Bugün ne giydin? Çek görelim..

betül puzzle birleştirince ortaya güzel bir eser çıkıyor çantan hoşuma gitti=)pati şıksınnn kısssss=)güzel taşımışsın elbiseyide maşallah sana..

hatun kimseyi kırmıyo baksanazemuszemus zemuszemus :jeyyar:

bi gırdım mı o zman görürsün kankee guclubacismile sempatiksalakcinni
koptum tanrıçaaa olum isteğe bak :roflol:

en masum istegi dermişimmm :roflol::roflol:

sana at gibisin lafını kk da kullanmam bilirsin:1closedeyes:ayıp kaçarsempatiksalakcinni
o yüzden tay gibisin diyorum:asigim::smiley-cool:
eee,insan burjuva olunca,tenis kortlarından çıkmıyo tabiboshayallersmilebizim gibi varoşlarda,maallede, tavalarla portakaldan tenis oynasınsenağlamayalandan:gitme:KK43::acıtasyon yapan tanrıça:)
sen tenisi bırakma kanka:nazar:ayrıca elbisene,topuklularına,tenine ayrıca geberdimboshayallersmilesaçlara ve fiziğe girmiyorum bile:hulya:
paticim,bende seni bikinili görmek istiyorum,benide kırmazsın dimi tatlımhihoyyyt:asigim::nazar:

bikinili foto eklemşliğim var avatarıma bebeimm bayanssulusmile buraya da eklerüm ne var :smiley-cool:
beklemedigin cevaptı dimiiii :icecream: kaldın öle hööö diye sempatiksalakcinni
kanka tamam aglama anna kooornikovadan reca edem de sana 2 raket yollasın kızz cabbrınla oynarsın sempatiksalakcinni
ahh ahh sende eklesen var yaaa boshayallersmile o zman ten rengi görürdük kankam.bronz bronzz :lepi: :nazar:

pati çook beğendim hatta bayıldım. bacaklar ne kadar muntazam maşallah
inceciksin ama hasta gibi kötü durmuyor. çok hoş bir zayıflığın narinliğin var canım.

gnydncımmmmm Şeniz canım yorumun çok mutlu etti benii :kedi:
kilomdan memnunum ama cevremde hep kilo al diyen insan var kaydirigubbakcemile3
teşekkr ederim iltifatın için opuyorumnanaktan

paticim harıkasın cnm:1shok:
bayıldım bayıldımakannehir oha falan oldum:)ohaoldumsmile
tenın fucutun elbısen sacın paçakların fevkaladenın fevkındesositososito
öpcemŞenizsempatiksalakcinni

canm arkadaşım benim yaaaa mafoldumben aglarım bak susturamazsınz kaydirigubbakcemile3
yorumu okuyunca bende ohaa filan oldum :roflol: bende öpcemmm Şeniz

patiii :1shok: :asigim: a.s.
darkoliveeeee Şeniz Şeniz

harika vucut elbise maşallah çok yakışmış ama zarif takılarla canlandırsaydın ve ayakkabın biraz daha farklı olsaydı:nazar: mükemmel olurdu

gülsum yorumn için saol canmm opuyorumnanaktan ve ve sonuna kadar haklısın.
eve gelince ilk işim kolomda boynumda ne varsa atmak.resim çekilirken aklıma gelmedi :gitme:

pati naaapmışsın sen öyle ya... atmışız at kuruğumuzu da yandan... çok havalı olmuş yaw... maaşallah...

baharcım saol tatlımmm opuyorumnanaktan elbisenin sırtı açık biraz.saçımda sıcaktan yakıyo diye at kuyrugu yapmıştım yerimseniben
Şeniz

Patiiiiii delikafadulden anam srn bugune kadar niye eklemedin biseyler . Takipcinim :KK1: siyah elbisen ten rengin bide o sutun gibi bacaklar hasta oldum zemuszemus
..

