Bugün ne giydin? Çek görelim..

Bu sıralar marjinallikte sınır tanımıyorum
BEğenmeyenler olabilirler ama prensesime ekleme sözü vermiştim
Şalvarlı tulumum ve been

bayıldıgım bi renk zaten.yine çok zarifsiniz opuyorumnanaktan ne giyseniz güzel taşıyorsunuz yerimseniben

tivitii çizmeni yesinlerrrr :lepi: senin ne giydiginden çok pozuna bakıyorum valla olumunekankayizsmile sempatik birisin

ben geldim millet vatana millete kkya hayırlı olsun:smiley-cool:

ulen gurbaa paçozu sen arama sorma orda burda fink at :mymeka:ama dünya küçük lilişimden öğreniyom ben herbişeyleri sen merak etme
yokluğumda boş durmamışsın hemen bebeği şeetmişsin benim öğrencim olduğun nasılda belli
bu arada senin bu beş aylık halin benim aç karnına sabah halimden bile daha ince nasıl böyle dolanıyosun ortalıkta sinirimden kudurcamkaydirigubbakcemile

gurba prenses kıyafetin çok güzel çizmelerde öyle çok hoş

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar bugünkü ben çok beğendim kendimi. Üşüdüm hırkamı giydim üstüme. kaydirigubbakcemile2

bende çok beğendim valla çok güzel kıyafetin hoş durmuş üstünde bu arada saç rengin ne çok güzel

Dipler kendi rengim altlarda önceki apılan röflelerden kalma canım öyle karışık bişey :)

tibitimm fıstık gibisin canımm benimm

rabarba çok cici olmuşsun çok beğendimm

barçman ablacım çokk hoşsun yine maşallah

Son düzenleme:
gamzecim giydiklerini çok yakıştırdım...

[/B]

Teşekkür ettim tanrıçammm

Teşekkür ederimm canımcım

barçman sizinle pek samimiyetimiz yok,ama abla diye hitap etmek istiyorum affınıza sığınıraka.s.
ablacım,harika görünüyosun

çok hoşsun canımm

Tivitiiim canim mukemmel duruyor uzerindekiler ayakkabilarda cok cekici

Rabarba gerci sen begenmisin bende begendigigimi soylemek istedim cok hos elbisen ayakkabilarda cok guzel nerden aldin canim

rabarbacım çok şık görünüyorsunn, elbisenin ve papilerinin rengisi çok klas bayanssulusmile

barçman ablacım çok güzel olmuşsun tulumun modeli çok hoş
tiviticim çok şıksın canım botların çok güzelmiş
rabarba elbisen ve ayakkabıların çok şık çok yakışmış bi tek çorapları sevmedim hoş görünmedi gözüme
sürmeli çok cici bi hamile elbisesiymiş çok yakışmış canım

rabarba saçlarına hastayım biliosun elbisen çok tatlı olmuş ayakkabılarınla da uyumun mükemel daha çok foto bekliyoruz senden.

Rabarba gerci sen begenmisin bende begendigigimi soylemek istedim cok hos elbisen ayakkabilarda cok guzel nerden aldin canim

tweety şu pozlarına hastayım bacımmm
kombinin mükemel olmuş fziğin çok hoş zaten. kemerin de uyumlu olmuş en çok papilerine bayıldım ben de elalayım bu modellerdn bari:)

ıhhhhh %100 orginal dır kendileri =)))
maaşallah esmer barbim =)

tweety kuşum çok şıksın cnm ayakkabıların yakıyorrrr

gece kuşum karabataaaaaaaaaam
sempatiksalakcinni

tivitii çizmeni yesinlerrrr :lepi: senin ne giydiginden çok pozuna bakıyorum valla olumunekankayizsmile sempatik birisin

tivitimm mükemmel olmuşsun papilerinde çok güzel

hepinize çok teşekkür ederimm opuyorumnanaktan
rabarbacım kilo mu aldın sen biraz? üzerindekiler çok uyumlu ve de yakışmış canım olumunekankayizsmile

rabarba elbisen ayakkabılarında çok hoşuma gitti hırkanda ayrı ama tek başına güzel=Psaçlar da çok havalı...=Phanturka katılılıyorum fotoyu açar açmaz çoraplar pargözüme likralıyı tercih etmeseydin keşke=(genel anlamda çok hoşsun...

Teşekkür ederim canım ..

Ayakkabılar pazardan canım kaydirigubbakcemile2

rabarbacım çok şık görünüyorsunn, elbisenin ve papilerinin rengisi çok klas bayanssulusmile

Teşekkür ederim canım beğendiğine sevindim ..
Canım bu çoraplar flashlı çekimde bukadar parlak duruyolar normalde çok abartılı değiller.

rabarba saçlarına hastayım biliosun elbisen çok tatlı olmuş ayakkabılarınla da uyumun mükemel daha çok foto bekliyoruz senden.

Saçlarımın rengni değiştircektim hiç biyerde aradığım boyayı bulamayınca bu bi işaret deyim vazgeçtim kaydirigubbakcemile3
Teşekkür ederim canım benim daha güzelleri sizin olsun opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…