Bugün ne giydin? Çek görelim..

Selayhus,fiziğin çok hoş
Ama kot takım kombinasyonunu sevmedim,bana 80-90 lı yılları hatırlatıyor
Alt veya üst farklı kombineleri deneyebilirsin kaydirigubbakcemile2
Vallahi bende hic sevmedim :KK1: :KK1:
Deminden beri onun geyigini ceviriyoruz kucuk emrah filminden cikmis gibiyim diye :roflol:
Sagol tatlim yorumun icin

kontesim elbisenin sadece yakasını beğendim :kedi:

tiryandafila eşarnının rengini beğenmedim , kıyafetin hoşmuş akkabılarında uyumlu canım.

zümra çok hoşsun

kontescimmm birazdaha kollari kisa olsaydi yazin öyle giyerdim sanirim ama böylede deniyecegim ..

Sanirim iyi bir kombin söylede olur : siyah body ve siyah skinny üstüne bu kot mont ...
barbim takim degil bunlar ben öye giydim bugun ... simdide bakinca kendimi 80 li yillarda emrah filmlerinden cikmis gibi hissettim :roflol: :roflol: kot takim deyince sen
Zümra sende uyumlu olmusun, önceden ekledigin bikac kombinide begenmistim

zümra :nazar:
sevdiğim bir yeşil tonudur,uyum harika,takılar mükemmel a.s.

zümra esarbini ve takilarini cok begendim, güzel uydurmussun bayanssulusmile

maix çok şeker olmuşsun kaydirigubbakcemile2
zümra yeşilin rengine bayıldımmmm boshayallersmile
kkontess takısız da güzelsin sen tatlım maviler yakışmış bayanssulusmile
selayhus sanki üzerine farklı bi ceket alsan daha iyi mi dururdu? pantolonun da ceketin de ayrı ayrı güzeller canım zemuszemus
karalahana çok uyumlu görünüyosun boshayallersmile
gecekuşu elbisenin rengi güzelmiş,ışıl ışıl.. ama modelini pek beğenmedim canım

kontes elbisenin rengini ve yakasını çok beğendim canım boyu biraz kısa ve kilolu göstermiş sanırım seni
selayhusum ceketini çok beğendim ama kızlara katılıyorum ben de kot pantolonla sevmedim canım dediğin gibi siyah skinnyle daha güzel olur, beyazlarla da güzel olabilir
zümra çok uyumlu görünüyorsun, takılarını çok beğendim

kizlar hepinize tek tek te$ekkür ederim Pen_Swan sanada te$ekkür ederim unuttugum biri varsa afola :teselli:
o güzel yorumlariniza saglika.s.

ooopitipti - yeşiller çok yakışmışş teninee, tüm yeşil tonlarını kullanmışsın :)ama süper uymuş :)
ayrıca oturduğun koltuk pek afilli
göz koydum ona :p

ooopitipti - yeşiller çok yakışmışş teninee, tüm yeşil tonlarını kullanmışsın :)ama süper uymuş :)
ayrıca oturduğun koltuk pek afilli
göz koydum ona :p

sağol canım. a.s.
yeşil çok kıyafetim yok aslında.
ama bunları severek almıştım.... uyumunu bende beğendim tatlım.
koltuk gerçekten afilli. taht gibi:))

Okypete Gloria'daki koltuklarımız daha güzel dimi :lepi:
Kırmızı kırmızı delikafadulden

ayy sorma ya. gloria ve o koltuklarla yakında bir beden olacağız. makedemia aromalı kahvemiz ve o meşhur koltuklarımız.
ama illa aynıı koltuğa oturacağız. sen kendininkine, ben kendimininke. şartlı refleks gibiyiz anacıımmm...:roflol:

okypete harikasın boshayallersmile :nazar:

çok teşekkürler,sedefonur;

ayy sorma ya. gloria ve o koltuklarla yakında bir beden olacağız. makedemia aromalı kahvemiz ve o meşhur koltuklarımız.
ama illa aynıı koltuğa oturacağız. sen kendininkine, ben kendimininke. şartlı refleks gibiyiz anacıımmm...:roflol:

;

Koltuğuma göz dikeni oyarım sempatiksalakcinni

X