Bugün ne giydin? Çek görelim..

gecelerin kuşu elbisen pek bi hoşmuş yerimseniben darkoocum o badiyi mümkünse sen sporlaştırma bırak klasik kalsın,taş yerinde ağırdır şakkıdı

barbiii o my godddd :lepi: daşşş daşş
saçlarını arkadan merak ettim ama.nasıl topladınn ?

barbiii o my godddd :lepi: daşşş daşş
saçlarını arkadan merak ettim ama.nasıl topladınn ?

biz taşsak sen kayasın heralde patikom haha kaydirigubbakcemile5 şimdi sana saçımı arkadan nasıl topladığımı göstercem

bak işte böyle topladım hahahah :roflol:buyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn kameraya yakalanmışımmmm :roflol::roflol::roflol:
şaka bir yana saçlarımı iki yandan dürdüm dürdüm arkada uçlarını birleştirip tokayı tam ortaya yerleştirdim , normal yani bi ekşın yok saçımda sempatiksalakcinni

Son düzenleme:
KizLar masallah
hepiniz yine cok cici olmussunuz ..

barbiiiimm elbüüüsene bayildim yolla bana kaydirigubbakcemile3 ama 4 beden büyügünden oLsun taam mi kaydirigubbakcemile3

evet zayıfım ama Allahtan yaşımı küçük göstercek kötü bi zayıflıgım yok :lepi:
inşallah böle de kalırım arzumm :Saruboceq:
saol canımm benimmmmmmm opuyorumnanaktanŞeniz

arzumm senide özledimmm boshayallersmile mahrum etme bizi güzelliğinden boshayallersmile

barbii :1shok::1shok:akannehirakannehiropuyorumnanaktan

pati :1shok::1shok:akannehirakannehirbayanssulusmile

taşlar kayalar birbirini agırlar durumu :roflol::roflol:

yevrum arkadan pozunu yesinler aklinialirimsmile anladım şimdi modeli CADIARZU kaydirigubbakcemile5
yakışmış valla boshayallersmile

KizLar masallah
hepiniz yine cok cici olmussunuz ..

barbiiiimm elbüüüsene bayildim yolla bana kaydirigubbakcemile3 ama 4 beden büyügünden oLsun taam mi kaydirigubbakcemile3

hihihi çok tatlısın opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

barbii :1shok::1shok:akannehirakannehiropuyorumnanaktan

pati :1shok::1shok:akannehirakannehirbayanssulusmile

b&m :kedi::kedi::kedi:

taşlar kayalar birbirini agırlar durumu :roflol::roflol:

yevrum arkadan pozunu yesinler aklinialirimsmile anladım şimdi modeli CADIARZU kaydirigubbakcemile5
yakışmış valla boshayallersmile

orda poz vermedim patişş kamerayı saniyeli çekime alıyorum 10.saniyede kıpırdamışım yakalandım.. ama tam senin soruna cuk oturunca ekledim resmi sanki saçımı yapıyormuşum gibi :roflol: :roflol:

orda poz vermedim patişş kamerayı saniyeli çekime alıyorum 10.saniyede kıpırdamışım yakalandım.. ama tam senin soruna cuk oturunca ekledim resmi sanki saçımı yapıyormuşum gibi :roflol: :roflol:

kalbim temizmiş valla zemuszemus aklinialirimsmile cuk oturdu cidden

Gece kusu elbiseni cok begendim canim yakismista fizigin daha bir belli olmus , bence sIK sIk elbise giyinmelisin.
.
teşekkür ederim canım ben de elbiseyi çok seviyorum da her zaman olmuyo işte öğretmenlikte rahat olmuyo okula gidince beyaz önlüğü çekince içimde al güllü fistan olsa belli olmuyo:roflol:
patim evettt elbise giydim ben bugünn yuppiiii:roflol:evden çıkmadan yüksek topuk giydim de anam evden çıkmadan bi beyin fırtınası yaptım kendi kendime ,dedim akşama kada ben okulda böle duramam çocuklar çok yoruyo zaten büyüklü küçüklü maşallahları var.anam ağliyyy akşama kadar köy yerindesırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…