Bugün ne giydin? Çek görelim..

su perisi çok uyumlu olmuşsun ayakkabılarını çok beğendim
gece kuşu elbisen çok hoşmuş canım
darkolive bluz çok hoş ama bence yelekle olmamış ve boynundakiyle bluzün zaten bi havası ağırlığı var onlar çok fazla olmuş kotun üstüne tek giysen taktığın çanta ve şık bi ayakkabı ile hoş bi kombin olabilir bide içindeki badiyi de beyaz tercih edersen daha zarif durur bana göre opuyorumnanaktan
ve barbim harika olmuşsun tatlım elbiseni ayakkabılarını çok çok beğendim

Pati, BarbieveKen, Gece_KuŞu!
Bu ne güzellik kızlar yaa bayıldımm :))
teşekkürlerrrhihoyyyt
gecelerin kuşu elbisen pek bi hoşmuş yerimseniben darkoocum o badiyi mümkünse sen sporlaştırma bırak klasik kalsın,taş yerinde ağırdır şakkıdı

teşekkür ederimmmm
barbiecim bennce içine sinsin canım çok yakışmış elbisen bu kadar iltifata hala içine sindireemediysen bedenini bi söle bakam bana uycek mi:roflol
:

Barbim elbiseni disarda gorsem amannn nasil göz yoruyor derdim amma velakin üzerine tam olmus nasilda endamin ortaya cikmis ayakkabilarinda cok güzelmis nasilda yakismis.. Bir düzine puan :lepi: O topuklarla gun boyu helal olsun canim valla

masallah kizlar ben yeni gordum topigi bayanssulusmile
barbi bacaklarini cok begenmiyorsun sanirim. cunku resimlerde hic duzgun durmamissin yaniliyor muyum?ohaoldumsmile

[/B]
ve barbim harika olmuşsun tatlım elbiseni ayakkabılarını çok çok beğendim

sağol aşkım opuyorumnanaktan

teşekkür ederimmmm
barbiecim bennce içine sinsin canım çok yakışmış elbisen bu kadar iltifata hala içine sindireemediysen bedenini bi söle bakam bana uycek mi:roflol
:

ben iice bi içime sindirmeye çalışıyımmm kıymetli oldu şimdik gözümde elbisem

bende dışarda görünce öyle dedim, üstüme giyincede öyle düşündüm.. ama almış oldum ve çok rahat olmasıda hoşuma gitti gün içerisinde ohh tiril tirildi valla çok rahat ku bunlar platform ya puanlarımı hugo gibin topladım sağol tolga abiii ayy selayım :roflol:

Bugün arkadaşla canımız sıkıldı emo olalım dedik hahahha nasıl olmuşşşş :) :) :roflol:

çok tesekkur ederım canımm
bluzun okadar guzel ve havalı kı
bence hıc sporla gıyme canım

[/url][/IMG]
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]
gece kusummmmmm elbıse ne guzel yakısmıss masallahh
gayet uyumluuuuu

askım ıcıne sınmedıyse benım sındı bıdahakı bulusmada getır delikafadulden
select magazasının yıne onunden gectım bgn karsısından alısverıs yaptım ama yıne gırmedım o magazaya sensız gırmıcem sengözlerimebaksanab

bugun kına gecesı kıyafetımı aldım
sızınde fıkırlerınızı merak edıyorum
guzel mı yoksa degıstırsem mı :uhm:
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]
[/url][/IMG]

Ahhh SELECT boshayallersmileboshayallersmile bayadır gitmiyorum kendilerini meşhur ettim, seninle beraber gittiğimizde avantamızı isteyelim ezgitom :jeyyar::jeyyar:

elbise köpeen olsun kızzzz Şeniz tek kalmıştı bu garip aldığım mağazada, kimse suratına bakmıyordu aralara saklanmıştı gel dedim seni bizim eve götüriyim aldımi çıktım.. beğenmenize sefindimmm hihoyyyt

ezgicim bence elbise gayet hoş bu renge bitiyorum zaten. fiziğin de mükemmel fonun ayrı bi güzel. tenine falan çok yakışmış bence

xzgi fizik :lepi: elbise :lepi: taşıyışın :lepi:
kalçaya oturan elbislere hastaym zaten :jeyyar: seksi gösteriyo.renkte çok güzel canım.geceye uygun kanımca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…