arada gelip bakardım ama eklemezdm selayhuscum :kedi: zincirlerimi kırdım :lepi:
artık bende sık sık takp etcem aklinialirimsmile
teşekkr ediyorum iltifatın için ŞenizŞeniz opuyorumnanaktan

Pati bacim cok süper cikmissin....
Masallah Masallah...formun cok güzel :nazar:

betülcüm saol tatlımmm opuyorumnanaktan

pati maşallah süpersin

Birgün bende eklicem birgüüüünnnnnboshayallersmile

işte o bi gün bu gün olsun sempatiksalakcinni gel çabıkkk kaydirigubbakcemile
yorum için saol canımmm Şeniz

pati bebeğimm oha falan oldummmm:1shok: :1shok: :1shok:

minikimmmm canım kankammm Şeniz yerim seniiiiii
vay anam vayyyy pati bacım yaktın geçtin ortalığııı mankenimmm benim harika olmuşsun daşşş mibarek daşşşşşşşşşşşşşş

senin kadar yıkamam barbimmm sempatiksalakcinni saol canımmmm Şeniz

gaydırı gubbak patiiiiiiiiiiii sen misin laaa oooo
abooo vazgeçtim yafri sen resim filan ekleme ben bunalıma gircem yeminleeee:roflol:
sütun gibi bacaklara bak hele abooooo:teytey:
üstündekini çok çok beğendim saçların da upuzun ne güzel allaaaamm e güzel arkidişlerim var böleeeeekaydirigubbakcemile2

hahahahaa kızzz etekli de görek dedin ekledim işte :kahve:
şimdi de yaz çizme yegenn :ramiz dayı smile : sempatiksalakcinni
saol balımmmmm benimmmmmmmm

pati cok hos gozukuyorsun ya aksi soylenenemez bence

mooncum canım teşekkr ediyorum..sana da tayt fena olmuş aklinialirimsmile pek seksü..hep giy valla :lepi:

Pati akannehirakannehir muhteşem görünüyosun:nazar:

siyahincim canm teşekkr ediyorummm opuyorumnanaktan nick de pek havalı aklinialirimsmile

selammm opuyorumnanaktan yine ben kaydirigubbakcemile3
etekli görmek istiyoruz demişlerdi kırmak istemedim hihoyyyt
ee malum çalışınca klasik takılıyoruz :KK3:

Bittiğim an bu andır sayın seyirciler akannehir akannehir akannehir
dondum kaldım monitörün karşısında :asigim: :asigim: :asigim:
kankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa delikafadulden

bir içim su gibisin :asigim:
siyahlar içinde bir inci gibisin boshayallersmile
o bacaklar beni benden etti sempatiksalakcinni
Patişotam benlen evlenir misiiiiiin
:Saruboceq: sempatiksalakcinni

:eek:zanaprilsmili:
-tatlicadiarzu-

sana at gibisin lafını kk da kullanmam bilirsin:1closedeyes:ayıp kaçarsempatiksalakcinni
o yüzden tay gibisin diyorum:asigim::smiley-cool:
eee,insan burjuva olunca,tenis kortlarından çıkmıyo tabiboshayallersmilebizim gibi varoşlarda,maallede, tavalarla portakaldan tenis oynasınsenağlamayalandan:gitme:KK43::acıtasyon yapan tanrıça:)
sen tenisi bırakma kanka:nazar:ayrıca elbisene,topuklularına,tenine ayrıca geberdimboshayallersmilesaçlara ve fiziğe girmiyorum bile:hulya:
paticim,bende seni bikinili görmek istiyorum,benide kırmazsın dimi tatlımhihoyyyt:asigim::nazar:

denyolinda yaaaaaaaaaa sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey

3gün öncekii ben.:1closedeyes:

:1closedeyes:

Ayy sarı şekerim ve annesi:nazar:opuyorumnanaktan

selammm opuyorumnanaktan yine ben kaydirigubbakcemile3
etekli görmek istiyoruz demişlerdi kırmak istemedim hihoyyyt
ee malum çalışınca klasik takılıyoruz :KK3:

