rockerx saçlar muhteşem olnuşşşş yaaaaa

aslıcımmmm bayıldım sana kuaförede gidilmişş elbise süper saçlar süperr ee benim arkadaşım zaten süperr :)

aşkitooo seni ve karnındaki miniğini yerimmm :)

valla 5 resim gördüm 5 i de güzeldi..
Hele moon cok şık bence ,ben öyle kombinaysonlara bayılırım valla tam benlik ,değişik bir havası var bence

moon ben beğendim nedense ama pembe bluz yerine beyaz olsa dahamı iyi olurdu acep ayakkabın hırkan kotun benm tarzım zaten...

aman yaw bayanlar her gün şık olcez diye kaide yokki bazen ben bile elime ne geçerse giyiyorum walla :KK1:affınıza sığınıyorum..
bu arada çenebaz çok şirin olmuşsun

Son düzenleme:
senin eline ne geçerse giydklerini en pasaklı hallerini gördük tutucim, ben şahsen bizzat o resimlerinede hayrandım zaten saçların yetiyordu :)
Bende bu aralar saç manyağı oldum çıktım :)

gamze_belinay ne bilim giyindim oyle ben ya giydigimde kotu gelmedi halbuki pembeyle kahverengiyi yakıstırırım ben gri hırkada aslında o olmayacaktı ama en uygunu oydu o anda o bakımdan :KK1:

shekerveshisman tesekkur ederimopuyorumnanaktan sen begendin iyi oldu yoksa kotu kotu deseler aglıycaktım zaten musaidim bu aralarlaelaelaelaelae

Valla al benden de o kadar Tuticim :)
Bazen özellikle uyumsuz giyinirim, severim tezatlıklar oluşturmayı da, ruh haline göre bir şey bu, bazen uyum istersin bazen giydiğinle asilik katarsın hayata :)
Ayrıca da teşekkür ederim ben :kedi:

tesekkur ederim tutiopuyorumnanaktan zaten kıs geldi ve bende kıslık seyler giyinmeyide sevmem sinir oluyom yasempatiksalakcinni oyuzden bazen boyle seyler cıkabiliyo

Son düzenleyen: Moderatör:
gamze_belinay ne bilim giyindim oyle ben ya giydigimde kotu gelmedi halbuki pembeyle kahverengiyi yakıstırırım ben gri hırkada aslında o olmayacaktı ama en uygunu oydu o anda o bakımdan :KK1:

tatlım kırdıysam özür dilerim, nacizane fikrimi belirttim.. hem sen beğendiysen ve sen kendini yakıştırdıysan bizler nedesek boş önemli olan senin rahat etmen beğenmen.. hem nedemişler moda insanın giydiği değil kendine yakıştırdığıdır :1
:

senin eline ne geçerse giydklerini en pasaklı hallerini gördük tutucim, ben şahsen bizzat o resimlerinede hayrandım zaten saçların yetiyordu :)
Bende bu aralar saç manyağı oldum çıktım :)

yawrummm saol gülüm ama bu aralar saldım çayıra mevlam kayıra oldum saçlarım aynı gülüm merak etmeeeeee....saç yaaa çok uğaraştırıyor sormaaaaa...aman çok kurcalama gülüm walla yıpranırrrr

Valla al benden de o kadar Tuticim :)
Bazen özellikle uyumsuz giyinirim, severim tezatlıklar oluşturmayı da, ruh haline göre bir şey bu, bazen uyum istersin bazen giydiğinle asilik katarsın hayata :)
Ayrıca da teşekkür ederim ben :kedi:

aynen tatlım bende bazen giyerken saçmalarım hele evde rengarenk giyerim cennet mahallesindeki pembe gibi hahahahaha:KK1:

tesekkur ederim tutiopuyorumnanaktan zaten kıs geldi ve bende kıslık seyler giyinmeyide sevmem sinir oluyom yasempatiksalakcinni oyuzden bazen boyle seyler cıkabiliyo

evet mooncumm kışı hiç sevmem kat kat giyinmeyi hele hiç sevmem haklısın kışın böle oluyor bazen kasvetli hava yetiyor zaten birde kıyafeti düşünecek halim kalmıyor kışın ama yaz olsa özene bezene giyerim....yaz gelsin yaaaa
kaydirigubbakcemile5

Söylemeyim diyorum edemedim .
Tek derdiniz rengi ,uyumu vs olsun ne olacakki?
Göbeğim fırladı mı?,basemin kaba mı göründü? popom u örtecek uzunlukta tişört mü giysem ?derdiniz yok en azından :2:

Az kaldı ama stepe başladım bugun bacaklarım kasım kasım kasılıyosempatiksalakcinni
Hesaplarıma göre 2 ay sonra bende böyleyim inşallah opuyorumnanaktan

Konu dışı ama soracağım bilen varsa ,ilk gunumdü bugun stepte herkes tıkır tıkır yapıyo ben daha sağ ayak mı tahtada sol dizimi çekecektik sağdan döööön :KK70: sağ nereydi yahu diye düşünürken hareket serisi bitiyo:KK70:
Kaçıncı gunden sonra hızlarına yetişicem ben onlarınakannehir

Şeker ve şişman çok şekersin :1hug:
Bravo, tebrik ederim azmini alkisalkisalkis Ver o fazlaları da zemuszemus
Soruna da bişi diyemeyeceğim, hiç step tecrübem olmadı :kedi:

Söylemeyim diyorum edemedim .
Tek derdiniz rengi ,uyumu vs olsun ne olacakki?
Göbeğim fırladı mı?,basemin kaba mı göründü? popom u örtecek uzunlukta tişört mü giysem ?derdiniz yok en azından :2:

Az kaldı ama stepe başladım bugun bacaklarım kasım kasım kasılıyosempatiksalakcinni
Hesaplarıma göre 2 ay sonra bende böyleyim inşallah opuyorumnanaktan

Konu dışı ama soracağım bilen varsa ,ilk gunumdü bugun stepte herkes tıkır tıkır yapıyo ben daha sağ ayak mı tahtada sol dizimi çekecektik sağdan döööön :KK70: sağ nereydi yahu diye düşünürken hareket serisi bitiyo:KK70:
Kaçıncı gunden sonra hızlarına yetişicem ben onlarınakannehir

kıyamam ya elbet sende istediğin forma ulaşırsın cnm yeterki sabret kendinle barışık olman çok güzel bişey

step yapmadım hiç cnm bilen biri vardır illaki....
senide yakında bu topikte görmek isterizzz....bol şanslar arkadaşım...

shekerveshisman tesekkur ederimopuyorumnanaktan sen begendin iyi oldu yoksa kotu kotu deseler aglıycaktım zaten musaidim bu aralarlaelaelaelaelae

sen aglama dayanamam .... bacaklarin yeter kuzum Şeniz

shekervesisman ben paintle karaliyordum canim bir aralar resmimi istersen sende öyle yap program indirmek istemiyorsan veya kafa kismini kes

Son düzenleme:
X