[/CENTER]

:1shok::lepi:yerimsenibenalkisalkisalkisalkisalkisalkis:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

patiohaoldumsmileaklinialirimsmile:lepi:
daha sık görmek isterim seni

gülçin06 sade ve hoş olmuşsun kızın da çok güzel maşallah :nazar:
eylülvebarıs elbisen çok şıkmış canım :nazar: ama kemeri beğenmedim daha zarif bir kemer bu elbiseye daha çok yakışırdı bence
pati çok hoşsun canım manken gibisin maşallah elbise de çok yakışmış :nazar: bi tek ayakkabıları yakıştıramadım önceki resmindeki ayakkabı daha hoş olurmuş sanki bu elbiseyle

ay patii :asigim:

:kedi:Şeniz canımmm

pati çok hoşsun canım manken gibisin maşallah elbise de çok yakışmış :nazar: bi tek ayakkabıları yakıştıramadım önceki resmindeki ayakkabı daha hoş olurmuş sanki bu elbiseyle[/B]
öncelikle teşekkr ediyorum hanturkscumm opuyorumnanaktan ayakkabı konusunda evet bi kişi daha öle söledi yerimseniben diger ayakkabımla giymeyi düşünüyorum artık bu elbisemi yerimseniben

patiohaoldumsmileaklinialirimsmile:lepi:
daha sık görmek isterim seni
bende seni görmek isterimmm aklinialirimsmile
Şeniz

:1shok::lepi:yerimsenibenalkisalkisalkisalkisalkisalkis:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:kedi: Şeniz Şeniz çook teşekkr ediyorum a.s.

Bittiğim an bu andır sayın seyirciler akannehir akannehir akannehir
dondum kaldım monitörün karşısında :asigim: :asigim: :asigim:
kankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa delikafadulden

bir içim su gibisin :asigim:
siyahlar içinde bir inci gibisin boshayallersmile
o bacaklar beni benden etti sempatiksalakcinni
Patişotam benlen evlenir misiiiiiin
:Saruboceq: sempatiksalakcinni

:eek:zanaprilsmili:
-tatlicadiarzu-

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: ayyy aprilimmm ne diyim sana bilmem kii :roflol::roflol:
kopardın beni yaaa
şiirde yazar kankam bana zemuszemus Şeniz sana hayır diycek birini tanımıyorum zaten seksüü kankamm aklinialirimsmile
ŞenizŞeniz

aslihan cim kiyafetlerin cok rahat ve gömlegin cok hosmus... sadece cantan tuhaf geldi gözüme .. ayrica bu kiyafetleri topuklu bir ayakkabi ile giyersende cok güzel duracagini düsünüyorum
nisanlinlada renk uyumun hemen göze carpiyor :KK1: , ve ilk resimde coook cool duruyorsun.

teşekkür ederim selayhus opuyorumnanaktan bilmem ben çantamı tuhaf bulmadım nedense.. spor bi çanta yani sonuçta.belki resimden dolayı öyle gelmiştir gözüne.evet genelde hep uyumlu giyinmeye dikkat ederiz..tkrr teşekkür ederm

aslıcım sade spor ve hoş olmuşsun tatlım gömleğin çok yakışmış ayakkabı konusunda selayhusuma katılıyorum topuklu ayakkabıyla da güzel bi kombin olur canım :nazar:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: ayyy aprilimmm ne diyim sana bilmem kii :roflol::roflol:
kopardın beni yaaa
şiirde yazar kankam bana zemuszemus Şeniz sana hayır diycek birini tanımıyorum zaten seksüü kankamm aklinialirimsmile
ŞenizŞeniz

hihoyyyt heyyooo delikafadulden
She said yesss :lepi: :lepi: :lepi:
nihahahahha
sempatiksalakcinni

ayy april allah ne etmesin seni,alemsin valla koptummm:roflol:

çok mu gülüncüm kuş kafam sempatiksalakcinni :roflol:

X